0

hahahahahaha xd

0

cris uciszy swoja mame

0

3:2

0

za drogi jest zeby wychodzic na boisko

0

won!!

0

g9oooooooooooooooooiiilllllll!

0

po zełro

0

fioletowa

0

Neymar, MASCHE, Busquets świetny mecz na razie.. Tello - no myślałem, że wypadnie lepiej.

0

Velke Derbije Serbiji

0

sklady?

0

eurosport.onet.pl

0

Baardzo dobrze. Umowy z Arabami są bardzo korzystne finansowo dla klubu.

0

Spoko. VV za Courtoisa i możemy przystępować do rozmów.

0

sorry we wtorek grają

0

o której argentyna gra?

0

Real kupił Bale za 500 mln euro.. zal podnoscie te kwoty caly czas..

0

Za to umieją w 8 sekund pomnożyć 482749273 przez 284718381 ;))

0

Ibi niech zostanie ale Cuenka out..

0

na koniec grudnia

0

chodzi ci o Alfredo Martino? on nie jest komentatorem RaC1 tylko Radio Onda Cero ;)

0

Nie smiejcie się ale... twarz Martino przypomina mi trochę twarz Kajtka z Barw Szczęścia (syna tego pedała). ;)) tak mi wpadło do głowy xdd

0

mnie też ale wolę PESa, a kasę wole wydać na browary ;D

0

T00rrent

0

Bardzo dobrze, przynajmniej hajs będzie!

0

dzięki za radę. nie zapomnij spakowac plecaka na jutro ;**

0

mam 21

0

szczym ryj

0

Real idioci sprzedali drugiego najlepszego piłkarza z drużyny (po Ronaldo) i drugiego najlepszego ofensywnego pomocnika w La Liga..

0

Tr0LL

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?