DonAndres*8
Dołączył/a: grudzień 2012
Zawiercie
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przecież nie uznał gola Antonio Sanabrii
0
Dobrze władco.
0
Gumbau? To jakiś wymysł Enrique,.
0
Oglądałem na żywo. Jeden z 3 meczów po kolei (PK, Liga, PK)
0
Samper w meczu z APOELem przebiegł prawie 11 km ;)
1
Zdjęcie : "Będę brał Cię" :D :)
1
Sandro to typowy napadzior, jak Villa.
34
Mathieu zamiast Masche?
1
Sopcasthd.2ap.pl. ZDECYDOWANIE polecam, oglądam wszystko juz 2 lata.
0
Verma > Masche. Na ten moment (nie łapać za słówka, wiem, że Thomas ma uraz)
0
Komentarz usunięty
2
Chlopie przecież 2 lata temu nie uznał bramki Messiego na wagę MISTRZOSTWA
7
Ty chcesz za dużo kasy? :D
1
"ż"
9
Vermaelen > Masche wg mnie.
0
Żeby ino Ronaldo nie pobił rekordu Messiego - 50 bramek w sezonie to będzie dobrze :)
0
A niestety Barcelona B przegrywa kolejny mecz i jest na ostatnim miejscu w 3 lidze (grupa 3).
0
Brawo Messi. Brawo Neymar. Brawo wielka Barco!
0
Hahahhahahaha. Prawie umarłem ze śmiechu. Kosecki to dramat nad... dramaty czyli grę Barcelony B. (4 liga będzie?)
0
Roberto świetnie. Rafi niestety się spalił, 2 razy może fajnie wyprowadził kontrę, a tak to podania do najbliższego zawodnika. Na plus u Rafy balans ciałem, godny najlepszych..
0
Sędziowanie, Rafinha, Rakitić - słabo..
0
Może jeszcze ten mongoł Koke nie dostał tej żółtej??
0
Niestety Romana "ojca golej d*py" i jakiegoś drugiego no-name'a się nie da słuchać. DJ M@rio będzie lepszy do tego meczu.
8
Ale mają Viktora Orbana, a my nie.
1
Nareszcie :D
0
Znowu to samo...
0
U nas mówią na to "maszyny sku***syny". Strzeż się :)
10
Panie i Panowie, 2 rok zdany :D maszyny elektryczne wymiekły dzisiaj przy mnie :) świętujemy ^^
0
Czemu nie ma Adamy Traore nawet na ławce z Sunderlandem? :/
1
Juuuuhuu? Fajne imię :D