DonAndres*8
Dołączył/a: grudzień 2012
Zawiercie
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kks1986 Typie, czego spinasz poślady - ona tylko przekleiła wiadomość. To nie jest kwestia czy wierzy czy nie XDDDDD
5
@LucaBrasi zawsze mógł napisać "chlew obsrany gównem" :d
0
@MESSIah16 Raczej w chlewie obsranym gównem.
0
@wroclawianin89 Nie pomyliłeś piłkarzy czasem? D.Llorente to ostoja defensywy Sociedad, kilka występów w kadrze, 3 razy wyższa wartość na Transfermarkt, niż V.Laguardia, niepewny i dość cienki w mizernym Alaves...
1
@Quavosk Łi łil sej, łot tajm łil tel.
7
Komentarz usunięty
2
@`Sin W sumie w przychodach jeszcze wpisałbym 620 tys. ha tfu radzieckich żołnierzy (81 lat temu).
0
Thincą wydaje się spoko grajkiem.
0
Ni ziębi, ni grzeje. Na szczęście już nie będziemy musieli go oglądać.
38
-Bartolomeu, co mi dodałeś do tej Barcelomony?
-Nie tykałem twojej Barcelomony.
-Bartolomeu?
-Nasraueeeem!
0
Klauzula skończyła się 9 czerwca. City niech daje 250 baniek i koniec tematu, skoro Messi nie chce u nas grać.
2
@Tomo1989 Antłan
0
Dembele ma 12, tyle co Iniesta na koniec kariery.
0
Panie Darku, Dembouz miał urodziny 15 maja i skończył już 23 lata.
0
To Rudnevs bodajże go załatwił :)
0
Ciekawe kto ją wylizuje hehehe #niesmieszne
4
Durex Play. (15zn)
1
@MichVeB Można powiedzieć, że w tej akcji Busquets zrobił 95% roboty, Messi tylko dołożył nogę.
1
@messi564 Ściągnij z jakiegoś ACMarketu albo BlackMarta, będziesz miał za darmo.
4
@cichy01 Wpłacili za niego klauzulę, jest teraz pełnoprawnym graczem. Więc może grać.
0
@ksobi Wirus jest spowodowany masztami 5G, które są jeszcze nie włączone, ale już nastawione na 200% mocy XDDD
1
Mam nadzieję, że jego plany nie są związane w żaden sposób z Barceloną.
0
@sonek Bierzesz papier z roboty, w razie czego wysłali cię na delegacje :D
0
@mr_robot Ja tylko z samej pracy 5+ i publikację do gazety. Niestety z toku studiów było 4, więc na koniec 5.
0
Oyarzabala niech biorą. Klasa światowa, a nadal siedzi w Sociedad.
0
@BarcaInfo Dziwne czemu Real Zidane`a. Najlepszy Real według mnie (inaczej - najmocniejszy) był w sezonie 2011/12.
0
@Piotr89Sand Typie, wiesz, że póki w Polsce nie ma wprowadzonego stanu wyjątkowego, to NIKT nie może Ci ograniczyć praw do poruszania się. Amen.
1
Podobno kupił wątrobę na BlackMarkecie w sieci Tor xD
0
@culesjasiules Ewentualnie Zatoka Piratów :D
1
@BarcaInfo Gość ma 28 lat. Pogra dwa lata na najwyższym poziomie i co dalej? Najlepsze lata (prawdopodobnie) swojej kariery grał w PSG (chodzi mi o czas, gdzie w Barcelonie mógł zdobywać tytuły i walczyć o Złotą Piłkę).