0

Co za poebane kwoty. Kto wymyślił coś takiego. Na szczęście trochę finansowo staniemy na nogi w przeciągu roku-dwóch.

0

Abstrachując od tematu Messiego. Dawno już chciałem zrobić tatuaż Messiego wskazującego na niebo, for example : https://d1kq2dqeox7x40.cloudfront.net/images/posts/IMG_20180505_100308_qDPF30bOzC.jpg


Interesowałby mnie styl minimalistyczny, w takim dokładnie zrobiłem poniższego Jezusa:


https://bodyartguru.com/wp-content/uploads/2019/12/Christ-the-Redeemer-11.jpg


Ma ktoś ciekawy link/obrazek/zdjęcie tatuażu?

0

@LuisSalvano Pedri na FB dodał smutne minki i miał ponad 6000 reakcji.

2

Abstrachując od tematu Messiego. Dawno już chciałem zrobić tatuaż Messiego wskazującego na niebo, for example : https://d1kq2dqeox7x40.cloudfront.net/images/posts/IMG_20180505_100308_qDPF30bOzC.jpg





Interesowałby mnie styl minimalistyczny, w takim dokładnie zrobiłem poniższego Jezusa:


https://bodyartguru.com/wp-content/uploads/2019/12/Christ-the-Redeemer-11.jpg





Ma ktoś ciekawy link/obrazek/zdjęcie tatuażu?

0

Abstrachując od tematu Messiego. Dawno już chciałem zrobić tatuaż Messiego wskazującego na niebo, for example : https://d1kq2dqeox7x40.cloudfront.net/images/posts/IMG_20180505_100308_qDPF30bOzC.jpg.

Interesowałby mnie styl minimalistyczny, w takim dokładnie zrobiłem poniższego Jezusa:
https://bodyartguru.com/wp-content/uploads/2019/12/Christ-the-Redeemer-11.jpg

Ma ktoś ciekawy link/obrazek/zdjęcie tatuażu?

1

Duża zmiana, w sensie mięśnie z tytanu? XD

0

@Jordi10 Jak dla mnie to nie jest gra w piłkę, zero techniki ogłady piłkarskiej. Przecież gdyby ci z Utd byli dzisiejszą Hiszpanią i uciekali szybciej z nogami, to gracze z Wimbledonu byliby nonstop spóźnieni i wynik mógłby być dwucyfrowy

0

Codziennie ktoś go o to pyta i codziennie idzie to do neta? XD

17

Fakt, żeby się zrównać musiałby od dzisiaj codziennie ładować po pół kilo w nochal. Kempes szanowałem cię do wczoraj.

0

Jest "optymisto". Skąd wiesz, że Barca to nie "to"? XDDD

4

Dla mnie beka to spadek Oblaka z 90 mln na 70. Czym był podyktowany ja się pytam? Bardzo dobry, solidny sezon Słoweńca.

0

@Czarny_ck Mamy skrzydłowych na tyle.

0

@Puyolex Też chyba jadę na czw i pt. Skocznie w Harrachovie (jak przyjąłeś szczepionkę, albo pierwszą dawkę), podobno Szklarska Poręba jest ładna.

0

@anxted Jeszcze żyjesz? Przecież @JimMorrisonFCB zniszczył Cię jak pingwina, który nie występuje na Grenlandii...

0

@Patry10 Biorąc pod uwagę naszą mizerię finansową to każdy piłkarz klasy światowej, który przychodzi za darmo to jest genialny ruch. Bo na żadne klauzule wykupu nas nie stać.

0

@JANEK777 Kaunas prawda. W robocie jadę do 6 sklepów po kolei, w każdym spędzam po minucie, i każdy jest od siebie oddalony o kilometr, więc po co mam ściągać maskę w aucie, jak zaraz będę w następnym sklepie.

1

@Rust_Cohle ciebie powinni zgłosić za głupotę. Twoje trollingi są coraz bardziej idiotyczne i wkurzające ludzi.

0

@Yosemite Nasza "duńska nawałnica" na szpicy też by ich tak niszczyła.

3

@kuz Raczej Vanna Digi Dong Ly

3

"To nic osobistego, tylko interesy"

1

@zwil Burdel w sensie stadion Eibar czy Alaves?

0

Kto pamięta filmik LIGA PARZY Footrolla, z sezonu, gdzie Atleti zdobyło mistrza?

1

@pablocafe A Douglas Pereira? Możnaby zrobić listę złożoną z 200 graczy tak naprawdę..

0

@PatrychoO A nie znalazłbyś Henryego z Euro 2004 Adidasa albo Nike Brazylia El Fenomeno?

4

@Lub567 Wstań z łóżka i posprzątaj to, co zrobiłeś w nocy.

0

@pepo_barcarzadzi No moje obydwa są tutaj. Razem 400 ziko. Dopiero zaczynam przygodę :

https://i.postimg.cc/MKTYBLWK/Screenshot-20210427-092003-com-instagram-android-01-01.jpg

0

@tristan87 Animal Planet. Bolaczkovo w całej okazałości.

0

@Rust_Cohle Pff nie przekroczyłem żadnego punktu regulaminu.

Przeproś ładnie mamę ode mnie. Chyba, że jednak jej nie powiedziałeś tego, co ci napisałem to luz.

0

Komentarz usunięty

3

Dobrze gra, ale to nie zmienia faktu, że ma 18-lat i nie ma kondycji Kenenisy Bekele. Od dwóch meczy gra jak junior i od samego początku włóczy nogami po boisku... Do odpoczynku w trybie NAŁ

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?