0

Calderon albo Mames..

0

Paaanie :D

8

Z Arsenalem za tydzień.

0

Na twitterze piszą : "W czasie wykonania karnego gracze (poza BR i wykonawcą) muszą znajdować się POZA ŁUKIEM przy polu karnym. Gol nieprawidłowy."

13

"Niedziela" oddzielnie to hit hitów.

0

Przecież to Suarez podał, a.Rakitic trafił.

0

XD zabawny.

1

Królu !!!

1

Jessica Alba :D

1

Fb.com/Sopcasthd albo Sopcasthd.2ap.pl - pierwsze to darmowe linki, a drugie premium ^^

1

Ty chyba wczoraj grałeś kontuzjowanym Samperem w FIFE i dlatego ci się nie podobała jego gra ;)

7

Boże, widzisz i nie grzmisz..

0

Mistrz!!

26

Ostatni dzień sesji. Wróg juz jest słaby, ostatni atak go wykończy!

0

W Mundo Deportivo piszą o jakichś problemach zdrowotnych Messiego. Ktoś coś wie?

0

Takimi meczami zdobywa się mistrzostwo.

5

"Uuu, 190 komentarzy - to tyle ile milionów euro oferuje Manchester za Neymara. Pszypadeg? Nie sondze!"

6

Was się nie powinno sądzić... was trzeba leczyć.

0

Powiem tylko kilka słów : "David Luiz dzisiaj nie zaśnie, jemu będzie się śnił właśnie Suarez".

0

Zawodnicy rezerw Granady podobno jakieś inby dzisiaj odwalali. Wie ktoś o co chodzi? Bo przeczytałem w MD, a nie za bardzo znam hiszpański.

0

fullmatchesandshows.com

6

Okej, Dolores.

0

Wydaje mi się, że jest to spowodowane tym, iż Espanyol w lidze grał u siebie, a dzisiaj na wyjeździe.

2

Wpisz w Google "reddit soccerstreams" ;)

0

No błagam, co my jesteśmy Legia, żeby nie mieć w zapasie czterech baniek? :o

2

Widzę, że nie zczaiłeś

12

Buffona też nie wolno wystawiać, bo jeszcze zejdzie na zawał XD

13

Raczej KOGO pokarze...

0

Normalnej, jak Wisła i Lechia, jak Legia i Zagłębie Ssn.

1

Z kim Barcelona ma sztamę w Hiszpanii oprócz Sociedad?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?