DonAndres*8
Dołączył/a: grudzień 2012
Zawiercie
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Można 1-1 obstawiać w ciemno :D
1
Puig dzisiaj powiedział, że nigdzie nie odchodzi.
1
L00L, typie, czy ktoś tu wspominał w ogóle o Kapitanie Grzmocie? XD
3
Messi dwa tysionce bramek w La Liga, a Pele zero. Kurła Messi jest dwa tysionce razy lepszy od Pelego.
4
Ryyyyyj ;).
0
Czyzby Arthur delikatny brzuszek?
0
Nareszcie Suarez gra z powrotem, jak na tym filmiku na YT "Luis Suarez is a TANK"
0
No daliśmy 120. Od tego czasu cofnął się w rozwoju.
0
Nawet 90 mln byłoby spoko. Za te pieniądze możnaby kupić Sancho :)
1
Daremny Cou, próżny trud.
4
To jest skandal jakiś co oni grają, cały czas jakieś gry na chodzonego... Vidal i Busi mają rozgrywać w tej Barcelonie? Oni nie są kreatywni. Oni są obrońcami taka jest prawda. Od tego jest Aleña, ktoś inny...
1
Standardowo, jak w każdym meczu napiszę : "Weźcie znieście już Coutinho z tego narożnika"..
0
Czej... Co?
3
Chodzi mi o sam skrót.
0
Centralnej baterii?
0
Była. Dostał ją na przykład Pedro z Osasuną w sezonie 11/12 na wyjeździe. Byłem gorącym zwolennikiem, by jej nie usuwali, no ale nic nie wskórałem.
2
Ojejujeju, jaka aktywna Girona. Jaka aktywna drużyna xD
1
Jak wczoraj Dembouz?
0
Gdyby nie te 4 lata w Japonii to już byłby potworem, może nowym Messim :D
1
Dembele i Malcom. Cou na ławe.
4
Rozumiem, że gdybym spytał o cos związanego powiedzmy z elektroniką, bo może tutaj ktoś coś wie, to odpowiedź Rambli byłaby "Wypier*alaj na elektrodę"?
0
Nie mogę, myślałem że ktoś się wybiera i wie gdzie puszczają. Dzięki za pomoc
0
Pany, wie ktoś gdzie transmituja w Krakowie dzisiejszy mecz? Głównie chodzi mi o studenckie kluby jak Arka, Kwadrat, Żaczek, Studio itp :) chyba że coś na rynku z tanim piwem xd
13
To idź szukać.
1
Jakim cudem w drugiej połowie na boisko wyszedł tylko Artur? Rozumiem że miało być jak w tym kawale że Ronaldinho sam wyrównuje wynik spotkania z Polską??
13
Myślę że wystawienie Coutinho w zakładce : NAJGORSZE, w cyklu NAJLEPSZE, NAJGORSZE na dany mecz, to nie taki najgorszy pomysł..
0
Upsss...
2
Robimy zrzute 800 tys. euro żeby Denis wszedł i zmienił żałosnego Cou..
1
Ktoś podobno porównywał Cou do Neymara kilka miesięcy temu hahaha
4
Sędzia - brak słów dzisiaj, totalny amator.