DonAndres*8
Dołączył/a: grudzień 2012
Zawiercie
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
hahahahahaha xd
0
cris uciszy swoja mame
0
3:2
0
za drogi jest zeby wychodzic na boisko
0
won!!
0
g9oooooooooooooooooiiilllllll!
0
po zełro
0
fioletowa
0
Neymar, MASCHE, Busquets świetny mecz na razie.. Tello - no myślałem, że wypadnie lepiej.
0
Velke Derbije Serbiji
0
sklady?
0
eurosport.onet.pl
0
Baardzo dobrze. Umowy z Arabami są bardzo korzystne finansowo dla klubu.
0
Spoko. VV za Courtoisa i możemy przystępować do rozmów.
0
sorry we wtorek grają
0
o której argentyna gra?
0
Real kupił Bale za 500 mln euro.. zal podnoscie te kwoty caly czas..
0
Za to umieją w 8 sekund pomnożyć 482749273 przez 284718381 ;))
0
Ibi niech zostanie ale Cuenka out..
0
na koniec grudnia
0
chodzi ci o Alfredo Martino? on nie jest komentatorem RaC1 tylko Radio Onda Cero ;)
0
Nie smiejcie się ale... twarz Martino przypomina mi trochę twarz Kajtka z Barw Szczęścia (syna tego pedała). ;)) tak mi wpadło do głowy xdd
0
mnie też ale wolę PESa, a kasę wole wydać na browary ;D
0
T00rrent
0
Bardzo dobrze, przynajmniej hajs będzie!
0
dzięki za radę. nie zapomnij spakowac plecaka na jutro ;**
0
mam 21
0
szczym ryj
0
Real idioci sprzedali drugiego najlepszego piłkarza z drużyny (po Ronaldo) i drugiego najlepszego ofensywnego pomocnika w La Liga..
0
Tr0LL