0

@kks1986 Typie, czego spinasz poślady - ona tylko przekleiła wiadomość. To nie jest kwestia czy wierzy czy nie XDDDDD

5

@LucaBrasi zawsze mógł napisać "chlew obsrany gównem" :d

0

@MESSIah16 Raczej w chlewie obsranym gównem.

0

@wroclawianin89 Nie pomyliłeś piłkarzy czasem? D.Llorente to ostoja defensywy Sociedad, kilka występów w kadrze, 3 razy wyższa wartość na Transfermarkt, niż V.Laguardia, niepewny i dość cienki w mizernym Alaves...

1

@Quavosk Łi łil sej, łot tajm łil tel.

7

Komentarz usunięty

2

@`Sin W sumie w przychodach jeszcze wpisałbym 620 tys. ha tfu radzieckich żołnierzy (81 lat temu).

0

Thincą wydaje się spoko grajkiem.

0

Ni ziębi, ni grzeje. Na szczęście już nie będziemy musieli go oglądać.

38

-Bartolomeu, co mi dodałeś do tej Barcelomony?
-Nie tykałem twojej Barcelomony.
-Bartolomeu?
-Nasraueeeem!

0

Klauzula skończyła się 9 czerwca. City niech daje 250 baniek i koniec tematu, skoro Messi nie chce u nas grać.

2

@Tomo1989 Antłan

0

Dembele ma 12, tyle co Iniesta na koniec kariery.

0

Panie Darku, Dembouz miał urodziny 15 maja i skończył już 23 lata.

0

To Rudnevs bodajże go załatwił :)

0

Ciekawe kto ją wylizuje hehehe #niesmieszne

4

Durex Play. (15zn)

1

@MichVeB Można powiedzieć, że w tej akcji Busquets zrobił 95% roboty, Messi tylko dołożył nogę.

1

@messi564 Ściągnij z jakiegoś ACMarketu albo BlackMarta, będziesz miał za darmo.

4

@cichy01 Wpłacili za niego klauzulę, jest teraz pełnoprawnym graczem. Więc może grać.

0

@ksobi Wirus jest spowodowany masztami 5G, które są jeszcze nie włączone, ale już nastawione na 200% mocy XDDD

1

Mam nadzieję, że jego plany nie są związane w żaden sposób z Barceloną.

0

@sonek Bierzesz papier z roboty, w razie czego wysłali cię na delegacje :D

0

@mr_robot Ja tylko z samej pracy 5+ i publikację do gazety. Niestety z toku studiów było 4, więc na koniec 5.

0

Oyarzabala niech biorą. Klasa światowa, a nadal siedzi w Sociedad.

0

@BarcaInfo Dziwne czemu Real Zidane`a. Najlepszy Real według mnie (inaczej - najmocniejszy) był w sezonie 2011/12.

0

@Piotr89Sand Typie, wiesz, że póki w Polsce nie ma wprowadzonego stanu wyjątkowego, to NIKT nie może Ci ograniczyć praw do poruszania się. Amen.

1

Podobno kupił wątrobę na BlackMarkecie w sieci Tor xD

0

@culesjasiules Ewentualnie Zatoka Piratów :D

1

@BarcaInfo Gość ma 28 lat. Pogra dwa lata na najwyższym poziomie i co dalej? Najlepsze lata (prawdopodobnie) swojej kariery grał w PSG (chodzi mi o czas, gdzie w Barcelonie mógł zdobywać tytuły i walczyć o Złotą Piłkę).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?