DonAndres*8
Dołączył/a: grudzień 2012
Zawiercie
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Do redakcji : proszę ustawić, że gdy komentarz dostanie 15 (20) minusów to automatycznie dla tego, kto go napisał włącza się czasowy ban za głupotę..
0
Zasada dobrej negocjacji : jeśli piłkarz jest wart 40 mln euro to pierwsza oferta powinna być połową tej ceny (20 mln euro)...
0
Adblock na telefony..
0
Sory nie zauważylem wystep jest zagrożony...
0
Nie wiecie czy Neymar jest w meczowej kadrze??
0
S U B O T I Ć ! ! ! !
0
neuer
0
I chudy
0
SUBOTIĆ!
0
Dobrze gada! Polać mu!
0
No Sakho ma masę ;D
0
Jak Thiago poszedł to Barca drugiego pomocnika na pewno nie sprzeda już..
0
idź pan w ch*j
0
heheh dobre ;D
0
Miki, chłopie, pierwszy komentarz z 10 plusami ;D
0
to "do" jest ci tu niepotrzebne i jest nawet błędne...
0
Dobrze gada, polać mu!
0
Ciekawe, który komentarz w całej historii FCBarca.com dostał najwięcej plusów, a który najwięcej minusów ;D
0
A co byście powiedzieli na Mattię Perina z Genoi?
0
Kurcze no i właśnie troche lipa by była z podróżą...
0
Uwaga uwaga! Ktos chetny z okolic Katowic, Krakowa, Kielc na wyjazd na Superpuchar Hiszpanii? Własnie zarobiłem sporo kasy no i moglbym jechac, ale samemu to głupio ;D
0
No kosmiczne ;)
0
Kurcze jakby było z tydzień wcześniej i z Krakowa to bym pojechał ;D
0
Można by kupić tego Aguero..
0
Tak, to dokładnie ta data ;D
0
Nie, ale zaczyna się robić mały MikiMessi ;D
0
"jutro terminarz na nowy sezon :D ajajaj wreszcie zamówie bilety na mecze wrześniowe ; ) Visca El Barca ! za dwa miechy zobaczę Neymara i Messiego na żywo Mmmmm l; )"
Kurinhooo, tylko się nie zes*aj z podniety ;D
0
Ej ziomki, a wiecie, że Kurinhooo jedzie we wrześniu do Barcelony?
0
Przydałby mi się taki Song.. Silny, szybki, pewnie ma mocną głowę. Dam za niego dwie tony węgla i Seicento rocznik 99 igiełka ;)
0
No to będzie ciekawie w sierpniu w Superpucharze ;)