DonAndres*8
Dołączył/a: grudzień 2012
Zawiercie
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co za poebane kwoty. Kto wymyślił coś takiego. Na szczęście trochę finansowo staniemy na nogi w przeciągu roku-dwóch.
0
Abstrachując od tematu Messiego. Dawno już chciałem zrobić tatuaż Messiego wskazującego na niebo, for example : https://d1kq2dqeox7x40.cloudfront.net/images/posts/IMG_20180505_100308_qDPF30bOzC.jpg
Interesowałby mnie styl minimalistyczny, w takim dokładnie zrobiłem poniższego Jezusa:
https://bodyartguru.com/wp-content/uploads/2019/12/Christ-the-Redeemer-11.jpg
Ma ktoś ciekawy link/obrazek/zdjęcie tatuażu?
0
@LuisSalvano Pedri na FB dodał smutne minki i miał ponad 6000 reakcji.
2
Abstrachując od tematu Messiego. Dawno już chciałem zrobić tatuaż Messiego wskazującego na niebo, for example : https://d1kq2dqeox7x40.cloudfront.net/images/posts/IMG_20180505_100308_qDPF30bOzC.jpg
Interesowałby mnie styl minimalistyczny, w takim dokładnie zrobiłem poniższego Jezusa:
https://bodyartguru.com/wp-content/uploads/2019/12/Christ-the-Redeemer-11.jpg
Ma ktoś ciekawy link/obrazek/zdjęcie tatuażu?
0
Abstrachując od tematu Messiego. Dawno już chciałem zrobić tatuaż Messiego wskazującego na niebo, for example : https://d1kq2dqeox7x40.cloudfront.net/images/posts/IMG_20180505_100308_qDPF30bOzC.jpg.
Interesowałby mnie styl minimalistyczny, w takim dokładnie zrobiłem poniższego Jezusa:
https://bodyartguru.com/wp-content/uploads/2019/12/Christ-the-Redeemer-11.jpg
Ma ktoś ciekawy link/obrazek/zdjęcie tatuażu?
1
Duża zmiana, w sensie mięśnie z tytanu? XD
0
@Jordi10 Jak dla mnie to nie jest gra w piłkę, zero techniki ogłady piłkarskiej. Przecież gdyby ci z Utd byli dzisiejszą Hiszpanią i uciekali szybciej z nogami, to gracze z Wimbledonu byliby nonstop spóźnieni i wynik mógłby być dwucyfrowy
0
Codziennie ktoś go o to pyta i codziennie idzie to do neta? XD
17
Fakt, żeby się zrównać musiałby od dzisiaj codziennie ładować po pół kilo w nochal. Kempes szanowałem cię do wczoraj.
0
Jest "optymisto". Skąd wiesz, że Barca to nie "to"? XDDD
4
Dla mnie beka to spadek Oblaka z 90 mln na 70. Czym był podyktowany ja się pytam? Bardzo dobry, solidny sezon Słoweńca.
0
@Czarny_ck Mamy skrzydłowych na tyle.
0
@Puyolex Też chyba jadę na czw i pt. Skocznie w Harrachovie (jak przyjąłeś szczepionkę, albo pierwszą dawkę), podobno Szklarska Poręba jest ładna.
0
@anxted Jeszcze żyjesz? Przecież @JimMorrisonFCB zniszczył Cię jak pingwina, który nie występuje na Grenlandii...
0
@Patry10 Biorąc pod uwagę naszą mizerię finansową to każdy piłkarz klasy światowej, który przychodzi za darmo to jest genialny ruch. Bo na żadne klauzule wykupu nas nie stać.
0
@JANEK777 Kaunas prawda. W robocie jadę do 6 sklepów po kolei, w każdym spędzam po minucie, i każdy jest od siebie oddalony o kilometr, więc po co mam ściągać maskę w aucie, jak zaraz będę w następnym sklepie.
1
@Rust_Cohle ciebie powinni zgłosić za głupotę. Twoje trollingi są coraz bardziej idiotyczne i wkurzające ludzi.
0
@Yosemite Nasza "duńska nawałnica" na szpicy też by ich tak niszczyła.
3
@kuz Raczej Vanna Digi Dong Ly
3
"To nic osobistego, tylko interesy"
1
@zwil Burdel w sensie stadion Eibar czy Alaves?
0
Kto pamięta filmik LIGA PARZY Footrolla, z sezonu, gdzie Atleti zdobyło mistrza?
1
@pablocafe A Douglas Pereira? Możnaby zrobić listę złożoną z 200 graczy tak naprawdę..
0
@PatrychoO A nie znalazłbyś Henryego z Euro 2004 Adidasa albo Nike Brazylia El Fenomeno?
4
@Lub567 Wstań z łóżka i posprzątaj to, co zrobiłeś w nocy.
0
@pepo_barcarzadzi No moje obydwa są tutaj. Razem 400 ziko. Dopiero zaczynam przygodę :
https://i.postimg.cc/MKTYBLWK/Screenshot-20210427-092003-com-instagram-android-01-01.jpg
0
@tristan87 Animal Planet. Bolaczkovo w całej okazałości.
0
@Rust_Cohle Pff nie przekroczyłem żadnego punktu regulaminu.
Przeproś ładnie mamę ode mnie. Chyba, że jednak jej nie powiedziałeś tego, co ci napisałem to luz.
0
Komentarz usunięty
3
Dobrze gra, ale to nie zmienia faktu, że ma 18-lat i nie ma kondycji Kenenisy Bekele. Od dwóch meczy gra jak junior i od samego początku włóczy nogami po boisku... Do odpoczynku w trybie NAŁ