0

Aouar też jest sztos :)

0

Opisze ktoś grę poszczególnych graczy Barcy?

0

Dembele jeszcze nie przyjechał do klubu?

24

Ok, przekażemy twoje uwagi do zarządu.

2

Sąsiadem w szatni? Skoro Denis ma 6, Suarez ma 9, to Arthur dostał 7, a Lenglet ósemkę? :D XD XD

0

Raczej wypożyczony z opcją wykupu. Blamaż zarządu. Czytaj dokładnie Twitty

0

Interkontinental bajers

1

Mogą też kupić młodego i perspektywicznego Łukasza Gargułe i Pawła Brożka.

0

Max Meyer i Wilshere od dzisiaj dostępni za darmo. Może nie warto dawać grubych mln za Arturka lub De Jonga, tylko przygarnąć któregoś z nich?

0

Villarbarca C.F

1

Rozwiązał kontrakt jak prezydent Sportingu napuścił ultrasów na piłkarzy

0

Czemu Barca nie weźmie któregoś z byłych piłkarzy Sportingu? Taki Gelson Martins jest marzeniem wszystkich europejskich klubów, a jest dostępny za darmo!

23

Słaby to jest Kucharczyk.

0

0

Ciekawe co z Mujicą, ostatnim razem jak go widziałem to miał potencjał

0

Ma ktoś tapetę albo grafikę z Iniesta z finału MŚ 2010 jak po 120 min klęczy i się cieszy z wygrania Pucharu? To było dosłownie 5 sekund po końcowym gwizdku

0

Z innej beczki : wie ktoś gdzie w Krakowie będzie organizowana strefa kibica we wtorek? Nie liczę tej niezorganizowanej na Cracovii

0

Wie ktoś jak wygląda sytuacja Adamy Traore? On odszedł definitywnie z Barcy? Jak sobie radzi w Anglii?

0

Przecież Barca gra z Sevillą. (wiem, wiem, że Tebas jest fanem białych)

0

A co z Aitorem? Ze dwa lata temu fajnie sobie radził w Barcy B ;)

0

Arnaiz i Alena przejdą raczej do pierwszego zespołu, ale jak przyjdzie Griezmann i odejdzie Paco, to i tak dla Munira chyba nie będzie miejsca :/

3

Może Denis :D jak już ma zostać i próbować zastąpić Iniestę, to jako czwarty się nada

0

Neuer broni cały turniej jak Karius wczoraj. Niemcy odpadają. Loew wylatuje. Kadra się rozpada. Kopiujcie dla potomnych.

0

Pjoter.

0

Z Deport w lidze na wyjeździe 4-5

0

Ponadto masz hajsu od cholery, a w Barcelonie będziesz mial jeszcze więcej...

0

No stanął sobie w sumie w polu karnym :)

0

Obczajcie co robi Jaume Costa przy bramce :D

5

Digne jest słaby jak sznurek od snopowiązałki..

0

Denis? (to słowo wyraża więcej niż 15 znaków)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?