0

Rozrywająco.

7

Dobrze zagrał. Na pewno lepiej od Rakitica. Poza tym dawał prostopadłe piłki i miło sie go oglądało.

0

O jakie kusze chodzi?

0

Ta pierwsza lista spoko, a tą drugą skąd wytrzasnęli?? Okazaki?

0

Nie obrażaj pan, dobre?

4

Ma ktoś mikser? Moje oczy widziały juz wszystko...

0

Rivaldo. Bardzo dobra gra do 40-stki.

3

Na przykład pinktube xD

0

Komentarz usunięty

5

To film o mafii?

0

Jego babcia ma raka.

7

Podobno z jakiejś strony teraz dziwnym trafem ucieknie tabela :D :D

0

fake, dopiero przechodzi badania.

0

Przechodzi badanie rezonansem magnetycznym w szpitalu w Barcelonie.

3

Daj spokój Ariana, myślałem ze jesteś mądrzejsza.

0

Rudy? Chodzi ci o koszykarza Rudy Gay`a?

0

Komentarz usunięty

7

Okej Dolores, tylko.. pamiętaj o majtkach..

0

"Zaraz was trochę podregulujemy, bo coś wam się chyba w głowach... popier**liło" - idealnie pasuje do dzisiejszego meczu.

0

No przy 1 golu, przelobowany bramkarz w takiej sytuacji to wina bramkarza.

13

Na twitterze piszą, że oficjalnie FIFA nie zgodziła się na rejestrację Ardy. [Mundo Deportivo]

0

Może od fioletowych wyjazdówek za Raula..

0

Dawid Dulian

0

Pieprzowy w kieszeni?

0

Troszkę z gry przypominał mi Busquetsa przez te kilkanaście minut ostatnio ;) ale może to tylko złudzenie optyczne ^^

0

To się wywali Camarę, nic prostszego..

0

Musiałbym wąchać klej, żeby wyjść w takiej plugawej koszulce.

0

Komentarz usunięty

3

Na piłkarzy Granady na prawdę się nie da patrzeć, już GKS Katowice zagrałby lepiej..

0

Ogląda ktoś Real? Granada ma szanse na punkt?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?