1

@SteuerFreiMoney Dobrze, że ten Yanosik jest, bo psiarnia doszczętnie by nas oskubała z pieniędzy...

0

@kuz a kiedyś Arbeloa i Alonso

0

Mamy z kimś sztamę w Hiszpanii oprócz Sociedadu?

5

Zabili go i uciekł.

0

@AnnaMarianna Shutter Widmo 2004, wersja tajska

0

Powołać Jutglę na słabszego rywala

4

> nie chce wydawać....
> Alex Telles

XD

2

@DLFCB Obwód królewiecki nie jest podzielony między Polskę i Litwę.

1

Nie świat jest agresywny tylko HUSKIE KUHWY

2

@Momals11 Polachkovo się zesrauuuuoooo

0

Żółta ŁÓdź podwodna z Bayernem

0

City - Atleti 15151515151

1

Ufff Porto, Betis i Sevilla odpadli, tak jak chciałem. Wydaje mi się, że droga do finału jest w miarę wyczyszczona.

0

Znowu meczu nigdzie nie ma oprócz jakiejś gównoplatformy?

0

To może Reus w końcu przyjdzie XD

0

Słyszałem, że ludzie tankują butle z gazem za pomocą pistoletów na Orlenie itd., tylko wymieniają sobie zaworek na taki, żeby pasował do pistoletu. Wychodzi wtedy za butle ok. 40 zł, a nie 110. Ktoś potwierdzi, czy to ploty?

4

Typowe śmieci z Valencii. W Walencji tylko Levante. Amen.

0

Galatasaray... No oby nasi się nie przestraszyli "cim bom bom"

0

@george321213 Kurła mam 500 kanałów w teleelevidenie, a nie mogę obejrzeć meczu ani losowania przez jakieś Viaplay...

0

@Zoker ogólnie to kobieta sama powinna decydować, czy chce urodzić dziecko z gwałtu. A, gdy na pierwszych badaniach okaże się, że dziecko może urodzić się z wadami to od razu przyzwolenie, żeby była aborcja. Każde inne prawo niż to co napisałem jest nienormalne.

0

@Gorantores zuoto

0

Czerwo dla Kounde to beka. Papużka nawet nie dostała w łeb...

0

@ToJa79 pamiętasz jak Suarez grał jak przyszedł do Barcy?

1

Wtorkowa noc to wódy czas.... :(

0

Swoją drogą "bardzo" rumuńskie imię i nazwisko XDD

0

@SamuraJack aaa myślałem, że jakieś z pocieraczy XDD

7

@PatrychoO co to za świnie? :D

2

@Cwaniak4 Nope, Tank już jeden jest.

0

@GeneralXavi Peja za całokształt.

0

@masq Jego matka jest w związku od dłuższego czasu, także Davi Lucca jest pod dobrą opieką, nie martw się o niego :*

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?