4

@FDJ Nikogo już ona nie bawi.

0

W sensie rządy Bartomeu? Aaaa... wirus..

0

@chavez To było akurat boskie

8

@svensonFCB koniec maja (via gazetaprawna.pl)

0

@dge21 Chyba finale Familiady XD

2

@MarioVeB! "JEHOWCE, JEHOWCE, IRENA DO STUDNI!!!"

0

@matirix20 Dołóż 300 ziko i Philips 50Pus7504

2

Spoko, Barca wygrała 1/8 finału, bo gol na wyjeździe w Neapolu XDDD

4

Uwaga, napiszę to po raz setny :

Daremny Rakitic, próżny trud.

0

@matirix20 No szczególnie Rakitic.

3

Podniecają się wszyscy tym zachowaniem Sarabii. Simeone jak z Grubym (teraz już schudł) wyzywają pół świata podczas meczu to jest dobrze, ludzie go chwalą za dyrygowanie drużyna.

0

@Death11 Uff nareszcie koniec.
Komentarz, jakbyś gadał z ziomkami na osiedlu.

0

@seba444 Real Lopeteguiego?

4

Busi 1 połowa profesor

2

Panie Jose Angel, to tak nie działa.

0

@Hushovt Na Onecie piszą tylko o wypadku. Na Tatromaniakach na FB, ktoś zweryfikował info, zadzwonił do dziewczyny Dominika.

0

Dla Tatromaniaków :

Dzisiaj odnaleziono ciała dwóch taterników, którzy prawdopodobnie spadli z Małego Kiezmarskiego Szczytu na Słowacji. Jednym z nich na 99 procent jest Dominik Socha, który posiada dość popularny kanał na YT.

0

Z innej beczki:

Potrzebuję grafikę obrazu Salvadora Dali "Trwałość Pamięci" (tyn z zegarami). Siorka chce namalować i potrzebowałbym w jak najlepszej jakości.

0

Ja nie wiem jakim cudem taki Semedo jeszcze gra w Barcelonie

2

@barteq To tak jakby powiedzieć że Pape Diop byl lepszym pomocnikiem od Iniesty, bo miał więcej asyst xD

1

@Quahoo Vapormaxy Flyknit 3. Jak będzie promka to za tyle kupisz. Technologicznie są na poziomie Marsa. Wygodne mega.

0

@skakun95 Szkoda że nie kupiliśmy BBC, czyli Cedrika Bakambu na atak zamiast Braithwaite.

0

Jakaś nowa przyśpiewka dzisiaj? Śpiewają coś "Oooooo la Barcelona cataloon". Śpiewali ostatnio w 54:30 min. Ktoś linkiem podrzuci?

1

Nyom wieśniak zawsze prowokuje

4

Szkoda że bez Araujo na stopie

0

Aduriz wiesniak

0

@antymadrista1 Daj spokój Dembele, on się leczy xD

4

Arthur już po melo :)

6

Znieście już tego Rakitica z tego narożnika...

2

Daremny Rakitic, próżny trud.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?