DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@adi7adi8 jak to jest punkt roku to już wiem czemu nie oglądam tenisa.
3
@kuz Ale wiesz to jest instynkt. Ten machnął, ten przyaktorzył.
1
@Faro Używam trymera, bo to niestetycznie wygląda jak się ma włosy w nosie.
0
@MeMyselfAndI Pamiętaj o tym, że Argentyna gra o wiele mniej meczy eliminacyjnych niż drużyny z Europy, więc logiczne, że Messi ma więcej meczy towarzystkich.
0
@Lionel_Messi10 To już wiadomo czemu się nie rzucał, żeby koszulkę dostać xd
8
Ten Lautaro to taki placek, że nigdy nie chciałbym go w Barcy, nawet za darmo.
3
Ten bramkarz to też niezły. Strzały lecą do obrony, a on stoi xd
12
Ronaldo z drużynami na takim poziomie ma jakieś 40% goli w reprezentacji xd Praktycznie zawsze po 4 mecze w eliminacjach do euro i MŚ.
5
@FcBarcelonaFanMSN Chłop z słonecznej Hiszpanii wpadł do 2 stopniowe, szarej Polski.
3
@marcin62 Brałem udział w rozmowie o pracę na infolinię PKO. Podczas rozmowy chyba 5 razy mi powiedzieli że mam odpowiednią ilość kredytów wcisnąć. Ludzie zdenerwowani dzwonią z problemami a ja jeszcze miałem im kredyty wciskać. Podziękowałem.
7
@Essos Jest ale pewnie niezmiernie drogi jak wszystko w żabce
10
@kiper09 Człowieku ja rozumiem wszystko, ale widać, że to paint xd
6
@Encore A Ci to co świętują tak zwycięstwo z Panamą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Co ja miałem w głowie, że dałem 5 bramek Słowenii? Oni są na poziomie San Marino.
1
@FlaizioPL Ta fajna stronka to Ci człowieku da jeden i ten sam trening tysiącu osobom, a Ty zapłacisz jak ostatni frajer.
0
@FlaizioPL Wystarczy odrobina chęci, żeby samemu sobie ułożyć trening. Duże znaczenie co do treningu ma to ile razy w tygodniu chcesz chodzić.
6
@mekston Mówisz silne reprezentacje, a nie wymieniłeś Polski, której strzelił dwa gole? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@gacper Ale on w reprezentacji nigdy wybitnie nie grał.
0
Krystiaaaaano Ronaldo sułiiii.
7
@AdiKingu96 Co by nie gadać jego czas minął, a niektórzy nie mogą się z tym pogodzić i będą wyolbrzymiać bramki z amatorami.
7
Potężny Ronaldo dzisiaj ukuje dwa razy Lichensztajn, czyli jeszcze większych farmerów niż w Arabii i będzie zapowiedziany wielki powrót w mediach.
2
@Lionel_Messi10 A z drugiej strony może mieć dwa MŚ. Pewnie też zależy od tego jaką pakę będzie miała Argentyna.
6
Nie wiem jak można dać 5,5 Busquetsowi za taki występ. To ile razy on stracił piłkę na własnej połowie w pierwszych 45 minutach to żart. Co mnie to obchodzi że nie padł po nich gol bo Real był fatalny w ofensywie? Wystarczy lepsza drużyną taka jak Bayern czy City i z tego by były z dwie brameczki.
3
De Jong i Ter Stegen mi w tym sezonie zamykają buzie. Obaj są w tym sezonie fenomenalni.
2
Xavi to ma farta w tej lidze.
5
Bark na spalonym jak nic.
0
Spalony proszę państwa, tam będzie spalony.
4
Zdejmijcie tego Busquetsa, bo nie mogę na niego patrzeć. Ile on już miał start w tym meczu na własnej połowie z 8?
1
To jeszcze gol Lewego i La Rambla w szoku.
0
@Fake69 Ty chcesz dać drugą żółtą za ten faul Nacho?xd