DonAndres*8
Dołączył/a: grudzień 2012
Zawiercie
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@FDJ Nikogo już ona nie bawi.
0
W sensie rządy Bartomeu? Aaaa... wirus..
0
@chavez To było akurat boskie
8
@svensonFCB koniec maja (via gazetaprawna.pl)
0
@dge21 Chyba finale Familiady XD
2
@MarioVeB! "JEHOWCE, JEHOWCE, IRENA DO STUDNI!!!"
0
@matirix20 Dołóż 300 ziko i Philips 50Pus7504
2
Spoko, Barca wygrała 1/8 finału, bo gol na wyjeździe w Neapolu XDDD
4
Uwaga, napiszę to po raz setny :
Daremny Rakitic, próżny trud.
0
@matirix20 No szczególnie Rakitic.
3
Podniecają się wszyscy tym zachowaniem Sarabii. Simeone jak z Grubym (teraz już schudł) wyzywają pół świata podczas meczu to jest dobrze, ludzie go chwalą za dyrygowanie drużyna.
0
@Death11 Uff nareszcie koniec.
Komentarz, jakbyś gadał z ziomkami na osiedlu.
0
@seba444 Real Lopeteguiego?
4
Busi 1 połowa profesor
2
Panie Jose Angel, to tak nie działa.
0
@Hushovt Na Onecie piszą tylko o wypadku. Na Tatromaniakach na FB, ktoś zweryfikował info, zadzwonił do dziewczyny Dominika.
0
Dla Tatromaniaków :
Dzisiaj odnaleziono ciała dwóch taterników, którzy prawdopodobnie spadli z Małego Kiezmarskiego Szczytu na Słowacji. Jednym z nich na 99 procent jest Dominik Socha, który posiada dość popularny kanał na YT.
0
Z innej beczki:
Potrzebuję grafikę obrazu Salvadora Dali "Trwałość Pamięci" (tyn z zegarami). Siorka chce namalować i potrzebowałbym w jak najlepszej jakości.
0
Ja nie wiem jakim cudem taki Semedo jeszcze gra w Barcelonie
2
@barteq To tak jakby powiedzieć że Pape Diop byl lepszym pomocnikiem od Iniesty, bo miał więcej asyst xD
1
@Quahoo Vapormaxy Flyknit 3. Jak będzie promka to za tyle kupisz. Technologicznie są na poziomie Marsa. Wygodne mega.
0
@skakun95 Szkoda że nie kupiliśmy BBC, czyli Cedrika Bakambu na atak zamiast Braithwaite.
0
Jakaś nowa przyśpiewka dzisiaj? Śpiewają coś "Oooooo la Barcelona cataloon". Śpiewali ostatnio w 54:30 min. Ktoś linkiem podrzuci?
1
Nyom wieśniak zawsze prowokuje
4
Szkoda że bez Araujo na stopie
0
Aduriz wiesniak
0
@antymadrista1 Daj spokój Dembele, on się leczy xD
4
Arthur już po melo :)
6
Znieście już tego Rakitica z tego narożnika...
2
Daremny Rakitic, próżny trud.