2

Naebawszy? To zdanie nie ma w ogóle sensu..

0

Na śniadanie bez problemu możesz zjeść np. śledzie, albo no nie wiem... brzoskwinie xD :D

1

Ja tam bym wolał z Antonellą zjeść :p

0

Komentarz usunięty

1

Ale koleś edytował post

0

Malaga?

1

Pogba.

0

Oj tam, może po prostu chce wesprzeć tragicznie zmarłego rycerza krzyżackiego - Lichtensteina?

49

No i co? Busiemu nie należy się numer 5? Ja bym mu dał nawet 10, gdyby mogły dwie "10" biegać po boisku ;)

2

No to : w Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego, Amen. Po tryplet!

0

W Noise jest fajnie. Obraz w HD z projektora (na małej sali!!), bez rezerwacji, umiarkowanie mało ludzi ;)

0

W Noise puszczali rewanż z Bayernem. Było bosko. Polecam.

0

Miala być pod Bramą Branderburska, ale jednak nie będzie..

0

Ostatni mecz sezonu sprzed 2 lat

4

Mam nadzieję, że ostatni

0

Smieję się z tych idiotów co nie zrozumieli twojego tekstu :D

0

Jakiego 22-latka?

0

Co oglądasz? XD

7

Prosiłbym redakcję (o ile jest taka możliwość), żebyście dołączali ilość przebiegniętych kilometrów ;) w dzisiejszym futbolu to bardzo ważna statystyka :)

5

Chodzi ci o koks czy trawę? Po co tak głośno?

0

:D

0

Rozumiem, że chodzi ci o koszulkę? XD ;)

2

Może mi powiesz ze grał źle?

0

Niedawno Cisse mówił ze prawdopodobnie amputuje obie nogi, ponieważ nie może już wytrzymać z bólu (po złamaniach otwartych).

0

"cabron" chłopie....

0

- STAND UP for the Champions! Wielka Barca! Po tryplet!

0

Halilovic wczoraj bramka na wagę 3 punktów. Jest jeszcze maleńka szansa, że się utrzymają. Muszą zdobyć o 4 pkt więcej niż Osasuna w 4 meczach..

0

Sorry, jednak jest wszystko ;D

0

Wątpię, żebym znalazł w HD

0

Miśki, potrzebny jest filmik z bramką Suareza (tą drugą) z PSG :) najlepiej w 1080p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?