DonAndres*8
Dołączył/a: grudzień 2012
Zawiercie
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Izi... Griezz > Neymar
... oczywiście w Fortnite`a.
6
Uuuu Antłanek się robi nieperspektywiczny... Co innego Alba xd
6
Mikel nie gadaj głupot, tylko wbijaj do nas jak Antłana sprzedamy.
0
@Kismeth Kamila Karpiel, czy to ty?
5
@Tomo1989 A wiesz, że Matheus w pierwszej drużynie jest tylko dla jaj i żeby wypełnić warunki szwindlu z Juventusem i wywalą go w czerwcu?
0
Panie, Moriba za Pedriego i Pjanic za De Jonga lub Busiego. Jednak trzeba jakkolwiek wypaść w tym meczu w środę. A znowu chłopy będą wykończone.
1
To podobny deal jak w tym żarcie : postaw 2 zł na Real i 2 zł na Barcelonę, w bezpośrednim meczu. Wygraj 3,76 zł. ZAWSZE MIAŁEM ŁEB DO INTERESÓW!
0
Witam. W robocie posiadam służbowego kompa z Geforce 1050 TI i i5 9400. Z tym że w ogóle się nie muszę martwić rachunkami za prąd. Myślałem coś pokopać krypto. Zobaczyłem że Monero można kopać za pomocą darmowego programu, jednocześnie obciążając CPU i GPU. Przez 5 min wykopałem 0,000002 XmR. Przeliczając, przez 3 dni wykopałbym Monero warte 2 złote. Chyba że nie tak to działa? Chyba że inną krypto bardziej się opłaca? Jestem zielony max, doradźcie.
6
Podobno Barca zrezygnowała jeszcze z Pelego, Garrinchy, Jaszyna, Peszki, Grzelczaka, Besta, Zidana, Beckenbauera i Mańka z Wiskitek, co to tyle karnych prokuruje.
6
@mat32 Pewnie jak idziesz do płatnej toalety i pytają co będziesz robił, to bierzesz siku, bo jest najtańsze, a sadzisz sułtana.
1
@BarcaInfo Transmitują to w ogóle? Na youtube był koleś CRACKOVIAPL, czy jakoś tak. Dorabiał polskie napisy do odcinków, wychodziło mu to mega.
0
Bez jaj, że przez jakiś gównoprotest nie będzie meczu na Elevenie...
0
@Dawid66 No na pewno z Rashfordem na LS xD
0
Genialna*
*15 znaków
0
Tyle wygrać...
0
@Tridente2015 grają na Carmenes
0
Mmmm once de gala (jak to śmieszne brzmi w 2021r.) na mecz 1/8 Pucharu Króla, słodko...
1
@Rust_Cohle ziom poczytaj sobie na wykopie o "teleelevidenie", "plusx" oraz "strimstv"
2
@-Tomasso- Messi i Iniesta nie grali.
1
@Fanbarcy126 W Barcelonie B na chwilę obecną na 9 mamy samych "dziadów"
0
Witam. Posiadam Skodę Fabia II. Myślę o zamontowaniu LEDów. Przełącznik od świateł i jego konfigurację wrzucam na zdjęciu. Chciałbym tak to zrobić, żeby na pozycji 1 świeciły się tylko LEDy, a dzienne były wyłączone. Przy pozycji 2 i 3, żeby LEDy się nie świeciły. Da się tak zrobić? Pozdroski.
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1611562527VtZGJbuLDuXcDzkfTbtRXt.jpg
2
@SteuerFreiMoney Niech się ścigają w Monaco przez 12h, tylko Kubica jakby zasiadł za kółkiem BMW :) przez krótki czas miał rekord wszech czasów toru.
1
@kaamil1910 on ma 23 lata i może być mega zawodnikiem do końca świata :)
0
Witam. Dzisiaj ściągnąłem FIFĘ 21 Champions Edition. Grałem przez ostatnie 2 dni u kuzyna w FUTa, szło mi bardzo dobrze i podjąłem decyzję o zakupie. Teraz rozpoczynam grę na swoim koncie. Jakieś rady dotyczące taktyki, piłkarzy, kart etc.? :)
2
A gdzie Bombele(K)?
0
@Avatarr Denis Suarez był lepszy od niego jak grał w Barcy - zobacz, gdzie jest teraz.
0
Francja, Francja ci kupon...spier*oli.
0
Aaa kuhwa, wiedziałem że jak zobaczycie powtórkę z VARu, to wam kuhwa dupy z żalu pękną.
0
@pokemon227 a zapomniałem o Small Samie
1
@jacob345 Nie no bez przesady, chyba chłopaki z Barcy B są na wyższym poziomie..