0

Do redakcji : proszę ustawić, że gdy komentarz dostanie 15 (20) minusów to automatycznie dla tego, kto go napisał włącza się czasowy ban za głupotę..

0

Zasada dobrej negocjacji : jeśli piłkarz jest wart 40 mln euro to pierwsza oferta powinna być połową tej ceny (20 mln euro)...

0

Adblock na telefony..

0

Sory nie zauważylem wystep jest zagrożony...

0

Nie wiecie czy Neymar jest w meczowej kadrze??

0

S U B O T I Ć ! ! ! !

0

neuer

0

I chudy

0

SUBOTIĆ!

0

Dobrze gada! Polać mu!

0

No Sakho ma masę ;D

0

Jak Thiago poszedł to Barca drugiego pomocnika na pewno nie sprzeda już..

0

idź pan w ch*j

0

heheh dobre ;D

0

Miki, chłopie, pierwszy komentarz z 10 plusami ;D

0

to "do" jest ci tu niepotrzebne i jest nawet błędne...

0

Dobrze gada, polać mu!

0

Ciekawe, który komentarz w całej historii FCBarca.com dostał najwięcej plusów, a który najwięcej minusów ;D

0

A co byście powiedzieli na Mattię Perina z Genoi?

0

Kurcze no i właśnie troche lipa by była z podróżą...

0

Uwaga uwaga! Ktos chetny z okolic Katowic, Krakowa, Kielc na wyjazd na Superpuchar Hiszpanii? Własnie zarobiłem sporo kasy no i moglbym jechac, ale samemu to głupio ;D

0

No kosmiczne ;)

0

Kurcze jakby było z tydzień wcześniej i z Krakowa to bym pojechał ;D

0

Można by kupić tego Aguero..

0

Tak, to dokładnie ta data ;D

0

Nie, ale zaczyna się robić mały MikiMessi ;D

0

"jutro terminarz na nowy sezon :D ajajaj wreszcie zamówie bilety na mecze wrześniowe ; ) Visca El Barca ! za dwa miechy zobaczę Neymara i Messiego na żywo Mmmmm l; )"

Kurinhooo, tylko się nie zes*aj z podniety ;D

0

Ej ziomki, a wiecie, że Kurinhooo jedzie we wrześniu do Barcelony?

0

Przydałby mi się taki Song.. Silny, szybki, pewnie ma mocną głowę. Dam za niego dwie tony węgla i Seicento rocznik 99 igiełka ;)

0

No to będzie ciekawie w sierpniu w Superpucharze ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?