1

Chyba z Realem, bo jest 2 w lidze

4

Jak masz niedosyt, to mogłeś przed snem wypić litr mineralnej XD nic by nie było. I tak ci chodzi o co innego

0

Mogliby dać sobie spokój z panem tfu. Labogą. Juz nie mogę go słuchać, dobrze że nie biadoli o swoim Realu jak komentuje Barce

2

Dwa pytania do sytuacji przy golu NJR z Bayernem

1. Neymar założył siatę Neuerowi czy strzelił obok?
2. Czy ten bydlak ( chyba Schwein) za brutalne kopniecie Suareza kilkanaście sekund wcześniej dostał jakąś karę? :)

14

Z Valencią przecież rozstrzygnął. Strzelił decydującego karnego... OH WAIT A MINUTE!

0

Czy to jest ta akcja? :D

0

Sorry, ale uwielbiam zgłaszać ludzi ^^

4

Chyba niestety nigdzie

1

MADRID cabron! Saluda al Campeon!

0

Campeones, Campeones oeoeoeoe! :D

0

Campeones? Czy jednak 2 ostatnie kolejki się odbędą? :D

0

Bardzo dziwny jest ten mecz..

1

Sopcasthd.2ap.pl

0

Obstawicie jakiś długi skrót w HD środowego meczu? :)

0

Tytuł zgadlem z palcem w d*pie :D musicie się postarać :D VAMOS!!!

0

Zawsze macha :p

9

Kapitan Grzmot oprócz gola (bardzo ważnego) machał tylko rączkami...

11

Gdzie są admini? Giermek Kapitana Grzmota pozwala sobie na zbyt wiele :D

0

Nie mów słucham, bo cię zr.. :D

3

Lucas to PS

1

Nie wystarczy.

0

Sinusoidić obudził się przy bramce. Wcześniej niestety nic nie grał :/

0

W Belgii

2

Messi dzisiaj zadebiutował w Barcelonie i strzelił bramkę..

0

Oni grają ze swoimi "młodszymi braćmi"? :D tak to wygląda

1

Stówa za mało piękny kawalerze :D

0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

11

Komentarz usunięty

0

Malaga ma szanse na 1 punkt?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?