1

Już dzisiaj wielkie derby Królewskiego Miasta. Jak obstawiacie? TSW czy Craxa?

0

Wiecie może ile dni jest na wymianę nieużywanej koszulki na inny rozmiar w Decathlonie? I czy można zrobić to w innym sklepie, w tym samym mieście?

0

W 1 meczu nie grają Alves, Zlatan i Verratti prawda?

3

Moje losowanie (wiem, że macie to w dupie) : Barca - ASM, Juventus - Bayern, Porto - Paris, Atleti - Real...

0

Komentarz usunięty

2

Ronaldowi McDonaldowi?

1

Widzę, że ktoś nadal nie nauczył się strzelać przewrotek/nożyc :D

0

Tylko musisz trafic na dobra transmisje i miec w miare mocny net..

2

Sciagnij apke USTREAM z marketu, nie musisz dziękować :)

0

Polański nie trafi dwóch, jest już za stary... XD

0

Ogladal ktos Barce B? Co tam się znowu stało? Chyba uwielbiają tracić bramki w końcówkach :(

1

Po co w ogóle zakładać konto na portalu swoich wrogich klubów? To jest idiotyczne, czasami można przejrzeć co jedni i drudzy sapią, ale samemu siać ferment i robić shitstorm to nie jest mądry pomysł..

1

Rozumiem, że to cytat z śmietankowej? Bo chyba nie prowokacja

1

Wielka Wisła!

0

Ten rower?

0

Komentarz usunięty

0

AdAway blokuje WSZYSTKO chłopie :) musisz mieć roota tylko

1

Mam nadzieję, że Lord Sergi pokaże dziś na co go stać, no i oczywiście liczę na dobry występ następcy Iniesty - Rafiego.

0

In the "komentarze's"

1

Wie ktoś jaki jest stan murawy?

1

Dobrze, że nie na Discovery Science

0

Nie oglądałem meczu, powiedzcie : czy Schalke dużo brakło do awansu? Jak się zachowywały obie drużyny od 83 minuty?

0

Komentarz usunięty

0

Samper za niego?

0

No no no :D na stsie : Barcelona 1,75 - Real 3,57 kursy na El Clasico

4

Żelek nie ma wstydu niestety...

0

Final!

0

Właśnie, dziwne bo nie ma żadnego meczu o 20 dzisiaj...

0

Jak myślicie, czy wielkie PSV odwróci losy spotkania z słabym Ajaxem?

0

Hali chyba ma kontuzję. Obczaj jego fejsa koło 2 tygodni temu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?