DonAndres*8
Dołączył/a: grudzień 2012
Zawiercie
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pedro --> Fabregas
0
Powinien dostać wtedy tą Złotą Piłę. Najlepszy rozgrywający wszech czasów..
0
K*rwa te pieruńskie klauzule klubów z Kraju Basków :/
0
Jezu, 50 mln za niego dać i spokój na 15 lat :)
0
Przydałoby się już więcej konkretów, a nie plotki, np. Koke, fichado :D albo Reus, fichado :D
0
Będzie będzie zabawa, będzie się dziaaaaaało :D
0
Mam jedo pytanie... Czy to jest ta akcja?
0
Do sprzedania : Oier, Valdes (wiadomo), Pinto (wiadomo), Alves, Masche (jeśli sprzedadzą Songa i nie kupią nikogo w jego miejsce to nie), Song, Cuenca, Bojan, Tello, Pedro, Roberto (na wypożyczenie), zostawić DOS SANTOSA!
0
Hazard z Albą, Iniestą i Neymarem biegali by po lewej stronie i podawali sobie balę
0
W sumie... to super, bo Real nie będzie miał mistrza :D Barca w ostatniej kolejce dostanie FRYCÓWE od Atleti i skończy się Dzień Dziecka :)
1
Miki to był FENOMEN stary :D i miał trochę mózgu, a to tutaj..
0
Ty też odpowiadasz mu wiekiem..
0
No to odpowiedziałeś mu inteligentnym komentarzem na inteligentny komentarz..
0
Proszę o permanently ban dla "NEYMAR2000"
0
2000 - to wszystko wyjaśnia..
0
Nie mam już słow na Pedro : zszedł na psy jak Tello
0
Żal.. 2 sezony temu taki wynik do 25 minuty z Getafe byłby nie do pomyślenia.. Dotąd się zastanawiam jakim cudem Barca nie rozwaliła tamtej Chelsea..
0
Do osiemnastki niedaleko ^^
6
Hahahahahahha :D masz wyobraźnie chłopcze :)
0
Proponuję, żeby jeszcze 500 osób napisało, że Thibaut jest lewa.. Belgiem. Ktoś może to przeoczyć
1
Koke! 50 mln za niego. Jak można grać aż tak super?? Zrobiłbym wszystko żeby przyszedł do Barcy
0
A żaden z was bankowo gry Aymerica na oczy nie widział..
0
Zawodnicy, których trzeba kupić to : dwóch stoperów (jeden z nich Subotic), Koke lub Gundogan za Xaviego, Reus/ Rakitic na ofensywnego pomocnika, prawego obrońcę za Alvesa, skrzydłowego za Tello i Pedro oraz 9-tkę (Carlos Vela ?)
2
Pedro jest po prostu suaby..
0
Pedro gratis
0
Szlag
0
Nie wiem kto gra gorzej : Pedro, Masche czy Alves? Kto pierwszy powinien zostać wywieziony na taczkach z Barcelony?
0
PEDRO
0
Pedro totalne DNO! Jak pisałem 2 tygodnie temu, że powinni go sprzedać, to poleciały ostre hejty..
0
niestety nic nie grają :(