DonAndres*8
Dołączył/a: grudzień 2012
Zawiercie
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kurde myślałem że to ten Kayky z City
0
@Azacca Ciekawe co mu szkodzi. Przecież to tylko małe, nic nie wnoszące do organizmu ukłucie (przynajmniej u mnie), a ma papier, czyli najważniejsze.
0
@marcin62 zabawny maxx
3
@marcin62 fakt, ostatnia część w pierwszej dziesiątce TOP500 na Filmwebie, dwa filmy w piętnastce, do tego 1,7 mln głosów. Ale w sumie przecież tyle ludzi mogło się pomylić...
0
@Borneo Panie, nie chodziło mi o badania profilaktyczne tylko o same testy na covid
33
Ja tam jestem totalnym antytestowcem. Im mniej się ludzie badają, tym mniej problemów.
12
@gaq No i zarąbiście. Trzeba mądrze wykorzystywać głupotę półgłówków (w tym przypadku Kounde) dla korzyści swojej drużyny.
28
Zobaczcie co odyebało Getafe wczoraj wieczorem XD
0
Barca World na Youtubie transmituje mecz. Niestety w 15 klatkach na sekundę.
0
@Arczinho7 bądźmy dobrej myśli xD
0
To na Youtubie ten ekran z Barca TV+ nie zniknie?
0
Co z tą kontuzją Dembele? Podobno zszedł z boiska w meczu z Osasuną z urazem i nigdzie nie ma informacji na temat kontuzji itd.
0
@AmigoBlancos Yebać patusów pałami, aż olej im napłynie do pustych łbów.
0
Ma ktoś Far Cry 6 na Epic Games? Nie mogę odpalić gry, klikam URUCHOM, jest napis DZIAŁA przez chwilę i wraca do napisu URUCHOM. I co kilka minut jak próbuję uruchomić, to jest napisane AKTYWACJA GRY ZAKOŃCZONA NIEPOWODZENIEM oraz konieczność loginu do strony Ubi. Gdy zaloguję się w Ubisofcie, konta się połączą to wyskakuje to samo....
1
Droga redakcjo. W zakładce "Barca w Social Media" wciąż pojawiają się nowe wpisy piłkarzy takich jak Denis Suarez czy Ivan Rakitic. Trochę razi w oczy :) @ściah
0
Ter Stegen - Dest, Araujo, Lenglet, Alba - Busquets, Frenkie, Gavi - Dembele, Depay, Coutinho. Lenglet zagrał dobry mecz, Cou też (przynajmniej pierwszą połowę), Nico strasznie nerwowo. Myślę, że to rzeźbienie z g*wna, ale na tą chwilę nie wymyślimy nic lepszego.
0
@cules100pro Ciawi - cygański Xavi :D
0
Weźmy bośniacki dynamit - Dżeko :D
0
Lucas Perez lubi to.
2
"Tego nikt się nie spodziewał!" ~ M.Socha
0
Komentarz usunięty
2
Kacowy Leo, pozdrawiam :*
https://i.postimg.cc/NGSHYy7d/IMG-20211017-130608.jpg
0
@Dojaar Sam rozpętałeś shitstorm na Rambli.
9
@Dojaar niestety w finale pokonałby nas Sheriff Tiraspol z zaściankowego i zacofanego wschodu.
0
@prosto. Zluzuj, bo ci majteczki pękną. Chcesz mnie pobić ?
0
@Kinginiesta Myślałem że w linku będzie Rick Astley w 4K 60FPS remastered
0
@tomek8756 Jak mam żałować XD dostałem papierek, dzięki któremu jadę sobie na legalu na Ukrainę, w Słowackie Tatry etc., a w zamian nie ma żadnych wad.
1
@Deviler Obsrali zbroję przed potężną Barsą
0
Kogokolwiek Panowie. Nawet szrot XD Lucas Perez jest bez klubu
0
@NGRonnie10 na Adidasie nie ma? Ja przycebuliłem i kupiłem na Ali, przed wprowadzeniem VATu, dałem 70 ziko. Zajebiście wygląda, nawet ClimaCool działa.