4

Taki z Lecha kandydat do fazy grupowej LM, jak z p*zdy gwóźdź...

11

"Czy to jest ta akcja?"

0

Sopcasthd.2ap.pl - zdecydowanie polecam. 3 złote za 4 dni, dobra jakośc i oglądasz wszystko. Od Ekstraklasy po finał Ligi Mistrzów, wszystko w HD i bez zacięć.

0

Witam

W niedziele rano jadę za granicę do roboty (10 dni). Byłby ktoś w stanie pisać mi smsy lub wiadomosci z bramki sms z najważniejszymi treściami o naszym ukochanym klubie? Mam numer z T-Mobile. Podam na priv. Z góry dzięki ;)

0

Naprzód Ramirez! Udowodnij, że jesteś urodzonym killerem ;)

0

Eeee tam, jakby poszedł do firmy ARO albo TiP to bankowo dostałby 500 mln euro rocznie :D

5

Gadałeś z Luisito, ze wiesz kogo chce, a kogo nie chce? Takie twoje gadanie...

6

Nie wiem czy sędzia gorzej gwiżdże, czy Żewłak bardziej pier**li

0

Ja słyszałem ze nici z transferu, bo transfer musi ogłosić prezydent, a na tym stanowisku mamy wakat do 18 lipca, a Arda wraca z wakacji w niedziele i do niedzieli ma wiedzieć gdzie zagra..

0

Cisne beke

14

Moge ci sprzedać kilka gram.

0

Jak grał Messi? Wie ktoś? Jak Pastore? Masche?

0

Jak to było? "UEFAlona"?

1

Co jest z Mallenco? On nie powinien sędziować dzieciom, bo by był jeden wielki b*rdel

0

Ale jest najstarszą, a Celtic zdobywał juz europejskie puchary...

0

Gościu w szkockiej lidze strzelił chyba 407 bramek.

0

Fanatycznych religijnie? :D

0

Co więcej, która przegrywa w poprzednim finale LM

0

Pierdu, Pierdu. Jesteście kibicami Barcy, czy Brazylii? Neymar jest po ciężkim sezonie, NALEŻY mu się odpoczynek, będzie miał kilka dni więcej "ładowania baterii" przed następnym (oby równie wielkim) sezonem.

0

Chodziło o wersję match. Wersję stadium zawsze może kupić każdy. Prawdopodobnie nie ma dostępnej wersji match z tego meczu..

14

LFP chce wprowadzić pewną zmianę? Wymienić Undiano Mallenco i innych nieudaczników na normalnych sędziów?

1

Według ciebie Montoya jest wart 30 mln? Dla mnie to jest wart z 8.

0

Tym niemniej jest na tej pozycji świetny ;) poza tym w FIFIE 14 po aktualizacji składów jest jako "ŚPO"

1

Najlepszy w grze to Kroos. Jak chcesz tańszego to Rafinha z Barcelony, albo trochę inna pozycja Rakitic

4

Pedro jest prawdziwym Albańczykiem

0

Nie ogarniam o co tu chodzi..

2

Douglas zostanie i będzie zmiennikiem Vidala chyba. Alves pójdzie do Milanu :/

21

Młody napastnik, taki jak genialny i niedoceniany przez NIKOGO Sandro Ramirez???

0

Bo jak to mówią : "Ten wąs nie jedną pi**ą trząsł" :)

1

Sierra Leone nie ma nawet pieniędzy na wodę, a co dopiero na piłke nożną..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?