0

@tbas Snajper wiśniowy czy gorzki?

0

Jak to jest z tą służbą wojskową w razie wojny? Mam 28 lat, wpisaną kategorię A 10 lat temu. W wieku 21 lat przeszedłem dwie artroskopie kolana na NFZ, po których kolano jest słabe i po większym wysiłku boli jak cholera i kuleję. Byłoby to jakoś sprawdzane przed wezwaniem do rezerwy?

0

@Rust_Cohle Głównie Argentyna. No i w sumie Polska.

0

Riadi Chad (....)

0

@Hubsao #iniesta

2

@against_modern_football Aaa nie wszystko, byłem w zeszłym roku u przyjaciółki w Żytomierzu i ludzie są normalni.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@DaPidejpi no ja tam miałem 98 z matmy, 90 angielski, 80 rozszerzona geo, 65 rozszerzona matma xd ale to było 9 lat temu :)

1

@WiernyKibic111 W lewo jak nawracasz. Mnie tak uczyli na kursie na prawko.

0

@Barca1992 To trzeba będzie sprowadzać samochody z Ukrainy czy jak? Bo nie rozumiem.

4

@macio_944 Coraz dziwniejsze mają te flagi, niedługo im kolorów braknie i literek w nazwie tej swojej organizacji XDDD

1

@pt9 Jak słyszę w tym kraju słowo "rzemieślnicze" to mi się niedobrze robi xd

0

@Kgorecki2500 Na pewno nie na fundację Tęczowej Armii XDD

1

Ma ktoś tureckiego lub argentyńskiego DisneyPLUSA i brakuje jednej osoby? Z chęcią bym odpłatnie przygarnął subskrypcję :)

2

Jaki Alonso? Przecież on przychodzi tylko na ławkę...

1

@draxidox Aaaa nabyłem ostatnio na OLX Cyklonik w szpreju, psikam między oczy XD

0

Może i jeżdżą sto razy lepiej, za to mają dwieście razy drożej XD

0

@Nazio87 Pewnie kupiłeś na tej wstawce z Peppera? :D

0

@BartqRKO a jeśli mam wpisaną kategorię A, a 3 lata później miałem dwie operacje kolana, po których kuleję, to dalej jestem zdolny do służby?

0

@BorzyKrzys Niezły gagatek, robi wrażenieee!!

0

Może tramwaj mu się spóźni...

0

Teraz tylko Lewandowski niech przyjdzie i kupujemy u Chińczyka ten 3 komplet białych :)

0

No to teraz podobne deklaracje ze strony Braithwaite, Puiga, Roberto

0

@meg23 Fati, Riqui, ROBERTO!!!, Braithwaite!, koszmarnie dużo zarabiają...

0

@cules100pro Według prawa hiszpańskiego nie można obniżyć pensji niżej niż ileśset procent, dlatego nie mógł wziąć pensji 1 euro w kontrakcie. Było to opisywane zaraz po całej sytuacji.

0

@michal26 Skosiłem postawiłem płot, ogrodzenie, ktoś wyliczył, że już jest warta około 150 tysięcy :D

0

@michal26 kupiłem we wrześniu, od firmy w której pracuję - kombinat rolno-spożywczy

1

@michal26 Kupiłem od mojej firmy działkę budowlaną, która kiedyś była polem uprawnym. Na obrzeżach miasteczka 4 tys. mieszkańców. Za 23,86 ara dałem 59 tysięcy brutto. Jak mówię to kolegom z Krakowa, to łapią się za głowę porównując to do kupna sprawnego auta w cenie złomu.

0

@Recha_0684 Zależy czy wobec koprofili, czy czyściochów :D :D do Gueye równie dobrze mogli napisać ultrasi PSG i że koniecznie ma się źle wypowiedzieć na temat LGBTQŁJKUBPXĆ+-tojedynecowidze, albo będzie z nim źle.

0

@draxidox Z chęcią bym tak jeździł, gdyby było więcej dróg szybkiego ruchu. Jazda średnio 45 km/h po krajówce to już masochizm.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?