DonAndres*8
Dołączył/a: grudzień 2012
Zawiercie
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pepo_barcarzadzi Paanie, bajka ile dałeś?
0
@Transu96 Dodałem ogonek przy FORCA, to zdjęcie to kalka z tuszu :)
2
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
21
Barca na zawsze! Trzymajcie kciuki :
https://i.postimg.cc/RCf181qq/IMG-20210424-104617.jpg
4
Chyba przy stanie 0:0 typie, przez 7 minut...
10
@jamal00 On jest reżyserem kina akcji.
3
@TuraVer Trincao silny? Chyba mówimy o jakimś jego kuzynie, co chodzi na siłownię.
1
@Tasde No i spoko. Wolę oglądać w LM Seville niż 7egłę
0
Griezmann. Troszkę się mylicie - piłka od Desta była średnia, a nie dobra, ponieważ została zagrana o pół tempa za późno, zobaczcie sobie w powtórkach. Co nie zmienia faktu, że taki Benzema by to trafił XDD
1
@Kgorecki2500 "Po szklanie i na rusztowanie"
1
@patry295 kto mu dał herb, ja się pytam!!
0
@DawidM110 Skrajność jest gorsza od nazizmu, czyli w gruncie rzeczy całkiem spoko. XD
0
@PIOTR76BARCA to był cytat, tylko zapomniałem o cudzysłowie :D zna ktoś Pana Kazimierza z Kartoflisk (8 liga mistrzów)? To jego słowa
0
No a ten jest jaki mordo? XD
0
W jakim klubie/reprezentacji grało jednocześnie dwóch obrońców o nazwiskach : Samba i Bamba?
Ziomo się kłóci, że niemożliwe, ale mnie się wydaje, że była taka akcja i przypominam sobie, że obaj byli dość wysocy.
1
Przecież Mandi jest słaby jak sznurek od snopowiązałki.
1
@KrystianR pracuje w kura.. TFU.. krematorium
0
Rząd by musiał zamknąć booking i ciocie i wujków w górach. Państwo z dykty i gówna, to każdy człowiek musi kombinować, żeby sobie gdzieś pojechać...
0
@Herbert Taki trik z FIFY 21 xd to jest niegłupia opcja, gdy jest odpowiednio używana (czyt. Hummels na przykład to robi idealnie). Jakby tam wbiegł przed strzałem, to Kroos mógłby kopnąć gdzie indziej.
0
@marchisio10 Jak dla mnie 3-4-3 zbyt defensywne. Broni tylko dwóch pomocników. 3-5-2 wydaje się bardziej "mobilne"
0
Alba źle dostawił głowę przy strzale Kroosa z rzutu wolnego? Mocno bity wolny, 16m od bramki. Araujo pięć metrów przed nim rykoszetuje piłkę. Alba słabo gra głową. Jak miał to dobrze odbić?
0
@Wossi61FCB Nope. Pedri niech odpocznie, w jego miejsce Pique (wiadomo, że nie na pomoc, tylko De Jong w pomocy).
3
Ale ciśnienie na pewno jest przed El Clasico. Ten mecz od dawna nie miał tak dużego znaczenia na losy La Ligi.
0
Wisełka na niego czeka :D
0
@mm_ Sej " "No to rasizm!"
5
@BulaKG Kocham paprykarz i ten paprykarz nienawidzę, z chu*owizny szydzę, dla Szczecina ja kibicem!
2
@marcin000019 Ale z tym Dembele to taki żart co nie? Żeby się odstresować przed snem?
0
Zobaczcie jak się piłka zmieniła, obczajcie jak grał Szewa, Kaka, Del Piero. Wydaje mi się, że mogliby nie być już tak na topie w dzisiejszych czasach.
0
Araujo > Todibo
0
Komentarz usunięty