1

@MILOSZ_F22 Torresa? Zobacz na autodestrukcyjnego Fatiego

1

Dziwny mecz xD obrońców United ktoś podmienił i biegają jakieś Krzyśki :)

3

Nareszcie Ferran, mam nadzieję, że się odblokuje.

9

Poprawka mojego wcześniejszego tatuażu z Messim. Bardzo mi się podoba

https://i.postimg.cc/prb9DXr9/IMG-20230208-122557.jpg

3

O kurła Bedoes wykonuje penalty

0

@draxidox standardowo kiepsko

2

Raphinha i jego lewa noga są koszmarni. O prawej nie wspominam.

1

Stówka i niech go biorą.

0

@Midast Ja tam z dwójki Fati - Ferran wolę tego drugiego :)

0

Kurde, Denis w Espanyolu. Bardzo go lubiłem...

0

@ddanioofcb A bo to ostatni dzień dzisiaj.

1

@Rust_Cohle VIAPLAY = HIV :D :D :D

0

@Mow_mi_Douglas Szkoda, że nie wprowadzili tego pomysłu, odnośnie 12 cm szerokiej linii wyznaczającej spalonego...

0

@draxidox Też byłem ostatnio. Chodziłem w zwykłej papierowej. Ukrainka spotkana w metrze powiedziała, że dopóki rozmawiamy między sobą po polsku, to nikt do nas nie podejdzie. Ani kanar, ani jakieś nagabywacze o śniadym kolorze skóry.

0

@VegetaPolska Ja tam wolę Juniora Piccolo

0

Alba to jedna z najgorszych osób na stanowisko kapitana. KU DE MĄ, LE PROVOKATOR!

0

Proponuję "Polena Rex"

1

Ale ten Ziyech jest przereklamowany. Wszystko gra na siłę.

4

Może niech lepiej Francja wygra te mistrzostwa? Bo w razie zwycięstwa Argentyny trzask pękających dup antyfanów Messiego może zmieść wszystkich ludzi z powierzchni Ziemi :D

0

@ranger3120 Najlepiej zaraz przed jej ciosem się uchylić, żeby się wyebała. Teoretycznie i praktycznie jej nawet nie dotknąłeś.

1

A nie lepiej Riadi CHAD? :)

0

Taka piwkowa rozkmnina : Neymar z powodu widowiskowego stylu gry jest bardzo popularnym piłkarzem. Ale pauzuje w dużej ilości meczów z tego samego powodu (jest często faulowany). Myślicie, że gdyby miał styl "surowego skrzydłowego-goleadora", który nie gra pięknie, a ma statystyki lepsze niż w tej chwili, to ludzie postrzegaliby go jako lepszego piłkarza, niż postrzegają obecnie? Pozderki i miłego wkndu :)

0

"VISENIUS" :D :D kojarzycie tego małego arabskiego łebka z TikToka?

0

@mekston no z tym, że nie ma absolutnie żadnych szans, że zdobędziemy powyżej 0,5 punkta z Argentyną :D

1

@tbas Ważne, żeby gaz był poniżej 3 ziko :D

0

@barcelonaLM Brzmi jak pornstar :D

1

Jak wygramy z Arabią i przegramy z Argentyną, to wszystko będzie zależeć od meczu Meksyk - Arabia. Zakładam, że Argentyna pokona Meksyk. Przed ostatnią kolejką tabela będzie wyglądać tak : 1. Polska 4, 2. Arabia 3, 3. Argentyna 3, 4. Meksyk 1. Jak w trzeciej kolejce Argentyna i Arabia wygrają swoje mecze, to jest kaplica, po ptakach i pozamiatane...

0

@Shapiro Superdry

2

@Janas11224 2 lata temu jak wyszedł telefon Huawei P40 Pro to przez cały czas był po 4299 zł. Na NeoNecie właśnie w Czarny Piątek cena spadła na jeden dzień na 2599 zł i wtedy udało mi się go kupić. Potem cena z powrotem wzrosła, choć już do 3599 zł. Tak więc nie generalizujcie.

0

@Emhyr Look how they massacred my Spain :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?