DonAndres*8
Dołączył/a: grudzień 2012
Zawiercie
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kurinho numer dwa? :) nie no żartuje, też bym chciał pojechać na mecz :D
0
Real też jest przed nami..
0
Jedyny dziwny karny to był wasz - prześcieradeł
0
Zapomniałeś dodać : "T.Silva" , "Mangala" , "Danilo" i inne wymysły użytkowników tej strony
0
Dongou cienki
0
Widziałeś kiedykolwiek Rafiego w akcji?
0
bo to sie zmienia z godziny na godzine
0
Teoretycznie, zeby ogladac cokolwiek kive to potrzebne jest 512 kbps...
0
Na sts jest 7,85
0
Cris ma z 8 mniej. Gdzieś jest z tym obrazek, na jakims znanym pilkarskim profilu na fejsiku
1
Onet.pl - słynne kapsle i zawleczki z Heinekena
0
To samo mogę powiedzieć o Pedro, ale to tylko puste słowa..
0
Lewy :D
0
TOP2 jak dla mnie zaraz po Ikerze..
0
Bernabeum stoi gdzieś koło Colloseum, czy klubu Apogeum??
5
Pamiętam mecz Hiszpanii z Holandią i brutalność Holendrów. Mam nadzieję, że ziomek jutro nie będzie pozwalał na takie ekscesy..
0
Pinto - Alves, Bartra, Masche, Alba - Busquets - Iniesta, Xavi - NEYMAR, FABREGAS, Messi.. nie bez powodu 2 nazwiska napisałem wielkimi literami..
0
Alex byl juz testowany w zeszlym roku na stoperze z beznadziejnymi skutkami..
0
Masz gorączkę?
0
Pęknięcie miednicy
0
Song? Mecz z Sociedad. Dziękuję
0
Teraz już wiadomo, na której stronie powinien grać Neymar - na fejsiku wszyscy piszą, że zagrał beznadziejnie. a ciekawe jakby Messiego ustawić na lewej, albo Iniestę na prawej..
0
Gadałem z profesjonalnym sędzią przed chwila - kartka dla Gabiego BEZPAPELACYJNIE! Dla Koke i Juanfrana raczej nie, ale Gabi powinien wylecieć!
0
Żal - Prymos Abriliz
0
Pier*oli jak potłuczony.. czerwona to czerwona, jakby znał przepisy, to by się nie kłócił..
0
"Pier**lisz Nikoś, choć akurat Ciebie... lubię"
0
Athletico? Gdzie oni grają, gdzieś w Meksyku?
0
Takimi meczami zdobywa się mistrzostwo. Masche - porażka totalna.. jeszcze ta akcja na koniec meczu.. brawo Alexis. Przez 15 minut pokazał więcej niż Pedro w całym meczu..
0
Ten Simao to ku**a jakiś po**b.. drugi raz..
0
Jednego z trójki : Gundogan, Koke, Reus bym przyjął :)