0

Ku*wa, ale siermięga. Malaga wygląda gorzej, niż najgorsza Osasuna, gdy niedawno wychodziła na Camp Nou.

0

Rolan, a Rolon, ogarnij :D

2

TO JEST NIE-MO-ŻLI-WE!

0

Są już oficjalne składy?

0

Wolna chata :) fajna komedia

0

Aouar lepszy xd

17

A te wszystkie faule od tyłu na Messim, to żaden nie był na czerwo?

0

Skład - mokry sen Hala Dzieci. Na Gironę wystarczy, z Realem byśmy tak nie zagrali ;)

8

Wydaje mi się, że Denis się wk*rwi i odejdzie. Szkoda, że nie poszedł na roczne wypożyczenie, on naprawdę umie grać w piłkę na poziomie Barcy..

0

Jakim cudem w komentarzach większosć ludzi jest za Gomesem, a w ankiecie Andre ma tylko 6 procent? :D

0

Dobry agent z tego Orellany xD pamiętacie rzut kępką trawy, jak jeszcze grał w Vigo?

0

I Lavezzi ;).

0

Już wiem, że Cou nigdy nie będzie Ney`em :(

0

Pany, potrzebuje stream Real - PSG. Może być nawet po chińsku, to nie gra roli, min. 520p, nie AceStream, mile widziany Sop

0

Macie takie wrażenie że piłka odskakuje piłkarzom jednej i drugiej drużyny?

1

A co powiecie na Benito Villamarin? Stadion duży, bezpieczny i w ogole :D

5

Zaza wygląda jak typowy włoski aktor porno XD

0

POKARAŁ !!!!

0

Xaviusquets jest genialny dzisiaj :)

0

Co za kretyn Zaza...

0

Polecam tego Allegrowicza.

1

Mówisz to tak, jakby to miało być takie łatwe :D

1

4. Arsenal, 5. Maciej Kot

0

Coutinho, Denis, Mina jakby dzisiaj zagrali od 1 minuty to byłoby fajnie (tak tak wiem, że LP to pozycja Denisa i COU)

1

"Panie, idź Pan w ch*j!" :) :)

0

Chyba Leganes...

0

Messi jako prawy pomocnik będzie wspomagał wg ciebie prawego obrońce i defensywnych pomocników? No chyba nie bardzo.. Coutinho z drugiej strony tez raczej nie.

0

I Paulinho z Andre Gómesem na stoperze, Iniesta na lewej obronie

0

Z innej beczki : oglądał ktoś mecz Las Palmas z VCF? Jak grał Halilović?

2

Zauważyłem, że Sergi Roberto stał się jedną z kluczowych postaci w drużynie :) cieszy mnie to. Rozwinął się niesamowicie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?