0

Ale przeciez na Real i Atletico nie moga trafic..

0

Kumpel mi cos mowil o jakichs koszykach.. i ze zostalo tylko tych trzech przeciwnikow.

0

Czemu Barca moze trafic tylko na Atleti, Bayern i PSG??

0

25 mln euro - jak Thiago

0

Valdes - Alves, Puyol, Masche, Alba - Busquets, Xavi, Fabregas - Iniesta, Messi, Sanchez

0

eSUBeOTeICe!

0

Ostatnia szansa i lecisz do Borussii? :o

0

W meczu z Realem błyszczał, jak zespół go najbardziej potrzebował..

0

Song nie grał młotku..

0

W tym sezonie wyłączam już trzeci mecz na wyjeździe.. dziwne.

0

Na Gran Derbi :
Barca : VV - Alves, Pique, Masche/Bartra, Alba - Busquets, Iniesta, Xavi - Alexis/Neymar, Fabregas, Messi..

Real : Casillas, Pepe, Ramos, Marcelo - Xabi, Modric - Cristiano, Bale, Di Maria - Benzema..

0

Neysi :)

0

Najbardziej znienawidzony przeze mnie piłkarz Realu.. na WF-ie w gimnazjum do takich mówiło się : grać nie umiesz to przynajmniej nie fauluj..

0

Bramkarz : Ter Stegen i kogoś z rezerw, jak Pinto skonczy kariere (Ortola ?), obrońca : Subotić, ew. Hummels (Marquinhosa nam niestety PSG sprzątnęło..), pomocnik : Gundogan (Xavi niestety juz swoje lata ma, a graja na tej samej pozycji), atak : ktoś z Sociedad ( i Griezmann i Vela beda spoko). W takim wypadku odchodza : Valdes i Puyol (to dogadane), powinien odejsc Dos Santos i Roberto wg mnie (Rafinha > Roberto) i oczywiscie Cristian Tello..

0

Puyol juz z Ajaxem zagral na boku obrony.. pluca mu prawie pekaly..

0

0

Lipny wynik w sumie - Atleti bardziej ma tendencję do tracenia punktow niż Real

0

Dobrze gadasz. Rafi i D.Suarez są lepsi..

0

Do bulu i nadzieji zapomniał Pan dodać Panie Prezydencie :D

0

Tyle wygrać :D

0

Iarmolenko jest bardzo dobrym skrzydłowym. Często jest nazywany "ukraińskim Cristiano". Mysle, ze w Barcelonie jeszcze podszkolil by swoje i tak duze umiejetnosci i zostal jednym z najlepszych skrzydlowych w Europie..

0

Kolejny k*rwa.. nie ma żadnego tatuażu!!

0

2013 - rok odkąd zacząłeś pajacu kibicować Barcelonie.. ode mnie tyle

0

Przydałby się Vela na szpicę

0

Proponuję ankietę : Co zrobić z Tello, Afellayem, Dos Santosem, Oierem i S.Roberto...

0

City w rewanżu się otworzy. To jest pewne. Musimy liczyć na kontry, ale musi być wystawionych DWÓCH defensywnych pomocników, z czego Busi będzie bardziej wspomagał obronę, a Song wyprowadzał kontry..

0

Ciężko będzie. Ale wierze w naszych bo widzę szanse na korzysny wynik :)

0

Za specjalne zmienianie ksywek lub nazwisk zawodników grozi BAN!

0

Tello 5. Totalna kaszana w ataku obniza do 4.5 nooo i jedna proba gry kombinacyjnej podwyzsza do 5 z powrotem.

0

Odbierzcie, obecna Barca tylko na to czeka!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?