DonAndres*8
Dołączył/a: grudzień 2012
Zawiercie
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cesc zmeczony, znowu pelny mecz pewnie zagra..
0
Nieprawda. Z drugim miejscem w Lidze, a nie z "srebrnym medalistą" Copa del Rey..
0
Ja już moge glosowac.. Sanchez gracz meczu !
0
Cholerka ale Adriano ma tą szłapę :D
0
Montoya? Roberto? Neymar za Messiego?
0
Hala Dzieci : brak słów - http://pl.tinypic.com/view.php?pic=2w40ie1&s=8#.UzBipLU2bgg
0
Mnie do tej pory trzyma bania :/
0
Opisze mi ktoś mecz szczegółowo? Bo koło 15 minuty wyje**ło mnie z butów % :/
0
K**wa jacy optymiści..
0
Napisze mi ktoś wyniki? 669182828 - 36.6 plus
0
Wydaje mi się, że jedyną niewiadomą jest wystawienie Neymara/Sancheza. W pierwszym przypadku Fábregas na 9 i Messi na skrzydle, w drugim Iniesta na skrzydle i Messi na 9..
0
Chyba już mamy dwóch klasowych LO..
0
To spoko, że ma. Zaraz Sara nam ją przyniesie w zębach :DD
0
Ja pamiętam, jak Pedro z Osasuną, jak Guardiola odchodził dostał zero :o
0
Z Ronaldo już się śmiali, jak mówił, że jest smutny :)
0
Przeciez on przyszedl tydzien PO zakupie Neymara :o
0
Z Jordiego Grau śmieją się nawet w Crackovii :)
0
Nie ma szans - każdy, a przede wszystkim TATA widzi, że Sanchí zjada go na śniadanie..
0
Sopcast Premium lepsze, nigdy ci sie nie zatnie bo kazdy dostaje osobny link Sopcast, a na futbolhd nie raz slyszalem glosy, ze nawet na premium tnie, bo dla premium jest osobny serwer, jak sie zapelni to dziala tak samo jak bez premium - po prostu transmisja sie zacina..
0
Skrot na meczyki.pl
0
Ej Kurinho to już jest nudne. KIJ mnie obchodzi na jakim meczu znowu "byłeś" a piszesz to już 20 raz, musialbys jezdzic co 2 tygodnie do Barcelony..
0
Jest takie cos jak Sopcast PREMIUM. Kosztuje tylko 3 złote za 3 dni. Wejdz sobie na fejsa i ukośnik "sopcasthd" i tam bedziesz mial instrukcje..
0
Ja sie obawiam ZUSu Ronaldo :D Zaskakujące uderzenie szczupakiem!
0
Jedyny minus to Pedro, który powinien już rok temu być sprzedany.. patrzcie, że nawet jak sprintuje, to potyka się o własne nogi, lub o piłkę..
1
Adriano nie jest do wyjęcia!
0
To powinno być "którego " był kapitanem
0
Urzekła mnie twoja historia..
0
Jak SKŁAD może być kapitanem? :o
0
Iniesta w środę grał już w nowych Magistach?
0
O ktorej jutro losowanie?