DonAndres*8
Dołączył/a: grudzień 2012
Zawiercie
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Raczej nie będzie grał na stoperze. Będzie grał na swoim nominalnym COFNIĘTYM ŚPD (jak w Klasykach), Alba będzie się wracał i razem z Rakiticiem będą grali takich "pół-pomocników pół-bocznych obrońców".
0
Nie zwalnia ktoś czasem miejsc na Anglia - Polska (Euro U21) w Kielcach? :D
0
Pfff... mało to razy za Mourinho kibice Barcy krzyczeli na Pepe to samo, czyli "assesino - zabójca" i nigdy nie było żadnych kar.
0
Szkoda.
4
Do administracji : przypominam, że istnieje również ocena "0" (dostał ją przykładowo Pedro z Osasuną w sezonie 11/12). Tylko przypominam :D
0
Kolego, naucz się zwrotu "wracający po kontuzji". Słowo "leniwy" juz znasz.
2
Brat damskiego boksera Lucasa ;)
0
Super pomysł. Stadion z lepszą atmosferą i klimatem, niż pobliskie Ramon Sanchez Pizjuan.
0
Dzięki ziomek za odpowiedź :)
2
Na prawdę... wg mnie w takim meczu Suarez spokojnie mógłby odpocząć i zagrać Paco. Chyba, że stroi fochy tak jak Neymar, kiedy nie gra.
0
Cześć, jeszcze raz to samo pytanie. Jest ktoś, kto był na wyjeździe z FCBPonTour.pl i mógłbym temu komuś zadać kilka pytań odnośnie standardowego wyjazdu z nimi na PW?
0
Jeszcze chciałem spytać o czas meczu. Łatwo się zgubić na Camp Nou? Na trybunie "Goal 1" można siedzieć obok siebie, czy są porozrzucane miejsca FCBP po całej trybunie?
0
A jak ze zwiedzaniem? Raczej wszyscy chodzą w grupkach, czy osobno? Od razu mówię, że jestem raczej towarzyski :D jest jakiś admin/przewodnik wycieczki, który doradza, którą linię metra wybrać, co zwiedzić danego dnia itp?
1
Hej. Jechał ktoś już na mecz z FCBPonTour.pl? Jak wrażenia? Prosiłbym o szczegóły na PW jeśli można, bo poważnie zastanawiam się nad wyjazdem :)
0
Siema, jedzie ktoś z Krakowa na wyjazd do Barcelony ten w kooperacji z FCBP (Celta i PSG)? :) ewentualnie ktoś z Kato lub Częstochowy?
0
Za moją wątrobę do końca tygodnia :D
44
Jutro stanę się inżynierem. Trzymajcie kciuki :)
0
Lewy obrońca Alba ma grać z prawej strony, a Roberto z lewej? :D
0
Chcieliście Vidala, to macie.
0
Najpierw musiałbyś go uleczyć
0
Raczej była dobra, jak ją warzyli naturalnymi metodami.
4
Na razie swoją grą w Barcy przypomina raczej.. Perłę Chmielową..
0
Dzięki, ja bardziej trzymam kciuki za moją wątrobę. :)
0
W środe obrona inżynierki :)
0
No i ch*j.
0
Serioo nie dało sie, by Suarez odpoczął? Spokojnie można było wpuścić Paco na szpice, albo Arde na prawe skrzydło, a Messiego na atak...
0
Turan PP, Denis LP
1
Dajcie już temu Suarezowi na razie spokój. Gra od kilkunastu meczów pod rząd i na pewno jest zmęczony, a taki Paco by sobie pograł..
0
Odkupu za rok za 15 baniek chyba. To samo z Adamą Traore.
0
Kiedy losowanie?