0

0

Kto to jest Pedro?

4

Jest Crackitić - jest walka na boisku

0

Mam nadzieje, że sędzia dostanie dożywotni wyrok w Tybecie..

3

Komentarz jeszcze gorszy niż gra :D

0

Sopcasthd.2ap.pl

0

Taa xD.

1

Aaa niech wrócą na SWOJE miejsce :D

0

Andrzeju, widząc twoją formę jednak trzeba.. Chociaż wczoraj i tak lepiej niż z Celtą..

0

Słyszałem, że Ronald znowu strzelił bramkę z d*py :)

21

Luis - kartka nie cofnięta. Ronald - oczywiście cofnięta

1

Zdanie niepoprawne gramatycznie.

0

http://www.mundodeportivo.com/r/GODO/MD/p3/Barca/Imagenes/2015/04/09/Recortada/img_fmorales_20150409-001459_imagenes_md_otras_fuentes_clasi-kY5B--572x765@MundoDeportivo-Web.jpg


Patrząc na terminarz : po 2 najcięższych meczach (FC Sevilla, Valencia CF) nie będzie już tak źle, ale pod warunkiem, że oba te mecze wygramy.

0

Dokładnie. Kilka miesięcy temu zmieniły się przepisy. Gadałem z sędzią z C- klasy niedawno o tym

1

Mam dziwne wrażenie, że Messi dzisiaj tylko przeszkadza na boisku.. Czemu nie dadzą mu odpocząć?

0

Dobrze szpilo...

0

Laboga - do dummmmuuuu!

1

Wolicie Robotniczy Klub Sportowy "RKS" Huwdu, czy KS Polonię Napleton?

0

Ej anonki, gra w końcu Suarez czy NJR?

1

Zniszczyłeś :D

0

Czyli nie było spalonego przy golu Leo? Bo do dzisiaj nie wiem..

0

W tym roku podczas Gali Pink Awards :D

2

Busi 5 zoltych ma .

1

Lio.

2

Takimi meczami zdobywa się mistrzostwo.

1

A Pedro to się skąd na boisku wziął? :D

2

Hasta el RUDY! Vamos RUDY!

3

Nie no to są jakieś jaja. W środku pola Celty w tej chwili jest dziura, jak w blokach w Serbii, a Barca nie próbuje caly czas gnać do przodu..

0

Źródło?

1

Straszna lipa, czarno to widzę, a na boisku jest mnóstwo miejsca, nie ma kto tego wykorzystać..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?