DonAndres*8
Dołączył/a: grudzień 2012
Zawiercie
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Weźmy od nich Braisa. Chłopak świetnie gra.
0
Mam dziwne wrażenie, że Semedo nie rozwinął się tak jak powinien. Średnia gra w ofensywie, fatalna w defensywie, bojaźliwa gra z klepki na własnej połowie, na plus wg mnie jedynie współpraca z Dembele i szybkość. Nie chcę krakać, ale Barca powinna rozejrzeć się za kimś innym :/
0
My b*tch is bad and Buzi?
1
Ch*j z honorem, niech Leo odpocznie. Kiedyś 6 mecz graliśmy z Benficą w LM z psem Janusza w pierwszym składzie, nie dało się tego oglądać ale przynajmniej zawodnicy odpoczęli..
1
Nie oglądałem meczu. Napisałby ktos w skrócie jak grali nasi? Chodzi mi głównie w sumie o Dembele i Denisa :D
0
Też przebudziłem wczoraj potwora po ostrej tortilli...
4
Nie zasłużył to Kapitan Grzmot na drugie miejsce. Tak jak w 2016r. na pierwsze. Ema
0
Villareal - kiedyś mogli owalić Lpool i być w finale LE, dzisiaj żałosna gra..
0
W Barcelonie w linii ataku dzisiaj widzę tylko łysy Alcacer?
2
Kubica powinien sobie zażyczyć w nowym Williamsie hamulców zbudowanych ze stopu BR (Busquets-Rakitić)...
1
Gomes pomijał sam siebie bardzo często, dostawał tyle szans, miał okazję zabłysnąć milion razy.
0
Rzeczywiście, zaje*isty.. Puta Barca na okrągło
0
Oni są cały mecz nieskoncentrowani, czy murawa jest tak krzywa, że piłka każdemu ucieka na 5 metrów (Barca)?
0
Niedługo Astana nas będzie je*ać!
9
W sumie zajebisty sklad, tylko zamiast Pique dałbym Lengleta, bo rzadko dotychczas grał z Samem.
0
Sorry szukałem lajków
0
Artur nie gra wcale tak źle, żeby go się od razu pozbywać...
14
Bardzo dobrze. Oby pierwszy krok do wywalenia marnego trenerzyny.
0
Się kurła Rafi nagrał xD
17
Dlatego nie chce Valverde w tym klubie.. Barca jest całkowicie bezbarwna..
1
Kurła ale tam fiesta na stadionie :D atmosfera sztos!
3
Jestem za, już w Maladze pokazywał, że może w przyszłości być mega kotem.
0
"Moja żona miała na drugie.. pomyłka."
0
No, jak mu zabiorą prawą to i tak bedzie najlepszy na świecie XD
0
Człowieku przecież Bartra to cienias, nawet nie radzi sobie w Betisie
0
Proszę wytrzeźwieć
1
Do administracji : co robi reklama Hankooka z godłem Realu na naszej stronie? Nikt tego nie filtruje?
0
Czemu nie ma opcji "przy jego obecnej formie - każdy"?
20
Naprzód Jędrzejów, jak już tak klubami lecimy ;)
2
Taaa 6,7 km, szkoda, że większość jak kurczak bez głowy. #RAFAOUT