DonAndres*8
Dołączył/a: grudzień 2012
Zawiercie
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Naebawszy? To zdanie nie ma w ogóle sensu..
0
Na śniadanie bez problemu możesz zjeść np. śledzie, albo no nie wiem... brzoskwinie xD :D
1
Ja tam bym wolał z Antonellą zjeść :p
0
Komentarz usunięty
1
Ale koleś edytował post
0
Malaga?
1
Pogba.
0
Oj tam, może po prostu chce wesprzeć tragicznie zmarłego rycerza krzyżackiego - Lichtensteina?
49
No i co? Busiemu nie należy się numer 5? Ja bym mu dał nawet 10, gdyby mogły dwie "10" biegać po boisku ;)
2
No to : w Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego, Amen. Po tryplet!
0
W Noise jest fajnie. Obraz w HD z projektora (na małej sali!!), bez rezerwacji, umiarkowanie mało ludzi ;)
0
W Noise puszczali rewanż z Bayernem. Było bosko. Polecam.
0
Miala być pod Bramą Branderburska, ale jednak nie będzie..
0
Ostatni mecz sezonu sprzed 2 lat
4
Mam nadzieję, że ostatni
0
Smieję się z tych idiotów co nie zrozumieli twojego tekstu :D
0
Jakiego 22-latka?
0
Co oglądasz? XD
7
Prosiłbym redakcję (o ile jest taka możliwość), żebyście dołączali ilość przebiegniętych kilometrów ;) w dzisiejszym futbolu to bardzo ważna statystyka :)
5
Chodzi ci o koks czy trawę? Po co tak głośno?
0
:D
0
Rozumiem, że chodzi ci o koszulkę? XD ;)
2
Może mi powiesz ze grał źle?
0
Niedawno Cisse mówił ze prawdopodobnie amputuje obie nogi, ponieważ nie może już wytrzymać z bólu (po złamaniach otwartych).
0
"cabron" chłopie....
0
0
Halilovic wczoraj bramka na wagę 3 punktów. Jest jeszcze maleńka szansa, że się utrzymają. Muszą zdobyć o 4 pkt więcej niż Osasuna w 4 meczach..
0
Sorry, jednak jest wszystko ;D
0
Wątpię, żebym znalazł w HD
0
Miśki, potrzebny jest filmik z bramką Suareza (tą drugą) z PSG :) najlepiej w 1080p