DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Vinicius spalił, nie widzicie skąd zaczynają...
1
Casemiro na biało do tego z Barceloną i dziwi się, że mu teraz faule gwiżdżą.
0
O Gavi wypada na rewanż, ciekawe kto tam zagra w pomocy xd
0
@pt9 Człowieku nie ma w naszym składzie 3 najlepszych piłkarzy. Pedri, Balde, Dembele. Gramy z Alonso, Roberto, Kessim i Rapha, a Ty mówisz, że mamy lepszy skład.
0
@wasacz Bo Ksawi wykłada lachę na Lige Europy.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Jeszcze niedawno byłem za powrotem Leo do Barcy, ale gramy coraz lepiej, a patrząc na wczorajszy mecz PSG mam mieszane odczucia. Messi prawie przez cały wczorajszy mecz był bezużyteczny, a w pressingu i obronie nie uczestniczył.
2
@AnnaMarianna Czyli jak od samego początku myślałem. Ty masz obsesję na punkcie posiadania faceta, bo inaczej się tego nie da wytłumaczyć. Może zamiast się nad tym użalać i przejmować, to powinnaś postarać się być lepszą wersja siebie i interesujący faceci sami się znajdą? Faceci od Ciebie uciekają, bo widzą Twoją desperację to jest odpychające.
0
@bartas97 Myller i mordeczka? Nie no to już przesada, nawet jak na kibica Realu.
0
W końcu Mbappe się urwie PSG szło teraz 3 na 2.
0
@Rust_Cohle Nie masz przypadkiem na imię Maciek?
0
Messi pierwszy zryw w 35 minucie.
9
@cris2706 Jak Paryż nic nie gra.
4
@Kitek1640 Własnie przyznałeś się, że grasz w lola, a dziwisz się, że my oglądamy PSG?
1
@AllBundy Bez żadnego celu, bo sam to robil.
1
O Neymarowi już styki przepala.
0
Ale autostrade ma Bayern z tyłu, Mbappe ładnie mógłby tam hulać.
12
Hahaha, komentatorzy opóźnieni o jakies 10 sekund.
0
Ciekawe czy Mbappe wejdzie koło 60-70 czy na ławce jest, żeby tylko postraszyc, a tak naprawdę nie jest gotowy do gry.
56
Przecież nie gramy z Al-Nassr, nie rozumiem.
11
@Kamilos84 Niech tego nie robi. Jest w stanie pograć spokojnie jeszcze 2-3 sezony w Europie.
3
@Derean Będzie miał 34 i na luzie zagra jeszcze dobre mistrzostwa.
8
@Firestone A ja za PSG, bo niech dojdą sobie do finału i przegrają go, wtedy jeszcze większa szansa na ZP Messiego.
9
@Medium A to już zależy od tego jaką kobietę sobie znajdziesz. Jak wybierasz typowa księżniczkę to wtedy masz taką sytuację.
5
@Wojcio Rzeczywiście nie tak dawno ponad 10 lat temu xd
21
Nie ma rączki Żul to nie jest Eric Garcia, albo Lenglet.
0
Araujo jest tak prefekcyjny, że nawet mu włosy pasują do stroju.
0
@trolownik Dwie bardzo dobre okazje, plus zepsuł banalne podanie do Raphini, gdy ten wychodziłby sam na sam.
2
@urbie999 Dobrze zrobił, bo wtedy skorzystałby z varu.
5
Najlepszy występ Lewandowskiego? Rozumiem, że dał dwa ładne podania, ale wszystko inne zepsuł koncertowo.