0

Kurinho numer dwa? :) nie no żartuje, też bym chciał pojechać na mecz :D

0

Real też jest przed nami..

0

Jedyny dziwny karny to był wasz - prześcieradeł

0

Zapomniałeś dodać : "T.Silva" , "Mangala" , "Danilo" i inne wymysły użytkowników tej strony

0

Dongou cienki

0

Widziałeś kiedykolwiek Rafiego w akcji?

0

bo to sie zmienia z godziny na godzine

0

Teoretycznie, zeby ogladac cokolwiek kive to potrzebne jest 512 kbps...

0

Na sts jest 7,85

0

Cris ma z 8 mniej. Gdzieś jest z tym obrazek, na jakims znanym pilkarskim profilu na fejsiku

1

Onet.pl - słynne kapsle i zawleczki z Heinekena

0

To samo mogę powiedzieć o Pedro, ale to tylko puste słowa..

0

Lewy :D

0

TOP2 jak dla mnie zaraz po Ikerze..

0

Bernabeum stoi gdzieś koło Colloseum, czy klubu Apogeum??

5

Pamiętam mecz Hiszpanii z Holandią i brutalność Holendrów. Mam nadzieję, że ziomek jutro nie będzie pozwalał na takie ekscesy..

0

Pinto - Alves, Bartra, Masche, Alba - Busquets - Iniesta, Xavi - NEYMAR, FABREGAS, Messi.. nie bez powodu 2 nazwiska napisałem wielkimi literami..

0

Alex byl juz testowany w zeszlym roku na stoperze z beznadziejnymi skutkami..

0

Masz gorączkę?

0

Pęknięcie miednicy

0

Song? Mecz z Sociedad. Dziękuję

0

Teraz już wiadomo, na której stronie powinien grać Neymar - na fejsiku wszyscy piszą, że zagrał beznadziejnie. a ciekawe jakby Messiego ustawić na lewej, albo Iniestę na prawej..

0

Gadałem z profesjonalnym sędzią przed chwila - kartka dla Gabiego BEZPAPELACYJNIE! Dla Koke i Juanfrana raczej nie, ale Gabi powinien wylecieć!

0

Żal - Prymos Abriliz

0

Pier*oli jak potłuczony.. czerwona to czerwona, jakby znał przepisy, to by się nie kłócił..

0

"Pier**lisz Nikoś, choć akurat Ciebie... lubię"

0

Athletico? Gdzie oni grają, gdzieś w Meksyku?

0

Takimi meczami zdobywa się mistrzostwo. Masche - porażka totalna.. jeszcze ta akcja na koniec meczu.. brawo Alexis. Przez 15 minut pokazał więcej niż Pedro w całym meczu..

0

Ten Simao to ku**a jakiś po**b.. drugi raz..

0

Jednego z trójki : Gundogan, Koke, Reus bym przyjął :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?