DonAndres*8
Dołączył/a: grudzień 2012
Zawiercie
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MILOSZ_F22 Torresa? Zobacz na autodestrukcyjnego Fatiego
1
Dziwny mecz xD obrońców United ktoś podmienił i biegają jakieś Krzyśki :)
3
Nareszcie Ferran, mam nadzieję, że się odblokuje.
9
Poprawka mojego wcześniejszego tatuażu z Messim. Bardzo mi się podoba
https://i.postimg.cc/prb9DXr9/IMG-20230208-122557.jpg
3
O kurła Bedoes wykonuje penalty
0
@draxidox standardowo kiepsko
2
Raphinha i jego lewa noga są koszmarni. O prawej nie wspominam.
1
Stówka i niech go biorą.
0
@Midast Ja tam z dwójki Fati - Ferran wolę tego drugiego :)
0
Kurde, Denis w Espanyolu. Bardzo go lubiłem...
0
@ddanioofcb A bo to ostatni dzień dzisiaj.
1
@Rust_Cohle VIAPLAY = HIV :D :D :D
0
@Mow_mi_Douglas Szkoda, że nie wprowadzili tego pomysłu, odnośnie 12 cm szerokiej linii wyznaczającej spalonego...
0
@draxidox Też byłem ostatnio. Chodziłem w zwykłej papierowej. Ukrainka spotkana w metrze powiedziała, że dopóki rozmawiamy między sobą po polsku, to nikt do nas nie podejdzie. Ani kanar, ani jakieś nagabywacze o śniadym kolorze skóry.
0
@VegetaPolska Ja tam wolę Juniora Piccolo
0
Alba to jedna z najgorszych osób na stanowisko kapitana. KU DE MĄ, LE PROVOKATOR!
0
Proponuję "Polena Rex"
1
Ale ten Ziyech jest przereklamowany. Wszystko gra na siłę.
4
Może niech lepiej Francja wygra te mistrzostwa? Bo w razie zwycięstwa Argentyny trzask pękających dup antyfanów Messiego może zmieść wszystkich ludzi z powierzchni Ziemi :D
0
@ranger3120 Najlepiej zaraz przed jej ciosem się uchylić, żeby się wyebała. Teoretycznie i praktycznie jej nawet nie dotknąłeś.
1
A nie lepiej Riadi CHAD? :)
0
Taka piwkowa rozkmnina : Neymar z powodu widowiskowego stylu gry jest bardzo popularnym piłkarzem. Ale pauzuje w dużej ilości meczów z tego samego powodu (jest często faulowany). Myślicie, że gdyby miał styl "surowego skrzydłowego-goleadora", który nie gra pięknie, a ma statystyki lepsze niż w tej chwili, to ludzie postrzegaliby go jako lepszego piłkarza, niż postrzegają obecnie? Pozderki i miłego wkndu :)
0
"VISENIUS" :D :D kojarzycie tego małego arabskiego łebka z TikToka?
0
@mekston no z tym, że nie ma absolutnie żadnych szans, że zdobędziemy powyżej 0,5 punkta z Argentyną :D
1
@tbas Ważne, żeby gaz był poniżej 3 ziko :D
0
@barcelonaLM Brzmi jak pornstar :D
1
Jak wygramy z Arabią i przegramy z Argentyną, to wszystko będzie zależeć od meczu Meksyk - Arabia. Zakładam, że Argentyna pokona Meksyk. Przed ostatnią kolejką tabela będzie wyglądać tak : 1. Polska 4, 2. Arabia 3, 3. Argentyna 3, 4. Meksyk 1. Jak w trzeciej kolejce Argentyna i Arabia wygrają swoje mecze, to jest kaplica, po ptakach i pozamiatane...
0
@Shapiro Superdry
2
@Janas11224 2 lata temu jak wyszedł telefon Huawei P40 Pro to przez cały czas był po 4299 zł. Na NeoNecie właśnie w Czarny Piątek cena spadła na jeden dzień na 2599 zł i wtedy udało mi się go kupić. Potem cena z powrotem wzrosła, choć już do 3599 zł. Tak więc nie generalizujcie.
0
@Emhyr Look how they massacred my Spain :(