8

@Martwy Dwa sezony bez gry to się stało. Pewnie gdyby nie te kontuzje, byłby w innym miejscu. Szkoda, bo talent miał ogromny, ale te dwa sezony stracone przez kontuzje na takim poziomie, będą kluczowe. Szansa, że ujrzymy jego najlepszą wersje jest mała.

2

Jak my wygrywamy te mecze to ja nie wiem xd Real tak wygrywał za Zidana.

6

Kiedyś Zidane miał pakt z diabłem, teraz Xavi.

3

Balde jest piekielnie szybki i na skrzydełku będzie mógł zrobić teraz wiatr.

2

Alba w takich meczach jest na wagę złota. Powinien w takim meczu na skrzydle grać i lepiej zagrałby od Raphinhi xd

1

Ale w tym meczu będzie brakować takiego Robcia, który potrafi strzelić bramkę z niczego.

1

Z takim atakiem to my nie postrzelamy. Z Ericiem i Alonso też jest duża szansa, że stracimy. Ciężko będzie nawet 1:0 wywieźć.

1

@TheNekro94 Tylko przy tak szybkiej masie przy 88kg, będziesz już nieźle zalany i miał ciało takiego "tatusia". Tylko przy redukcji chociaż nie ucinaj natychmiastowo nie wiadomo ile kcal, tylko jedz tak do 500kcal mniej niż zapotrzebowanie.

0

@Janas11224 Ale kartke to mam nadzieję, że posprzątałeś...

1

Powiedziałbym wam, że @michal_20 kupił nowy rower, ale i tak mi nie uwierzycie...

0

@talizmo Przecież Real ich dobije, mnóstwo czasu ma.

0

Jaki ten Griezmann jest cienki.

0

Faul na De Paulu był.

0

Real i tak wciśnie 2 bramki na koniec i tyle z tego będzie.

0

@GCBW Szok co nie? Od 9-tki Barcelony, wymaga się coś więcej niż tylko goli.

0

Lewy bez formy po mundialu, ale bramki strzela. Dzisiaj też powinien mieć jedną, gdyby nie De Jong.

5

Alonso ma 2 minuty, żeby coś zepsuć, da radę?

2

Ter Stegen się nudzi, więc stworzył okazję Sociedad, żeby sobie obronić.

5

Przed Dembele już się sami potykają bez dryblingu.

55

Grajcie na Dembele ma tryb Ronaldinho.

2

Dembele tryb Maradona mówiłem.

2

Wszystko wygląda dobrze do momentu strzału...

0

Ten pajac musi wylecieć. Taak jest!

0

Ten Mendes to z czerwem powinien już skończyć.

0

Busi dzisiaj jak profesor.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Co ten Dembele rozgrywa to nie mam pytań.

4

Dembele dzisiaj Maradona jak nic.

5

Pedriemu piłki się nie da odebrać, nawet jak w 3 doskakują xd

0

@mate92 Jakby mieli to uznać, skoro De Jong dotknął piłki na 5 metrowym spalonym?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?