0

Tylko niby gdzie mają go wypożyczyć, żeby to miało ręce i nogi? Może Sociedad czy coś w tym stylu?

0

Podobno w 70 min miał przebiegnięte 9 km, ktoś mi tak napisał. Więcej nic nie wiem.

0

Nie oglądałem niestety meczu.. jak zagrał Ousmane, Denis, Semedo, Cou?

0

Nic szczególnego chyba :p

0

Ile i w której minucie?

0

Szczerze mówiąc, to jest w ch*j dobry. Widziałem go nie raz w Betisie w tym sezonie. Tylko, gdyby obniżyć cenę do 20 mln :)

0

Gdyby dzisiaj Betis wygrał z Atleti, to mamy mistrza z automatu? :D

4

Jemu też się zakręciła, jego odejście po tym wyrazie twarzy jest chyba przesądzone.. :(

0

A dlaczego miałaby być niby? :D :D :D

0

Widziałem gdzieś mecz z identycznym wynikiem, nieudacznicy z przeciwnej drużyny też grali w białych koszulkach. Resztę sobie dopowiedzcie :)

1

No właśnie tez sie zastanawiam...

0

Nie mogli tak grać z Romą?

0

Przecież za tą flachę kupiłbyś sobie jakąś transmisję premium :D

0

Dzięki ziomuś :)

0

Padła mu trzustka podobno, od nadużywania alko

0

Szukam napisu "Tots units fem força" jakąś fajną czcionką, mam zamiar zrobić sobie tatuaż z tym napisem :D pomożecie?

0

z Valencią bramka, której nie było też :D

0

Miałem powiedzieć, że jest 4-3-3 i znowu ładnie to wygląda :D trochę gol "Gomesa" mi przeszkodził. Barca i tak jest stworzona do tej taktyki.....

0

Jak gralismy przez pierwsze 20 min? Dopiero z meczu wróciłem. Denis, Dembele i Cou mnie interesują :)

0

Byłem wkurzony i miałem iść coś zniszczyć, ale byłeś szybszy i tym komentarzem roz*ebałeś! :)

0

Kto?

0

Barca popełniła mnóstwo błędów taktycznych. Ale przeciwnik nie z najwyższej półki, to wynik całkiem dobry. Cieszy kilka minut magika-Denisa, czekamy na więcej!!!

9

Wyje*ią ich z butów tym składem :D

2

Murarz, bart, poeta, kielniarz :D

0

Ten Martinez jest słaby jak sznurek od snopowiązałki...

16

Z Kroosa jest taki defensywny pomocnik jak z p*zdy gwóźdź...

2

Przeczytałem "który odchodzi" :D

0

Co sądzicie o Adamie Traore i Haliloviciu? Będzie coś z nich jeszcze?

9

To ogladales chyba mecz Chelsea z City...

3

"szrot z wypożyczeń" XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?