DonAndres*8
Dołączył/a: grudzień 2012
Zawiercie
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@SteuerFreiMoney Dobrze, że ten Yanosik jest, bo psiarnia doszczętnie by nas oskubała z pieniędzy...
0
@kuz a kiedyś Arbeloa i Alonso
0
Mamy z kimś sztamę w Hiszpanii oprócz Sociedadu?
5
Zabili go i uciekł.
0
@AnnaMarianna Shutter Widmo 2004, wersja tajska
0
Powołać Jutglę na słabszego rywala
4
> nie chce wydawać....
> Alex Telles
XD
2
@DLFCB Obwód królewiecki nie jest podzielony między Polskę i Litwę.
1
Nie świat jest agresywny tylko HUSKIE KUHWY
2
@Momals11 Polachkovo się zesrauuuuoooo
0
Żółta ŁÓdź podwodna z Bayernem
0
City - Atleti 15151515151
1
Ufff Porto, Betis i Sevilla odpadli, tak jak chciałem. Wydaje mi się, że droga do finału jest w miarę wyczyszczona.
0
Znowu meczu nigdzie nie ma oprócz jakiejś gównoplatformy?
0
To może Reus w końcu przyjdzie XD
0
Słyszałem, że ludzie tankują butle z gazem za pomocą pistoletów na Orlenie itd., tylko wymieniają sobie zaworek na taki, żeby pasował do pistoletu. Wychodzi wtedy za butle ok. 40 zł, a nie 110. Ktoś potwierdzi, czy to ploty?
4
Typowe śmieci z Valencii. W Walencji tylko Levante. Amen.
0
Galatasaray... No oby nasi się nie przestraszyli "cim bom bom"
0
@george321213 Kurła mam 500 kanałów w teleelevidenie, a nie mogę obejrzeć meczu ani losowania przez jakieś Viaplay...
0
@Zoker ogólnie to kobieta sama powinna decydować, czy chce urodzić dziecko z gwałtu. A, gdy na pierwszych badaniach okaże się, że dziecko może urodzić się z wadami to od razu przyzwolenie, żeby była aborcja. Każde inne prawo niż to co napisałem jest nienormalne.
0
@Gorantores zuoto
0
Czerwo dla Kounde to beka. Papużka nawet nie dostała w łeb...
0
@ToJa79 pamiętasz jak Suarez grał jak przyszedł do Barcy?
1
Wtorkowa noc to wódy czas.... :(
0
Swoją drogą "bardzo" rumuńskie imię i nazwisko XDD
0
@SamuraJack aaa myślałem, że jakieś z pocieraczy XDD
7
@PatrychoO co to za świnie? :D
2
@Cwaniak4 Nope, Tank już jeden jest.
0
@GeneralXavi Peja za całokształt.
0
@masq Jego matka jest w związku od dłuższego czasu, także Davi Lucca jest pod dobrą opieką, nie martw się o niego :*