0

Przecież nie uznał gola Antonio Sanabrii

0

Dobrze władco.

0

Gumbau? To jakiś wymysł Enrique,.

0

Oglądałem na żywo. Jeden z 3 meczów po kolei (PK, Liga, PK)

0

Samper w meczu z APOELem przebiegł prawie 11 km ;)

1

Zdjęcie : "Będę brał Cię" :D :)

1

Sandro to typowy napadzior, jak Villa.

34

Mathieu zamiast Masche?

1

Sopcasthd.2ap.pl. ZDECYDOWANIE polecam, oglądam wszystko juz 2 lata.

0

Verma > Masche. Na ten moment (nie łapać za słówka, wiem, że Thomas ma uraz)

0

Komentarz usunięty

2

Chlopie przecież 2 lata temu nie uznał bramki Messiego na wagę MISTRZOSTWA

7

Ty chcesz za dużo kasy? :D

1

"ż"

9

Vermaelen > Masche wg mnie.

0

Żeby ino Ronaldo nie pobił rekordu Messiego - 50 bramek w sezonie to będzie dobrze :)

0

A niestety Barcelona B przegrywa kolejny mecz i jest na ostatnim miejscu w 3 lidze (grupa 3).

0

Brawo Messi. Brawo Neymar. Brawo wielka Barco!

0

Hahahhahahaha. Prawie umarłem ze śmiechu. Kosecki to dramat nad... dramaty czyli grę Barcelony B. (4 liga będzie?)

0

Roberto świetnie. Rafi niestety się spalił, 2 razy może fajnie wyprowadził kontrę, a tak to podania do najbliższego zawodnika. Na plus u Rafy balans ciałem, godny najlepszych..

0

Sędziowanie, Rafinha, Rakitić - słabo..

0

Może jeszcze ten mongoł Koke nie dostał tej żółtej??

0

Niestety Romana "ojca golej d*py" i jakiegoś drugiego no-name'a się nie da słuchać. DJ M@rio będzie lepszy do tego meczu.

8

Ale mają Viktora Orbana, a my nie.

1

Nareszcie :D

0

Znowu to samo...

0

U nas mówią na to "maszyny sku***syny". Strzeż się :)

10

Panie i Panowie, 2 rok zdany :D maszyny elektryczne wymiekły dzisiaj przy mnie :) świętujemy ^^

0

Czemu nie ma Adamy Traore nawet na ławce z Sunderlandem? :/

1

Juuuuhuu? Fajne imię :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?