0

Cesc zmeczony, znowu pelny mecz pewnie zagra..

0

Nieprawda. Z drugim miejscem w Lidze, a nie z "srebrnym medalistą" Copa del Rey..

0

Ja już moge glosowac.. Sanchez gracz meczu !

0

Cholerka ale Adriano ma tą szłapę :D

0

Montoya? Roberto? Neymar za Messiego?

0

0

Mnie do tej pory trzyma bania :/

0

Opisze mi ktoś mecz szczegółowo? Bo koło 15 minuty wyje**ło mnie z butów % :/

0

K**wa jacy optymiści..

0

Napisze mi ktoś wyniki? 669182828 - 36.6 plus

0

Wydaje mi się, że jedyną niewiadomą jest wystawienie Neymara/Sancheza. W pierwszym przypadku Fábregas na 9 i Messi na skrzydle, w drugim Iniesta na skrzydle i Messi na 9..

0

Chyba już mamy dwóch klasowych LO..

0

To spoko, że ma. Zaraz Sara nam ją przyniesie w zębach :DD

0

Ja pamiętam, jak Pedro z Osasuną, jak Guardiola odchodził dostał zero :o

0

Z Ronaldo już się śmiali, jak mówił, że jest smutny :)

0

Przeciez on przyszedl tydzien PO zakupie Neymara :o

0

Z Jordiego Grau śmieją się nawet w Crackovii :)

0

Nie ma szans - każdy, a przede wszystkim TATA widzi, że Sanchí zjada go na śniadanie..

0

Sopcast Premium lepsze, nigdy ci sie nie zatnie bo kazdy dostaje osobny link Sopcast, a na futbolhd nie raz slyszalem glosy, ze nawet na premium tnie, bo dla premium jest osobny serwer, jak sie zapelni to dziala tak samo jak bez premium - po prostu transmisja sie zacina..

0

Skrot na meczyki.pl

0

Ej Kurinho to już jest nudne. KIJ mnie obchodzi na jakim meczu znowu "byłeś" a piszesz to już 20 raz, musialbys jezdzic co 2 tygodnie do Barcelony..

0

Jest takie cos jak Sopcast PREMIUM. Kosztuje tylko 3 złote za 3 dni. Wejdz sobie na fejsa i ukośnik "sopcasthd" i tam bedziesz mial instrukcje..

0

Ja sie obawiam ZUSu Ronaldo :D Zaskakujące uderzenie szczupakiem!

0

Jedyny minus to Pedro, który powinien już rok temu być sprzedany.. patrzcie, że nawet jak sprintuje, to potyka się o własne nogi, lub o piłkę..

1

Adriano nie jest do wyjęcia!

0

To powinno być "którego " był kapitanem

0

Urzekła mnie twoja historia..

0

Jak SKŁAD może być kapitanem? :o

0

Iniesta w środę grał już w nowych Magistach?

0

O ktorej jutro losowanie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?