0

Kurde myślałem że to ten Kayky z City

0

@Azacca Ciekawe co mu szkodzi. Przecież to tylko małe, nic nie wnoszące do organizmu ukłucie (przynajmniej u mnie), a ma papier, czyli najważniejsze.

0

@marcin62 zabawny maxx

3

@marcin62 fakt, ostatnia część w pierwszej dziesiątce TOP500 na Filmwebie, dwa filmy w piętnastce, do tego 1,7 mln głosów. Ale w sumie przecież tyle ludzi mogło się pomylić...

0

@Borneo Panie, nie chodziło mi o badania profilaktyczne tylko o same testy na covid

33

Ja tam jestem totalnym antytestowcem. Im mniej się ludzie badają, tym mniej problemów.

12

@gaq No i zarąbiście. Trzeba mądrze wykorzystywać głupotę półgłówków (w tym przypadku Kounde) dla korzyści swojej drużyny.

28

Zobaczcie co odyebało Getafe wczoraj wieczorem XD


0

Barca World na Youtubie transmituje mecz. Niestety w 15 klatkach na sekundę.

0

@Arczinho7 bądźmy dobrej myśli xD

0

To na Youtubie ten ekran z Barca TV+ nie zniknie?

0

Co z tą kontuzją Dembele? Podobno zszedł z boiska w meczu z Osasuną z urazem i nigdzie nie ma informacji na temat kontuzji itd.

0

@AmigoBlancos Yebać patusów pałami, aż olej im napłynie do pustych łbów.

0

Ma ktoś Far Cry 6 na Epic Games? Nie mogę odpalić gry, klikam URUCHOM, jest napis DZIAŁA przez chwilę i wraca do napisu URUCHOM. I co kilka minut jak próbuję uruchomić, to jest napisane AKTYWACJA GRY ZAKOŃCZONA NIEPOWODZENIEM oraz konieczność loginu do strony Ubi. Gdy zaloguję się w Ubisofcie, konta się połączą to wyskakuje to samo....

1

Droga redakcjo. W zakładce "Barca w Social Media" wciąż pojawiają się nowe wpisy piłkarzy takich jak Denis Suarez czy Ivan Rakitic. Trochę razi w oczy :) @ściah

0

Ter Stegen - Dest, Araujo, Lenglet, Alba - Busquets, Frenkie, Gavi - Dembele, Depay, Coutinho. Lenglet zagrał dobry mecz, Cou też (przynajmniej pierwszą połowę), Nico strasznie nerwowo. Myślę, że to rzeźbienie z g*wna, ale na tą chwilę nie wymyślimy nic lepszego.

0

@cules100pro Ciawi - cygański Xavi :D

0

Weźmy bośniacki dynamit - Dżeko :D

0

Lucas Perez lubi to.

2

"Tego nikt się nie spodziewał!" ~ M.Socha

0

Komentarz usunięty

2

0

@Dojaar Sam rozpętałeś shitstorm na Rambli.

9

@Dojaar niestety w finale pokonałby nas Sheriff Tiraspol z zaściankowego i zacofanego wschodu.

0

@prosto. Zluzuj, bo ci majteczki pękną. Chcesz mnie pobić ?

0

@Kinginiesta Myślałem że w linku będzie Rick Astley w 4K 60FPS remastered

0

@tomek8756 Jak mam żałować XD dostałem papierek, dzięki któremu jadę sobie na legalu na Ukrainę, w Słowackie Tatry etc., a w zamian nie ma żadnych wad.

1

@Deviler Obsrali zbroję przed potężną Barsą

0

Kogokolwiek Panowie. Nawet szrot XD Lucas Perez jest bez klubu

0

@NGRonnie10 na Adidasie nie ma? Ja przycebuliłem i kupiłem na Ali, przed wprowadzeniem VATu, dałem 70 ziko. Zajebiście wygląda, nawet ClimaCool działa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?