DonAndres*8
Dołączył/a: grudzień 2012
Zawiercie
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Taki z Lecha kandydat do fazy grupowej LM, jak z p*zdy gwóźdź...
11
"Czy to jest ta akcja?"
0
Sopcasthd.2ap.pl - zdecydowanie polecam. 3 złote za 4 dni, dobra jakośc i oglądasz wszystko. Od Ekstraklasy po finał Ligi Mistrzów, wszystko w HD i bez zacięć.
0
Witam
W niedziele rano jadę za granicę do roboty (10 dni). Byłby ktoś w stanie pisać mi smsy lub wiadomosci z bramki sms z najważniejszymi treściami o naszym ukochanym klubie? Mam numer z T-Mobile. Podam na priv. Z góry dzięki ;)
0
Naprzód Ramirez! Udowodnij, że jesteś urodzonym killerem ;)
0
Eeee tam, jakby poszedł do firmy ARO albo TiP to bankowo dostałby 500 mln euro rocznie :D
5
Gadałeś z Luisito, ze wiesz kogo chce, a kogo nie chce? Takie twoje gadanie...
6
Nie wiem czy sędzia gorzej gwiżdże, czy Żewłak bardziej pier**li
0
Ja słyszałem ze nici z transferu, bo transfer musi ogłosić prezydent, a na tym stanowisku mamy wakat do 18 lipca, a Arda wraca z wakacji w niedziele i do niedzieli ma wiedzieć gdzie zagra..
0
Cisne beke
14
Moge ci sprzedać kilka gram.
0
Jak grał Messi? Wie ktoś? Jak Pastore? Masche?
0
Jak to było? "UEFAlona"?
1
Co jest z Mallenco? On nie powinien sędziować dzieciom, bo by był jeden wielki b*rdel
0
Ale jest najstarszą, a Celtic zdobywał juz europejskie puchary...
0
Gościu w szkockiej lidze strzelił chyba 407 bramek.
0
Fanatycznych religijnie? :D
0
Co więcej, która przegrywa w poprzednim finale LM
0
Pierdu, Pierdu. Jesteście kibicami Barcy, czy Brazylii? Neymar jest po ciężkim sezonie, NALEŻY mu się odpoczynek, będzie miał kilka dni więcej "ładowania baterii" przed następnym (oby równie wielkim) sezonem.
0
Chodziło o wersję match. Wersję stadium zawsze może kupić każdy. Prawdopodobnie nie ma dostępnej wersji match z tego meczu..
14
LFP chce wprowadzić pewną zmianę? Wymienić Undiano Mallenco i innych nieudaczników na normalnych sędziów?
1
Według ciebie Montoya jest wart 30 mln? Dla mnie to jest wart z 8.
0
Tym niemniej jest na tej pozycji świetny ;) poza tym w FIFIE 14 po aktualizacji składów jest jako "ŚPO"
1
Najlepszy w grze to Kroos. Jak chcesz tańszego to Rafinha z Barcelony, albo trochę inna pozycja Rakitic
4
Pedro jest prawdziwym Albańczykiem
0
Nie ogarniam o co tu chodzi..
2
Douglas zostanie i będzie zmiennikiem Vidala chyba. Alves pójdzie do Milanu :/
21
Młody napastnik, taki jak genialny i niedoceniany przez NIKOGO Sandro Ramirez???
0
Bo jak to mówią : "Ten wąs nie jedną pi**ą trząsł" :)
1
Sierra Leone nie ma nawet pieniędzy na wodę, a co dopiero na piłke nożną..