DonAndres*8
Dołączył/a: grudzień 2012
Zawiercie
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ziutek, przecież taka jest prawda XD wybiegnie idento skład
0
O przebiegu meczu?
2
> Miej przeciwko sobie wysoko broniącą i niezdyscyplinowaną obronę
> Wystaw tylko jednego ofensywnego zawodnika
> Brak profitu i gol na 1:1
5
Rafinha ale jest pion. Cou nie lepszy dzisiaj.
18
Fajny ten "bój o 6 miejsce", taki bezbramkowy :D
8
Raczej prawdy...
0
Z tym "powolnym" to mi rozweseliłeś ten pochmurny dzień ;)
1
Dajcie spokój z tym Rakiticiem i Busquetsem... Na takich ogórów to by nawet Xavi Simons mógł wejść, a nie "pierwszy garnitur"
0
Nope. 4 graczy z Barcy B maximum..
0
Nie mamy takiego piłkarza. Malcolm gra w Erzgebirge Aue.
2
Panie, czyżbyś uważał Alaves za jakiekolwiek zagrożenie? :)
0
Świetna taktyka - 4-6-0
0
Rakitic niedługo będzie tak zmęczony że od marca do końca sezonu nie zagra ani minuty xD
13
SPORT : Dembele na LS i Cou na PS, genialny pomysł XD XD
1
Jak mu źle w PSG to niech idzie do Hueski, tam go przywitają jak Boga.
0
UPS, a Marlona i Miny nie ma. No to chyba czas na Cuenke. Jeden Cuenca już się nie sprawdził w Barcy, czas na drugiego :)
0
Dużo rzeczy jest z obecnego sezonu, wydaje mi się że te czapy też.
0
Co się stało na Majorce? Oglądam skróty Ligi 123 i wszędzie jest minuta ciszy dla Majorki i czyjas koszulka na murawie.
3
Czyżby Mujica wyszedł ze "straconej pozycji o miejsce w pierwszej drużynie" po swojej ciężkiej kontuzji? Kolejny mecz z golem.
3
On już ma 21 lat? :O
2
Ehh czy tylko mnie od czasów Guardioli marzy się Bielsa?
0
No co wy, niech z opatrunkiem i drenem w kolanie biega 90 minut...
4
Suarez jest koszmarny. Sama gra wygląda całkiem spoko.
27
To rewelacja. Ja mam Iniestę, bo strzelił kiedyś gola przeciwko L`Hospitalet na 0:1
2
Szkoda, że pozbyliśmy się Sandro. Wg mnie grał całkiem spoko, w kwestii, że realizował zadania trenera. (nie bait)
1
Panie, obejrzyj jeszcze raz mecz, a nie kłócisz sie z każdym.
2
UUUUUU ktoś tu nie oglądał meczu xD
0
ma ktoś La Linka?
0
Szkoda, że Denis nie będzie tak często wystawiany, tak jak teraz Ceballos w Realu :/
12
Rakitic albo Vidal na prawej pomocy. Od rana człowiekowi robi się niedobrze.