1

@adi7adi8 jak to jest punkt roku to już wiem czemu nie oglądam tenisa.

3

@kuz Ale wiesz to jest instynkt. Ten machnął, ten przyaktorzył.

1

@Faro Używam trymera, bo to niestetycznie wygląda jak się ma włosy w nosie.

0

@MeMyselfAndI Pamiętaj o tym, że Argentyna gra o wiele mniej meczy eliminacyjnych niż drużyny z Europy, więc logiczne, że Messi ma więcej meczy towarzystkich.

0

@Lionel_Messi10 To już wiadomo czemu się nie rzucał, żeby koszulkę dostać xd

8

Ten Lautaro to taki placek, że nigdy nie chciałbym go w Barcy, nawet za darmo.

3

Ten bramkarz to też niezły. Strzały lecą do obrony, a on stoi xd

12

Ronaldo z drużynami na takim poziomie ma jakieś 40% goli w reprezentacji xd Praktycznie zawsze po 4 mecze w eliminacjach do euro i MŚ.

5

@FcBarcelonaFanMSN Chłop z słonecznej Hiszpanii wpadł do 2 stopniowe, szarej Polski.

3

@marcin62 Brałem udział w rozmowie o pracę na infolinię PKO. Podczas rozmowy chyba 5 razy mi powiedzieli że mam odpowiednią ilość kredytów wcisnąć. Ludzie zdenerwowani dzwonią z problemami a ja jeszcze miałem im kredyty wciskać. Podziękowałem.

7

@Essos Jest ale pewnie niezmiernie drogi jak wszystko w żabce

10

@kiper09 Człowieku ja rozumiem wszystko, ale widać, że to paint xd

6

@Encore A Ci to co świętują tak zwycięstwo z Panamą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Co ja miałem w głowie, że dałem 5 bramek Słowenii? Oni są na poziomie San Marino.

1

@FlaizioPL Ta fajna stronka to Ci człowieku da jeden i ten sam trening tysiącu osobom, a Ty zapłacisz jak ostatni frajer.

0

@FlaizioPL Wystarczy odrobina chęci, żeby samemu sobie ułożyć trening. Duże znaczenie co do treningu ma to ile razy w tygodniu chcesz chodzić.

6

@mekston Mówisz silne reprezentacje, a nie wymieniłeś Polski, której strzelił dwa gole? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@gacper Ale on w reprezentacji nigdy wybitnie nie grał.

0

Krystiaaaaano Ronaldo sułiiii.

7

@AdiKingu96 Co by nie gadać jego czas minął, a niektórzy nie mogą się z tym pogodzić i będą wyolbrzymiać bramki z amatorami.

7

Potężny Ronaldo dzisiaj ukuje dwa razy Lichensztajn, czyli jeszcze większych farmerów niż w Arabii i będzie zapowiedziany wielki powrót w mediach.

2

@Lionel_Messi10 A z drugiej strony może mieć dwa MŚ. Pewnie też zależy od tego jaką pakę będzie miała Argentyna.

6

Nie wiem jak można dać 5,5 Busquetsowi za taki występ. To ile razy on stracił piłkę na własnej połowie w pierwszych 45 minutach to żart. Co mnie to obchodzi że nie padł po nich gol bo Real był fatalny w ofensywie? Wystarczy lepsza drużyną taka jak Bayern czy City i z tego by były z dwie brameczki.

3

De Jong i Ter Stegen mi w tym sezonie zamykają buzie. Obaj są w tym sezonie fenomenalni.

2

Xavi to ma farta w tej lidze.

5

Bark na spalonym jak nic.

0

Spalony proszę państwa, tam będzie spalony.

4

Zdejmijcie tego Busquetsa, bo nie mogę na niego patrzeć. Ile on już miał start w tym meczu na własnej połowie z 8?

1

To jeszcze gol Lewego i La Rambla w szoku.

0

@Fake69 Ty chcesz dać drugą żółtą za ten faul Nacho?xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?