DonAndres*8
Dołączył/a: grudzień 2012
Zawiercie
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ku*wa, ale siermięga. Malaga wygląda gorzej, niż najgorsza Osasuna, gdy niedawno wychodziła na Camp Nou.
0
Rolan, a Rolon, ogarnij :D
2
TO JEST NIE-MO-ŻLI-WE!
0
Są już oficjalne składy?
0
Wolna chata :) fajna komedia
0
Aouar lepszy xd
17
A te wszystkie faule od tyłu na Messim, to żaden nie był na czerwo?
0
Skład - mokry sen Hala Dzieci. Na Gironę wystarczy, z Realem byśmy tak nie zagrali ;)
8
Wydaje mi się, że Denis się wk*rwi i odejdzie. Szkoda, że nie poszedł na roczne wypożyczenie, on naprawdę umie grać w piłkę na poziomie Barcy..
0
Jakim cudem w komentarzach większosć ludzi jest za Gomesem, a w ankiecie Andre ma tylko 6 procent? :D
0
Dobry agent z tego Orellany xD pamiętacie rzut kępką trawy, jak jeszcze grał w Vigo?
0
I Lavezzi ;).
0
Już wiem, że Cou nigdy nie będzie Ney`em :(
0
Pany, potrzebuje stream Real - PSG. Może być nawet po chińsku, to nie gra roli, min. 520p, nie AceStream, mile widziany Sop
0
Macie takie wrażenie że piłka odskakuje piłkarzom jednej i drugiej drużyny?
1
A co powiecie na Benito Villamarin? Stadion duży, bezpieczny i w ogole :D
5
Zaza wygląda jak typowy włoski aktor porno XD
0
POKARAŁ !!!!
0
Xaviusquets jest genialny dzisiaj :)
0
Co za kretyn Zaza...
0
Polecam tego Allegrowicza.
1
Mówisz to tak, jakby to miało być takie łatwe :D
1
4. Arsenal, 5. Maciej Kot
0
Coutinho, Denis, Mina jakby dzisiaj zagrali od 1 minuty to byłoby fajnie (tak tak wiem, że LP to pozycja Denisa i COU)
1
"Panie, idź Pan w ch*j!" :) :)
0
Chyba Leganes...
0
Messi jako prawy pomocnik będzie wspomagał wg ciebie prawego obrońce i defensywnych pomocników? No chyba nie bardzo.. Coutinho z drugiej strony tez raczej nie.
0
I Paulinho z Andre Gómesem na stoperze, Iniesta na lewej obronie
0
Z innej beczki : oglądał ktoś mecz Las Palmas z VCF? Jak grał Halilović?
2
Zauważyłem, że Sergi Roberto stał się jedną z kluczowych postaci w drużynie :) cieszy mnie to. Rozwinął się niesamowicie