1

Raczej nie będzie grał na stoperze. Będzie grał na swoim nominalnym COFNIĘTYM ŚPD (jak w Klasykach), Alba będzie się wracał i razem z Rakiticiem będą grali takich "pół-pomocników pół-bocznych obrońców".

0

Nie zwalnia ktoś czasem miejsc na Anglia - Polska (Euro U21) w Kielcach? :D

0

Pfff... mało to razy za Mourinho kibice Barcy krzyczeli na Pepe to samo, czyli "assesino - zabójca" i nigdy nie było żadnych kar.

0

Szkoda.

4

Do administracji : przypominam, że istnieje również ocena "0" (dostał ją przykładowo Pedro z Osasuną w sezonie 11/12). Tylko przypominam :D

0

Kolego, naucz się zwrotu "wracający po kontuzji". Słowo "leniwy" juz znasz.

2

Brat damskiego boksera Lucasa ;)

0

Super pomysł. Stadion z lepszą atmosferą i klimatem, niż pobliskie Ramon Sanchez Pizjuan.

0

Dzięki ziomek za odpowiedź :)

2

Na prawdę... wg mnie w takim meczu Suarez spokojnie mógłby odpocząć i zagrać Paco. Chyba, że stroi fochy tak jak Neymar, kiedy nie gra.

0

Cześć, jeszcze raz to samo pytanie. Jest ktoś, kto był na wyjeździe z FCBPonTour.pl i mógłbym temu komuś zadać kilka pytań odnośnie standardowego wyjazdu z nimi na PW?

0

Jeszcze chciałem spytać o czas meczu. Łatwo się zgubić na Camp Nou? Na trybunie "Goal 1" można siedzieć obok siebie, czy są porozrzucane miejsca FCBP po całej trybunie?

0

A jak ze zwiedzaniem? Raczej wszyscy chodzą w grupkach, czy osobno? Od razu mówię, że jestem raczej towarzyski :D jest jakiś admin/przewodnik wycieczki, który doradza, którą linię metra wybrać, co zwiedzić danego dnia itp?

1

Hej. Jechał ktoś już na mecz z FCBPonTour.pl? Jak wrażenia? Prosiłbym o szczegóły na PW jeśli można, bo poważnie zastanawiam się nad wyjazdem :)

0

Siema, jedzie ktoś z Krakowa na wyjazd do Barcelony ten w kooperacji z FCBP (Celta i PSG)? :) ewentualnie ktoś z Kato lub Częstochowy?

0

Za moją wątrobę do końca tygodnia :D

44

Jutro stanę się inżynierem. Trzymajcie kciuki :)

0

Lewy obrońca Alba ma grać z prawej strony, a Roberto z lewej? :D

0

Chcieliście Vidala, to macie.

0

Najpierw musiałbyś go uleczyć

0

Raczej była dobra, jak ją warzyli naturalnymi metodami.

4

Na razie swoją grą w Barcy przypomina raczej.. Perłę Chmielową..

0

Dzięki, ja bardziej trzymam kciuki za moją wątrobę. :)

0

W środe obrona inżynierki :)

0

No i ch*j.

0

Serioo nie dało sie, by Suarez odpoczął? Spokojnie można było wpuścić Paco na szpice, albo Arde na prawe skrzydło, a Messiego na atak...

0

Turan PP, Denis LP

1

Dajcie już temu Suarezowi na razie spokój. Gra od kilkunastu meczów pod rząd i na pewno jest zmęczony, a taki Paco by sobie pograł..

0

Odkupu za rok za 15 baniek chyba. To samo z Adamą Traore.

0

Kiedy losowanie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?