DonAndres*8
Dołączył/a: grudzień 2012
Zawiercie
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Aouar też jest sztos :)
0
Opisze ktoś grę poszczególnych graczy Barcy?
0
Dembele jeszcze nie przyjechał do klubu?
24
Ok, przekażemy twoje uwagi do zarządu.
2
Sąsiadem w szatni? Skoro Denis ma 6, Suarez ma 9, to Arthur dostał 7, a Lenglet ósemkę? :D XD XD
0
Raczej wypożyczony z opcją wykupu. Blamaż zarządu. Czytaj dokładnie Twitty
0
Interkontinental bajers
1
Mogą też kupić młodego i perspektywicznego Łukasza Gargułe i Pawła Brożka.
0
Max Meyer i Wilshere od dzisiaj dostępni za darmo. Może nie warto dawać grubych mln za Arturka lub De Jonga, tylko przygarnąć któregoś z nich?
0
Villarbarca C.F
1
Rozwiązał kontrakt jak prezydent Sportingu napuścił ultrasów na piłkarzy
0
Czemu Barca nie weźmie któregoś z byłych piłkarzy Sportingu? Taki Gelson Martins jest marzeniem wszystkich europejskich klubów, a jest dostępny za darmo!
23
Słaby to jest Kucharczyk.
0
http://www.informativos.net/public/images/2010/0715_roja/98556332BD421_Netherlands_v.JPG - chodzi mi o to, tylko zdjęcie od tyłu.
0
Ciekawe co z Mujicą, ostatnim razem jak go widziałem to miał potencjał
0
Ma ktoś tapetę albo grafikę z Iniesta z finału MŚ 2010 jak po 120 min klęczy i się cieszy z wygrania Pucharu? To było dosłownie 5 sekund po końcowym gwizdku
0
Z innej beczki : wie ktoś gdzie w Krakowie będzie organizowana strefa kibica we wtorek? Nie liczę tej niezorganizowanej na Cracovii
0
Wie ktoś jak wygląda sytuacja Adamy Traore? On odszedł definitywnie z Barcy? Jak sobie radzi w Anglii?
0
Przecież Barca gra z Sevillą. (wiem, wiem, że Tebas jest fanem białych)
0
A co z Aitorem? Ze dwa lata temu fajnie sobie radził w Barcy B ;)
0
Arnaiz i Alena przejdą raczej do pierwszego zespołu, ale jak przyjdzie Griezmann i odejdzie Paco, to i tak dla Munira chyba nie będzie miejsca :/
3
Może Denis :D jak już ma zostać i próbować zastąpić Iniestę, to jako czwarty się nada
0
Neuer broni cały turniej jak Karius wczoraj. Niemcy odpadają. Loew wylatuje. Kadra się rozpada. Kopiujcie dla potomnych.
0
Pjoter.
0
Z Deport w lidze na wyjeździe 4-5
0
Ponadto masz hajsu od cholery, a w Barcelonie będziesz mial jeszcze więcej...
0
No stanął sobie w sumie w polu karnym :)
0
Obczajcie co robi Jaume Costa przy bramce :D
5
Digne jest słaby jak sznurek od snopowiązałki..
0
Denis? (to słowo wyraża więcej niż 15 znaków)