DonAndres*8
Dołączył/a: grudzień 2012
Zawiercie
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@dniel Ta, pewnie za Jo Jorgensen...
0
@Arekvip Pucia Pucia Hendsap?
0
Ciekawe kto przebiegł najwięcej w historii. Kiedyś widziałem mega wynik Arszawina w meczu z Czechami lub Holandia (bodajże coś koło 16 km)
2
Trincao & Busquets = Tusquets
5
To Araujo po dzisiejszym meczu będzie miał ksywę "Ruben"
1
@Wymyslilemtosobie Grał z Ferencami, zagrał sponio
3
W sensie na Syberię?
0
Barcelona 2-1 Real
2
@Mysliwy https://www.tiktok.com/@fajterbobas93/video/6857443154111532293?source=h5_m ONA się tam jakoś nie wstydzi XDDD z dźwiękiem
0
Witam. Wiadomo coś na temat możliwej obecności kibiców (zalecenia UEFY) odnośnie meczu Ferencvarosi - Barcelona? Czy będą puste trybuny, czy wpuszczą fanów?
1
No to Depay szpica... a nie, czej...
2
Nyom zawsze zachowywał się jak wsiur spod sklepu, najgorzej w stosunku do Neymara.
0
@trelnik Przecież Nyom w każdym meczu przeciwko Barcy zachowuje się jak cwoooooooolf.
1
@neeed Kancerić
0
@pax TYLKO PALIKOT!!!!!
0
@kulek22 A wiesz może jak się sprawuje hipertalent Karamoko Dembele w Celtiku?
0
Witam. Wiadomo coś na temat możliwej obecności kibiców (zalecenia UEFY) odnośnie meczu Ferencvarosi - Barcelona? Czy będą puste trybuny, czy wpuszczą fanów?
1
Jakieś typy na dziś? Muszę się odkuć :D
1
@BigVu Dokładnie, ja tam na przykład wolę nasrać do paczkomatu.
0
@VanBest Bo jest suaby.
0
Ostatnie 20 minut wyglądało, jakby ktoś wysoko postawiony zrobił bet na under 2.5 gola...
2
Przecież to wygląda jakby wynik był ustawiony
6
@Shiver mmmm beknięcie
0
Bilbao, przestań mi kupon prześladować...
0
Czyżby była szansa na Ferencvarosi z Barsą? :D
0
Bardzo jestem ciekawy tego wała z Depayem, czemu Barca nie chce 12,5 mln dać za niego...
0
@kks1986 A ja jestem fanem służb bezpieczeństwa II RP i ich wzorem zgłaszam cię do administracji za bluzgi w moją stronę. XDDD
0
@kks1986 "Ja tu jestem kibicem Lecha i mnie tu nie wkurwiaj".
1
@dani35 Denis tak podawał
0
Miranda jest suaby.