DonAndres*8
Dołączył/a: grudzień 2012
Zawiercie
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas Snajper wiśniowy czy gorzki?
0
Jak to jest z tą służbą wojskową w razie wojny? Mam 28 lat, wpisaną kategorię A 10 lat temu. W wieku 21 lat przeszedłem dwie artroskopie kolana na NFZ, po których kolano jest słabe i po większym wysiłku boli jak cholera i kuleję. Byłoby to jakoś sprawdzane przed wezwaniem do rezerwy?
0
@Rust_Cohle Głównie Argentyna. No i w sumie Polska.
0
Riadi Chad (....)
0
@Hubsao #iniesta
2
@against_modern_football Aaa nie wszystko, byłem w zeszłym roku u przyjaciółki w Żytomierzu i ludzie są normalni.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@DaPidejpi no ja tam miałem 98 z matmy, 90 angielski, 80 rozszerzona geo, 65 rozszerzona matma xd ale to było 9 lat temu :)
1
@WiernyKibic111 W lewo jak nawracasz. Mnie tak uczyli na kursie na prawko.
0
@Barca1992 To trzeba będzie sprowadzać samochody z Ukrainy czy jak? Bo nie rozumiem.
4
@macio_944 Coraz dziwniejsze mają te flagi, niedługo im kolorów braknie i literek w nazwie tej swojej organizacji XDDD
1
@pt9 Jak słyszę w tym kraju słowo "rzemieślnicze" to mi się niedobrze robi xd
0
@Kgorecki2500 Na pewno nie na fundację Tęczowej Armii XDD
1
Ma ktoś tureckiego lub argentyńskiego DisneyPLUSA i brakuje jednej osoby? Z chęcią bym odpłatnie przygarnął subskrypcję :)
2
Jaki Alonso? Przecież on przychodzi tylko na ławkę...
1
@draxidox Aaaa nabyłem ostatnio na OLX Cyklonik w szpreju, psikam między oczy XD
0
Może i jeżdżą sto razy lepiej, za to mają dwieście razy drożej XD
0
@Nazio87 Pewnie kupiłeś na tej wstawce z Peppera? :D
0
@BartqRKO a jeśli mam wpisaną kategorię A, a 3 lata później miałem dwie operacje kolana, po których kuleję, to dalej jestem zdolny do służby?
0
@BorzyKrzys Niezły gagatek, robi wrażenieee!!
0
Może tramwaj mu się spóźni...
0
Teraz tylko Lewandowski niech przyjdzie i kupujemy u Chińczyka ten 3 komplet białych :)
0
No to teraz podobne deklaracje ze strony Braithwaite, Puiga, Roberto
0
@meg23 Fati, Riqui, ROBERTO!!!, Braithwaite!, koszmarnie dużo zarabiają...
0
@cules100pro Według prawa hiszpańskiego nie można obniżyć pensji niżej niż ileśset procent, dlatego nie mógł wziąć pensji 1 euro w kontrakcie. Było to opisywane zaraz po całej sytuacji.
0
@michal26 Skosiłem postawiłem płot, ogrodzenie, ktoś wyliczył, że już jest warta około 150 tysięcy :D
0
@michal26 kupiłem we wrześniu, od firmy w której pracuję - kombinat rolno-spożywczy
1
@michal26 Kupiłem od mojej firmy działkę budowlaną, która kiedyś była polem uprawnym. Na obrzeżach miasteczka 4 tys. mieszkańców. Za 23,86 ara dałem 59 tysięcy brutto. Jak mówię to kolegom z Krakowa, to łapią się za głowę porównując to do kupna sprawnego auta w cenie złomu.
0
@Recha_0684 Zależy czy wobec koprofili, czy czyściochów :D :D do Gueye równie dobrze mogli napisać ultrasi PSG i że koniecznie ma się źle wypowiedzieć na temat LGBTQŁJKUBPXĆ+-tojedynecowidze, albo będzie z nim źle.
0
@draxidox Z chęcią bym tak jeździł, gdyby było więcej dróg szybkiego ruchu. Jazda średnio 45 km/h po krajówce to już masochizm.