DonAndres*8
Dołączył/a: grudzień 2012
Zawiercie
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale przeciez na Real i Atletico nie moga trafic..
0
Kumpel mi cos mowil o jakichs koszykach.. i ze zostalo tylko tych trzech przeciwnikow.
0
Czemu Barca moze trafic tylko na Atleti, Bayern i PSG??
0
25 mln euro - jak Thiago
0
Valdes - Alves, Puyol, Masche, Alba - Busquets, Xavi, Fabregas - Iniesta, Messi, Sanchez
0
eSUBeOTeICe!
0
Ostatnia szansa i lecisz do Borussii? :o
0
W meczu z Realem błyszczał, jak zespół go najbardziej potrzebował..
0
Song nie grał młotku..
0
W tym sezonie wyłączam już trzeci mecz na wyjeździe.. dziwne.
0
Na Gran Derbi :
Barca : VV - Alves, Pique, Masche/Bartra, Alba - Busquets, Iniesta, Xavi - Alexis/Neymar, Fabregas, Messi..
Real : Casillas, Pepe, Ramos, Marcelo - Xabi, Modric - Cristiano, Bale, Di Maria - Benzema..
0
Neysi :)
0
Najbardziej znienawidzony przeze mnie piłkarz Realu.. na WF-ie w gimnazjum do takich mówiło się : grać nie umiesz to przynajmniej nie fauluj..
0
Bramkarz : Ter Stegen i kogoś z rezerw, jak Pinto skonczy kariere (Ortola ?), obrońca : Subotić, ew. Hummels (Marquinhosa nam niestety PSG sprzątnęło..), pomocnik : Gundogan (Xavi niestety juz swoje lata ma, a graja na tej samej pozycji), atak : ktoś z Sociedad ( i Griezmann i Vela beda spoko). W takim wypadku odchodza : Valdes i Puyol (to dogadane), powinien odejsc Dos Santos i Roberto wg mnie (Rafinha > Roberto) i oczywiscie Cristian Tello..
0
Puyol juz z Ajaxem zagral na boku obrony.. pluca mu prawie pekaly..
0
0
Lipny wynik w sumie - Atleti bardziej ma tendencję do tracenia punktow niż Real
0
Dobrze gadasz. Rafi i D.Suarez są lepsi..
0
Do bulu i nadzieji zapomniał Pan dodać Panie Prezydencie :D
0
Tyle wygrać :D
0
Iarmolenko jest bardzo dobrym skrzydłowym. Często jest nazywany "ukraińskim Cristiano". Mysle, ze w Barcelonie jeszcze podszkolil by swoje i tak duze umiejetnosci i zostal jednym z najlepszych skrzydlowych w Europie..
0
Kolejny k*rwa.. nie ma żadnego tatuażu!!
0
2013 - rok odkąd zacząłeś pajacu kibicować Barcelonie.. ode mnie tyle
0
Przydałby się Vela na szpicę
0
Proponuję ankietę : Co zrobić z Tello, Afellayem, Dos Santosem, Oierem i S.Roberto...
0
City w rewanżu się otworzy. To jest pewne. Musimy liczyć na kontry, ale musi być wystawionych DWÓCH defensywnych pomocników, z czego Busi będzie bardziej wspomagał obronę, a Song wyprowadzał kontry..
0
Ciężko będzie. Ale wierze w naszych bo widzę szanse na korzysny wynik :)
0
Za specjalne zmienianie ksywek lub nazwisk zawodników grozi BAN!
0
Tello 5. Totalna kaszana w ataku obniza do 4.5 nooo i jedna proba gry kombinacyjnej podwyzsza do 5 z powrotem.
0
Odbierzcie, obecna Barca tylko na to czeka!