DonAndres*8
Dołączył/a: grudzień 2012
Zawiercie
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
Kto to jest Pedro?
4
Jest Crackitić - jest walka na boisku
0
Mam nadzieje, że sędzia dostanie dożywotni wyrok w Tybecie..
3
Komentarz jeszcze gorszy niż gra :D
0
Sopcasthd.2ap.pl
0
Taa xD.
1
Aaa niech wrócą na SWOJE miejsce :D
0
Andrzeju, widząc twoją formę jednak trzeba.. Chociaż wczoraj i tak lepiej niż z Celtą..
0
Słyszałem, że Ronald znowu strzelił bramkę z d*py :)
21
Luis - kartka nie cofnięta. Ronald - oczywiście cofnięta
1
Zdanie niepoprawne gramatycznie.
0
http://www.mundodeportivo.com/r/GODO/MD/p3/Barca/Imagenes/2015/04/09/Recortada/img_fmorales_20150409-001459_imagenes_md_otras_fuentes_clasi-kY5B--572x765@MundoDeportivo-Web.jpg
Patrząc na terminarz : po 2 najcięższych meczach (FC Sevilla, Valencia CF) nie będzie już tak źle, ale pod warunkiem, że oba te mecze wygramy.
0
Dokładnie. Kilka miesięcy temu zmieniły się przepisy. Gadałem z sędzią z C- klasy niedawno o tym
1
Mam dziwne wrażenie, że Messi dzisiaj tylko przeszkadza na boisku.. Czemu nie dadzą mu odpocząć?
0
Dobrze szpilo...
0
Laboga - do dummmmuuuu!
1
Wolicie Robotniczy Klub Sportowy "RKS" Huwdu, czy KS Polonię Napleton?
0
Ej anonki, gra w końcu Suarez czy NJR?
1
Zniszczyłeś :D
0
Czyli nie było spalonego przy golu Leo? Bo do dzisiaj nie wiem..
0
W tym roku podczas Gali Pink Awards :D
2
Busi 5 zoltych ma .
1
Lio.
2
Takimi meczami zdobywa się mistrzostwo.
1
A Pedro to się skąd na boisku wziął? :D
2
Hasta el RUDY! Vamos RUDY!
3
Nie no to są jakieś jaja. W środku pola Celty w tej chwili jest dziura, jak w blokach w Serbii, a Barca nie próbuje caly czas gnać do przodu..
0
Źródło?
1
Straszna lipa, czarno to widzę, a na boisku jest mnóstwo miejsca, nie ma kto tego wykorzystać..