1

Ziutek, przecież taka jest prawda XD wybiegnie idento skład

0

O przebiegu meczu?

2

> Miej przeciwko sobie wysoko broniącą i niezdyscyplinowaną obronę
> Wystaw tylko jednego ofensywnego zawodnika
> Brak profitu i gol na 1:1

5

Rafinha ale jest pion. Cou nie lepszy dzisiaj.

18

Fajny ten "bój o 6 miejsce", taki bezbramkowy :D

8

Raczej prawdy...

0

Z tym "powolnym" to mi rozweseliłeś ten pochmurny dzień ;)

1

Dajcie spokój z tym Rakiticiem i Busquetsem... Na takich ogórów to by nawet Xavi Simons mógł wejść, a nie "pierwszy garnitur"

0

Nope. 4 graczy z Barcy B maximum..

0

Nie mamy takiego piłkarza. Malcolm gra w Erzgebirge Aue.

2

Panie, czyżbyś uważał Alaves za jakiekolwiek zagrożenie? :)

0

Świetna taktyka - 4-6-0

0

Rakitic niedługo będzie tak zmęczony że od marca do końca sezonu nie zagra ani minuty xD

13

SPORT : Dembele na LS i Cou na PS, genialny pomysł XD XD

1

Jak mu źle w PSG to niech idzie do Hueski, tam go przywitają jak Boga.

0

UPS, a Marlona i Miny nie ma. No to chyba czas na Cuenke. Jeden Cuenca już się nie sprawdził w Barcy, czas na drugiego :)

0

Dużo rzeczy jest z obecnego sezonu, wydaje mi się że te czapy też.

0

Co się stało na Majorce? Oglądam skróty Ligi 123 i wszędzie jest minuta ciszy dla Majorki i czyjas koszulka na murawie.

3

Czyżby Mujica wyszedł ze "straconej pozycji o miejsce w pierwszej drużynie" po swojej ciężkiej kontuzji? Kolejny mecz z golem.

3

On już ma 21 lat? :O

2

Ehh czy tylko mnie od czasów Guardioli marzy się Bielsa?

0

No co wy, niech z opatrunkiem i drenem w kolanie biega 90 minut...

4

Suarez jest koszmarny. Sama gra wygląda całkiem spoko.

27

To rewelacja. Ja mam Iniestę, bo strzelił kiedyś gola przeciwko L`Hospitalet na 0:1

2

Szkoda, że pozbyliśmy się Sandro. Wg mnie grał całkiem spoko, w kwestii, że realizował zadania trenera. (nie bait)

1

Panie, obejrzyj jeszcze raz mecz, a nie kłócisz sie z każdym.

2

UUUUUU ktoś tu nie oglądał meczu xD

0

ma ktoś La Linka?

0

Szkoda, że Denis nie będzie tak często wystawiany, tak jak teraz Ceballos w Realu :/

12

Rakitic albo Vidal na prawej pomocy. Od rana człowiekowi robi się niedobrze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?