DonAndres*8
Dołączył/a: grudzień 2012
Zawiercie
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tomasz Pochwała kiedyś na Letalnicy krócej chyba skoczył :D
0
Prevc przech*j komandos :D
0
W sumie napisałem, że już po Reusie, to raczej nie chodziło o to, że go tramwaj pier**lnął, tylko że zostaje w BVB :)
1
Hallo Leute,
ich freue mich euch mitteilen zu können, dass ich meinen Vertrag bis 2019 verlängert habe!
Auf die Zukunft beim BVB mit unseren überragenden Fans im Rücken freue ich mich sehr.
Mein Herz hat entschieden, also packen wir es an, wir haben einiges vor nicht nur in dieser Saison!
Euer Marco
No i po Reusie...
0
Lipę macie trochę z tymi nowymi przepisami. Nie wiem po co zmieniali tą teorię... I w dziury też nie powjeżdżacie na egzaminie, bo ekojazda.
2
Jo sie pytom kaj je Rafi?
1
Czy ktoś wymienił słowo ZBĘDNY? Czego się siepiesz... Może wchodzić i uspokajać grę, ale nikt nie mówił, że sprzedadzą go do GKSu Bełchatów...
13
Bez przesady. W obecnej formie Rafi jest jakieś 46 razy lepszy..
0
Jeśli w tym meczu zagra Rafi od 1 minuty to WYRAŹNY znak, że będzie następcą Iniesty..
1
Tylko dzisiaj, bo coraz mniej lubię tych rzeźników.. Tylko Barca i PSV :D
0
Najlepszy psycholog to ciągła gra i marnowanie sytuacji. Tak było u Sancheza, Suarez też się przełamie :d
5
Stop islamizacji Europy!
0
Ja pojutrze termodynamika przemian cieplnych i energetycznych :/
0
Ja do 13, a potem jak Bóg da bez poprawek to do 2 marca ferie :d
5
Sesja.
3
Myślałem po tytule, że goni ludzi po Krakowie z kosą po ulicach - ale jeeeednak, tylko oddaje najwięcej strzałów.. :)
0
Druga chyba Pique i może Bravo
1
Joch cie zaroz klupna bez morda :D
0
gregorio66? To nie było trudne
0
Co z Rafim? Kontuzja czy zapobiegawczo? Nie ogladam meczu
0
Jak gra mój ulubieniec RAFI?
0
Kup Neymara jak masz mozliwosc, Reus drugi w kolejnosci (albo nad Aguero sie zastanow) i dopiero Hazard. Aaaa bo to dzisiaj crack wyszedl :p
0
Beka z naszych komentatorów.. Poziom wypo.. wydzierania się osiągnął dno.
3
Dobrze robisz. Polska dla katolików
0
Memphis Depay, Santiago Arias, Jetro Willems,
0
Gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem.
0
Fb.com/sopcasthd. Przeklejasz linki ze strony (z postow admina) do programu i ogladasz
0
Neymar bedzie mial kontrakt do 2020r. i dwukrotnie podwyzszona pensje - z 6 na 12 mln euro.
0
Nie podniecaj się tak bo ci się tatuaże rozmyją..
0
Przeciez to inna pozycja i tak...