0

Pedro --> Fabregas

0

Powinien dostać wtedy tą Złotą Piłę. Najlepszy rozgrywający wszech czasów..

0

K*rwa te pieruńskie klauzule klubów z Kraju Basków :/

0

Jezu, 50 mln za niego dać i spokój na 15 lat :)

0

Przydałoby się już więcej konkretów, a nie plotki, np. Koke, fichado :D albo Reus, fichado :D

0

Będzie będzie zabawa, będzie się dziaaaaaało :D

0

Mam jedo pytanie... Czy to jest ta akcja?

0

Do sprzedania : Oier, Valdes (wiadomo), Pinto (wiadomo), Alves, Masche (jeśli sprzedadzą Songa i nie kupią nikogo w jego miejsce to nie), Song, Cuenca, Bojan, Tello, Pedro, Roberto (na wypożyczenie), zostawić DOS SANTOSA!

0

Hazard z Albą, Iniestą i Neymarem biegali by po lewej stronie i podawali sobie balę

0

W sumie... to super, bo Real nie będzie miał mistrza :D Barca w ostatniej kolejce dostanie FRYCÓWE od Atleti i skończy się Dzień Dziecka :)

1

Miki to był FENOMEN stary :D i miał trochę mózgu, a to tutaj..

0

Ty też odpowiadasz mu wiekiem..

0

No to odpowiedziałeś mu inteligentnym komentarzem na inteligentny komentarz..

0

Proszę o permanently ban dla "NEYMAR2000"

0

2000 - to wszystko wyjaśnia..

0

Nie mam już słow na Pedro : zszedł na psy jak Tello

0

Żal.. 2 sezony temu taki wynik do 25 minuty z Getafe byłby nie do pomyślenia.. Dotąd się zastanawiam jakim cudem Barca nie rozwaliła tamtej Chelsea..

0

Do osiemnastki niedaleko ^^

6

Hahahahahahha :D masz wyobraźnie chłopcze :)

0

Proponuję, żeby jeszcze 500 osób napisało, że Thibaut jest lewa.. Belgiem. Ktoś może to przeoczyć

1

Koke! 50 mln za niego. Jak można grać aż tak super?? Zrobiłbym wszystko żeby przyszedł do Barcy

0

A żaden z was bankowo gry Aymerica na oczy nie widział..

0

Zawodnicy, których trzeba kupić to : dwóch stoperów (jeden z nich Subotic), Koke lub Gundogan za Xaviego, Reus/ Rakitic na ofensywnego pomocnika, prawego obrońcę za Alvesa, skrzydłowego za Tello i Pedro oraz 9-tkę (Carlos Vela ?)

2

Pedro jest po prostu suaby..

0

Pedro gratis

0

Szlag

0

Nie wiem kto gra gorzej : Pedro, Masche czy Alves? Kto pierwszy powinien zostać wywieziony na taczkach z Barcelony?

0

PEDRO

0

Pedro totalne DNO! Jak pisałem 2 tygodnie temu, że powinni go sprzedać, to poleciały ostre hejty..

0

niestety nic nie grają :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?