DonAndres*8
Dołączył/a: grudzień 2012
Zawiercie
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tylko niby gdzie mają go wypożyczyć, żeby to miało ręce i nogi? Może Sociedad czy coś w tym stylu?
0
Podobno w 70 min miał przebiegnięte 9 km, ktoś mi tak napisał. Więcej nic nie wiem.
0
Nie oglądałem niestety meczu.. jak zagrał Ousmane, Denis, Semedo, Cou?
0
Nic szczególnego chyba :p
0
Ile i w której minucie?
0
Szczerze mówiąc, to jest w ch*j dobry. Widziałem go nie raz w Betisie w tym sezonie. Tylko, gdyby obniżyć cenę do 20 mln :)
0
Gdyby dzisiaj Betis wygrał z Atleti, to mamy mistrza z automatu? :D
4
Jemu też się zakręciła, jego odejście po tym wyrazie twarzy jest chyba przesądzone.. :(
0
A dlaczego miałaby być niby? :D :D :D
0
Widziałem gdzieś mecz z identycznym wynikiem, nieudacznicy z przeciwnej drużyny też grali w białych koszulkach. Resztę sobie dopowiedzcie :)
1
No właśnie tez sie zastanawiam...
0
Nie mogli tak grać z Romą?
0
Przecież za tą flachę kupiłbyś sobie jakąś transmisję premium :D
0
Dzięki ziomuś :)
0
Padła mu trzustka podobno, od nadużywania alko
0
Szukam napisu "Tots units fem força" jakąś fajną czcionką, mam zamiar zrobić sobie tatuaż z tym napisem :D pomożecie?
0
z Valencią bramka, której nie było też :D
0
Miałem powiedzieć, że jest 4-3-3 i znowu ładnie to wygląda :D trochę gol "Gomesa" mi przeszkodził. Barca i tak jest stworzona do tej taktyki.....
0
Jak gralismy przez pierwsze 20 min? Dopiero z meczu wróciłem. Denis, Dembele i Cou mnie interesują :)
0
Byłem wkurzony i miałem iść coś zniszczyć, ale byłeś szybszy i tym komentarzem roz*ebałeś! :)
0
Kto?
0
Barca popełniła mnóstwo błędów taktycznych. Ale przeciwnik nie z najwyższej półki, to wynik całkiem dobry. Cieszy kilka minut magika-Denisa, czekamy na więcej!!!
9
Wyje*ią ich z butów tym składem :D
2
Murarz, bart, poeta, kielniarz :D
0
Ten Martinez jest słaby jak sznurek od snopowiązałki...
16
Z Kroosa jest taki defensywny pomocnik jak z p*zdy gwóźdź...
2
Przeczytałem "który odchodzi" :D
0
Co sądzicie o Adamie Traore i Haliloviciu? Będzie coś z nich jeszcze?
9
To ogladales chyba mecz Chelsea z City...
3
"szrot z wypożyczeń" XD