0

@dniel Ta, pewnie za Jo Jorgensen...

0

@Arekvip Pucia Pucia Hendsap?

0

Ciekawe kto przebiegł najwięcej w historii. Kiedyś widziałem mega wynik Arszawina w meczu z Czechami lub Holandia (bodajże coś koło 16 km)

2

Trincao & Busquets = Tusquets

5

To Araujo po dzisiejszym meczu będzie miał ksywę "Ruben"

1

@Wymyslilemtosobie Grał z Ferencami, zagrał sponio

3

W sensie na Syberię?

0

Barcelona 2-1 Real

2

0

Witam. Wiadomo coś na temat możliwej obecności kibiców (zalecenia UEFY) odnośnie meczu Ferencvarosi - Barcelona? Czy będą puste trybuny, czy wpuszczą fanów?

1

No to Depay szpica... a nie, czej...

2

Nyom zawsze zachowywał się jak wsiur spod sklepu, najgorzej w stosunku do Neymara.

0

@trelnik Przecież Nyom w każdym meczu przeciwko Barcy zachowuje się jak cwoooooooolf.

1

@neeed Kancerić

0

@pax TYLKO PALIKOT!!!!!

0

@kulek22 A wiesz może jak się sprawuje hipertalent Karamoko Dembele w Celtiku?

0

Witam. Wiadomo coś na temat możliwej obecności kibiców (zalecenia UEFY) odnośnie meczu Ferencvarosi - Barcelona? Czy będą puste trybuny, czy wpuszczą fanów?

1

Jakieś typy na dziś? Muszę się odkuć :D

1

@BigVu Dokładnie, ja tam na przykład wolę nasrać do paczkomatu.

0

@VanBest Bo jest suaby.

0

Ostatnie 20 minut wyglądało, jakby ktoś wysoko postawiony zrobił bet na under 2.5 gola...

2

Przecież to wygląda jakby wynik był ustawiony

6

@Shiver mmmm beknięcie

0

Bilbao, przestań mi kupon prześladować...

0

Czyżby była szansa na Ferencvarosi z Barsą? :D

0

Bardzo jestem ciekawy tego wała z Depayem, czemu Barca nie chce 12,5 mln dać za niego...

0

@kks1986 A ja jestem fanem służb bezpieczeństwa II RP i ich wzorem zgłaszam cię do administracji za bluzgi w moją stronę. XDDD

0

@kks1986 "Ja tu jestem kibicem Lecha i mnie tu nie wkurwiaj".

1

@dani35 Denis tak podawał

0

Miranda jest suaby.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?