4

Można 1-1 obstawiać w ciemno :D

1

Puig dzisiaj powiedział, że nigdzie nie odchodzi.

1

L00L, typie, czy ktoś tu wspominał w ogóle o Kapitanie Grzmocie? XD

3

Messi dwa tysionce bramek w La Liga, a Pele zero. Kurła Messi jest dwa tysionce razy lepszy od Pelego.

4

Ryyyyyj ;).

0

Czyzby Arthur delikatny brzuszek?

0

Nareszcie Suarez gra z powrotem, jak na tym filmiku na YT "Luis Suarez is a TANK"

0

No daliśmy 120. Od tego czasu cofnął się w rozwoju.

0

Nawet 90 mln byłoby spoko. Za te pieniądze możnaby kupić Sancho :)

1

Daremny Cou, próżny trud.

4

To jest skandal jakiś co oni grają, cały czas jakieś gry na chodzonego... Vidal i Busi mają rozgrywać w tej Barcelonie? Oni nie są kreatywni. Oni są obrońcami taka jest prawda. Od tego jest Aleña, ktoś inny...

1

Standardowo, jak w każdym meczu napiszę : "Weźcie znieście już Coutinho z tego narożnika"..

0

Czej... Co?

3

Chodzi mi o sam skrót.

0

Centralnej baterii?

0

Była. Dostał ją na przykład Pedro z Osasuną w sezonie 11/12 na wyjeździe. Byłem gorącym zwolennikiem, by jej nie usuwali, no ale nic nie wskórałem.

2

Ojejujeju, jaka aktywna Girona. Jaka aktywna drużyna xD

1

Jak wczoraj Dembouz?

0

Gdyby nie te 4 lata w Japonii to już byłby potworem, może nowym Messim :D

1

Dembele i Malcom. Cou na ławe.

4

Rozumiem, że gdybym spytał o cos związanego powiedzmy z elektroniką, bo może tutaj ktoś coś wie, to odpowiedź Rambli byłaby "Wypier*alaj na elektrodę"?

0

Nie mogę, myślałem że ktoś się wybiera i wie gdzie puszczają. Dzięki za pomoc

0

Pany, wie ktoś gdzie transmituja w Krakowie dzisiejszy mecz? Głównie chodzi mi o studenckie kluby jak Arka, Kwadrat, Żaczek, Studio itp :) chyba że coś na rynku z tanim piwem xd

13

To idź szukać.

1

Jakim cudem w drugiej połowie na boisko wyszedł tylko Artur? Rozumiem że miało być jak w tym kawale że Ronaldinho sam wyrównuje wynik spotkania z Polską??

13

Myślę że wystawienie Coutinho w zakładce : NAJGORSZE, w cyklu NAJLEPSZE, NAJGORSZE na dany mecz, to nie taki najgorszy pomysł..

0

Upsss...

2

Robimy zrzute 800 tys. euro żeby Denis wszedł i zmienił żałosnego Cou..

1

Ktoś podobno porównywał Cou do Neymara kilka miesięcy temu hahaha

4

Sędzia - brak słów dzisiaj, totalny amator.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?