0

@pepo_barcarzadzi Paanie, bajka ile dałeś?

0

@Transu96 Dodałem ogonek przy FORCA, to zdjęcie to kalka z tuszu :)

2

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

21

Barca na zawsze! Trzymajcie kciuki :
https://i.postimg.cc/RCf181qq/IMG-20210424-104617.jpg

4

Chyba przy stanie 0:0 typie, przez 7 minut...

10

@jamal00 On jest reżyserem kina akcji.

3

@TuraVer Trincao silny? Chyba mówimy o jakimś jego kuzynie, co chodzi na siłownię.

1

@Tasde No i spoko. Wolę oglądać w LM Seville niż 7egłę

0

Griezmann. Troszkę się mylicie - piłka od Desta była średnia, a nie dobra, ponieważ została zagrana o pół tempa za późno, zobaczcie sobie w powtórkach. Co nie zmienia faktu, że taki Benzema by to trafił XDD

1

@Kgorecki2500 "Po szklanie i na rusztowanie"

1

@patry295 kto mu dał herb, ja się pytam!!

0

@DawidM110 Skrajność jest gorsza od nazizmu, czyli w gruncie rzeczy całkiem spoko. XD

0

@PIOTR76BARCA to był cytat, tylko zapomniałem o cudzysłowie :D zna ktoś Pana Kazimierza z Kartoflisk (8 liga mistrzów)? To jego słowa

0

No a ten jest jaki mordo? XD

0

W jakim klubie/reprezentacji grało jednocześnie dwóch obrońców o nazwiskach : Samba i Bamba?

Ziomo się kłóci, że niemożliwe, ale mnie się wydaje, że była taka akcja i przypominam sobie, że obaj byli dość wysocy.

1

Przecież Mandi jest słaby jak sznurek od snopowiązałki.

1

@KrystianR pracuje w kura.. TFU.. krematorium

0

Rząd by musiał zamknąć booking i ciocie i wujków w górach. Państwo z dykty i gówna, to każdy człowiek musi kombinować, żeby sobie gdzieś pojechać...

0

@Herbert Taki trik z FIFY 21 xd to jest niegłupia opcja, gdy jest odpowiednio używana (czyt. Hummels na przykład to robi idealnie). Jakby tam wbiegł przed strzałem, to Kroos mógłby kopnąć gdzie indziej.

0

@marchisio10 Jak dla mnie 3-4-3 zbyt defensywne. Broni tylko dwóch pomocników. 3-5-2 wydaje się bardziej "mobilne"

0

Alba źle dostawił głowę przy strzale Kroosa z rzutu wolnego? Mocno bity wolny, 16m od bramki. Araujo pięć metrów przed nim rykoszetuje piłkę. Alba słabo gra głową. Jak miał to dobrze odbić?

0

@Wossi61FCB Nope. Pedri niech odpocznie, w jego miejsce Pique (wiadomo, że nie na pomoc, tylko De Jong w pomocy).

3

Ale ciśnienie na pewno jest przed El Clasico. Ten mecz od dawna nie miał tak dużego znaczenia na losy La Ligi.

0

Wisełka na niego czeka :D

0

@mm_ Sej " "No to rasizm!"

5

@BulaKG Kocham paprykarz i ten paprykarz nienawidzę, z chu*owizny szydzę, dla Szczecina ja kibicem!

2

@marcin000019 Ale z tym Dembele to taki żart co nie? Żeby się odstresować przed snem?

0

Zobaczcie jak się piłka zmieniła, obczajcie jak grał Szewa, Kaka, Del Piero. Wydaje mi się, że mogliby nie być już tak na topie w dzisiejszych czasach.

0

Araujo > Todibo

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?