DonAndres*8
Dołączył/a: grudzień 2012
Zawiercie
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Calderon albo Mames..
0
Paaanie :D
8
Z Arsenalem za tydzień.
0
Na twitterze piszą : "W czasie wykonania karnego gracze (poza BR i wykonawcą) muszą znajdować się POZA ŁUKIEM przy polu karnym. Gol nieprawidłowy."
13
"Niedziela" oddzielnie to hit hitów.
0
Przecież to Suarez podał, a.Rakitic trafił.
0
XD zabawny.
1
Królu !!!
1
Jessica Alba :D
1
Fb.com/Sopcasthd albo Sopcasthd.2ap.pl - pierwsze to darmowe linki, a drugie premium ^^
1
Ty chyba wczoraj grałeś kontuzjowanym Samperem w FIFE i dlatego ci się nie podobała jego gra ;)
7
Boże, widzisz i nie grzmisz..
0
Mistrz!!
26
Ostatni dzień sesji. Wróg juz jest słaby, ostatni atak go wykończy!
0
W Mundo Deportivo piszą o jakichś problemach zdrowotnych Messiego. Ktoś coś wie?
0
Takimi meczami zdobywa się mistrzostwo.
5
"Uuu, 190 komentarzy - to tyle ile milionów euro oferuje Manchester za Neymara. Pszypadeg? Nie sondze!"
6
Was się nie powinno sądzić... was trzeba leczyć.
0
Powiem tylko kilka słów : "David Luiz dzisiaj nie zaśnie, jemu będzie się śnił właśnie Suarez".
0
Zawodnicy rezerw Granady podobno jakieś inby dzisiaj odwalali. Wie ktoś o co chodzi? Bo przeczytałem w MD, a nie za bardzo znam hiszpański.
0
fullmatchesandshows.com
6
Okej, Dolores.
0
Wydaje mi się, że jest to spowodowane tym, iż Espanyol w lidze grał u siebie, a dzisiaj na wyjeździe.
2
Wpisz w Google "reddit soccerstreams" ;)
0
No błagam, co my jesteśmy Legia, żeby nie mieć w zapasie czterech baniek? :o
2
Widzę, że nie zczaiłeś
12
Buffona też nie wolno wystawiać, bo jeszcze zejdzie na zawał XD
13
Raczej KOGO pokarze...
0
Normalnej, jak Wisła i Lechia, jak Legia i Zagłębie Ssn.
1
Z kim Barcelona ma sztamę w Hiszpanii oprócz Sociedad?