1

@Kidd Ja tylko w Aśtara Śerana, krula fszechświata!

2

@KlonaZepan Wydaje mi się, że bombardowanie innego kraju rakietami, które spadają na cele cywilne to chyba jednak terroryzm.

0

@KlonaZepan Terroryści wystrzelili 90 rakiet. W obwodach przy granicy z Polską też spadały.

0

No i gdzie ci geniusze, co chcą matki z dziećmi wywalać na Zachodnią Ukrainę, bo tam niby nie ma zagrożenia wojną?

0

@okiemtypera_lucaxx95 zamiast pedalskiego "essa" lepiej użyć "lota"!

0

Na krzyż z nim!!

0

@adukla Araujo nie zagra na mundialu, a typ gada o maściach XDD

1

Gdzie są teraz HA TFU narodowcy, którzy uparcie wyganiają matki z dziećmi z Polski na Zachodnią Ukrainę, bo przecież tam nie ma wojny? Właśnie spadły rakiety 200 km od Polskiej granicy.

0

Witam, planuję zakup orbitreka. Wypatrzyłem sobie taki, co sądzicie o parametrach i marce? https://hop-sport.pl/orbitreki/orbitrek-elektryczno-magnetyczny-hs-060c-blaze-srebrny-mata.html

0

Ten się zaś baraniego nabiału opił...

4

@MESSIah16 Sam bym ich wygwizdał, ale szejkom pewnie się nie będzie chciało xD

0

Hej, polećcie jakiś orbitrek z Allegro, Decathlonu, albo coś w tym stylu. Koszt max 2200 zł.

0

@paweldunajecfcb robią się jakieś dziwne akcje.

0

@Redakcja gdybyście dodawali do statystyk, kto ile przebiegł w trakcie meczu, to oszalałbym z miłości do Was :)

0

@kuz Zwierzak, dziękuwa :)

0

Ludzie, szukam filmu komediowego zdaje się z lat 2000, gdzie główną rolę grał typek, który miał zwierzęce cechy (zdaje się wilka albo psa). W nocy wariował, napadał na ludzi, a rano zupełnie nie pamiętał tego. Zakochał się w babeczce, które na koniec filmu okazało się, że ma cechy kocicy. W to wszystko wplątany był zdaje się jeszcze jakiś naukowiec, który prowadził na nich badania. Pomoże ktoś?

19

Zacznijmy od tego, że żaden z tej czwórki nie nadaje się na kapitana... Kapitanem powinien być Ter Stegen, Araujo, ktoś z wolą walki, a nie płaczkowaty Alba, który kłóci się za każdym razem z sędziami.

0

Dla mnie masakra, że nie można użyć broni palnej, jak w Teksasie w takich przypadkach. Bo zastrzelisz jakieś śmieci i będziesz miał problemy.

1

@Criss18Barca 14 piwerek na Juwenaliach AGH od 14:00 do 2 w nocy.

0

@Panpiwkarz Niebieskie Tchibo EXCLUSIVE, w odróżnieniu od tego żółtego gówna Tchibo FAMILY dla biedaków.

0

@FCB24 Navas był kot w 21 lub 22

1

@VamosRakieta RKS Remis Rakieta nie zna słowa remis!

20

@Kitek1640 Takie, po którym każda laska by mi się oddała - AVADA KEDAVRA

0

@maroon Chodziło mi o Brześć i Puszczę

1

@Culer_1906 Niby 1020 osób przekroczyło granicę, głównie po paliwo. Nie słyszałem, żeby kogoś nie przepuścili z powrotem.

0

Co myślicie o pomyśle zwiedzenia Białorusi w jeden-dwa dni? Nie ma teraz wiz, bo ten idiota z wąsem zniósł.

15

@macio_944 Jak Cristiano jest midfielder, to ja jestem fatherfucker...

0

@Kubusek^^ Wewnątrz, pod tą częścią kostną co jest na wierzchu.

0

@tbas Plus 60 pod stołem

0

@FCB_dimiC Za pierwszym razem wyskoczyła mi taka twarda kulka (w sumie raz-dwa razy do roku dalej wyskakuje, ale już nie taka duża). Jest ona zrobiona prawdopodobnie z tego płynu, który gromadzi się w kolanie i on twardnieje. To pierwszym razem mi to wycinali. A za drugim wyczyścili kolano, usunęli resztki pozostałości i pół roku później zrobili GPSa - tzn. wpuścili tam szpik z ręki, żeby odbudował kolano.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?