0

Izi... Griezz > Neymar


... oczywiście w Fortnite`a.

6

Uuuu Antłanek się robi nieperspektywiczny... Co innego Alba xd

6

Mikel nie gadaj głupot, tylko wbijaj do nas jak Antłana sprzedamy.

0

@Kismeth Kamila Karpiel, czy to ty?

5

@Tomo1989 A wiesz, że Matheus w pierwszej drużynie jest tylko dla jaj i żeby wypełnić warunki szwindlu z Juventusem i wywalą go w czerwcu?

0

Panie, Moriba za Pedriego i Pjanic za De Jonga lub Busiego. Jednak trzeba jakkolwiek wypaść w tym meczu w środę. A znowu chłopy będą wykończone.

1

To podobny deal jak w tym żarcie : postaw 2 zł na Real i 2 zł na Barcelonę, w bezpośrednim meczu. Wygraj 3,76 zł. ZAWSZE MIAŁEM ŁEB DO INTERESÓW!

0


Witam. W robocie posiadam służbowego kompa z Geforce 1050 TI i i5 9400. Z tym że w ogóle się nie muszę martwić rachunkami za prąd. Myślałem coś pokopać krypto. Zobaczyłem że Monero można kopać za pomocą darmowego programu, jednocześnie obciążając CPU i GPU. Przez 5 min wykopałem 0,000002 XmR. Przeliczając, przez 3 dni wykopałbym Monero warte 2 złote. Chyba że nie tak to działa? Chyba że inną krypto bardziej się opłaca? Jestem zielony max, doradźcie.

6

Podobno Barca zrezygnowała jeszcze z Pelego, Garrinchy, Jaszyna, Peszki, Grzelczaka, Besta, Zidana, Beckenbauera i Mańka z Wiskitek, co to tyle karnych prokuruje.

6

@mat32 Pewnie jak idziesz do płatnej toalety i pytają co będziesz robił, to bierzesz siku, bo jest najtańsze, a sadzisz sułtana.

1

@BarcaInfo Transmitują to w ogóle? Na youtube był koleś CRACKOVIAPL, czy jakoś tak. Dorabiał polskie napisy do odcinków, wychodziło mu to mega.

0

Bez jaj, że przez jakiś gównoprotest nie będzie meczu na Elevenie...

0

@Dawid66 No na pewno z Rashfordem na LS xD

0

Genialna*

*15 znaków

0

Tyle wygrać...

0

@Tridente2015 grają na Carmenes

0

Mmmm once de gala (jak to śmieszne brzmi w 2021r.) na mecz 1/8 Pucharu Króla, słodko...

1

@Rust_Cohle ziom poczytaj sobie na wykopie o "teleelevidenie", "plusx" oraz "strimstv"

2

@-Tomasso- Messi i Iniesta nie grali.

1

@Fanbarcy126 W Barcelonie B na chwilę obecną na 9 mamy samych "dziadów"

0

Witam. Posiadam Skodę Fabia II. Myślę o zamontowaniu LEDów. Przełącznik od świateł i jego konfigurację wrzucam na zdjęciu. Chciałbym tak to zrobić, żeby na pozycji 1 świeciły się tylko LEDy, a dzienne były wyłączone. Przy pozycji 2 i 3, żeby LEDy się nie świeciły. Da się tak zrobić? Pozdroski.



https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1611562527VtZGJbuLDuXcDzkfTbtRXt.jpg

2

@SteuerFreiMoney Niech się ścigają w Monaco przez 12h, tylko Kubica jakby zasiadł za kółkiem BMW :) przez krótki czas miał rekord wszech czasów toru.

1

@kaamil1910 on ma 23 lata i może być mega zawodnikiem do końca świata :)

0

Witam. Dzisiaj ściągnąłem FIFĘ 21 Champions Edition. Grałem przez ostatnie 2 dni u kuzyna w FUTa, szło mi bardzo dobrze i podjąłem decyzję o zakupie. Teraz rozpoczynam grę na swoim koncie. Jakieś rady dotyczące taktyki, piłkarzy, kart etc.? :)

2

A gdzie Bombele(K)?

0

@Avatarr Denis Suarez był lepszy od niego jak grał w Barcy - zobacz, gdzie jest teraz.

0

Francja, Francja ci kupon...spier*oli.

0

Aaa kuhwa, wiedziałem że jak zobaczycie powtórkę z VARu, to wam kuhwa dupy z żalu pękną.

0

@pokemon227 a zapomniałem o Small Samie

1

@jacob345 Nie no bez przesady, chyba chłopaki z Barcy B są na wyższym poziomie..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?