DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Martwy Dwa sezony bez gry to się stało. Pewnie gdyby nie te kontuzje, byłby w innym miejscu. Szkoda, bo talent miał ogromny, ale te dwa sezony stracone przez kontuzje na takim poziomie, będą kluczowe. Szansa, że ujrzymy jego najlepszą wersje jest mała.
2
Jak my wygrywamy te mecze to ja nie wiem xd Real tak wygrywał za Zidana.
6
Kiedyś Zidane miał pakt z diabłem, teraz Xavi.
3
Balde jest piekielnie szybki i na skrzydełku będzie mógł zrobić teraz wiatr.
2
Alba w takich meczach jest na wagę złota. Powinien w takim meczu na skrzydle grać i lepiej zagrałby od Raphinhi xd
1
Ale w tym meczu będzie brakować takiego Robcia, który potrafi strzelić bramkę z niczego.
1
Z takim atakiem to my nie postrzelamy. Z Ericiem i Alonso też jest duża szansa, że stracimy. Ciężko będzie nawet 1:0 wywieźć.
1
@TheNekro94 Tylko przy tak szybkiej masie przy 88kg, będziesz już nieźle zalany i miał ciało takiego "tatusia". Tylko przy redukcji chociaż nie ucinaj natychmiastowo nie wiadomo ile kcal, tylko jedz tak do 500kcal mniej niż zapotrzebowanie.
0
@Janas11224 Ale kartke to mam nadzieję, że posprzątałeś...
1
Powiedziałbym wam, że @michal_20 kupił nowy rower, ale i tak mi nie uwierzycie...
0
@talizmo Przecież Real ich dobije, mnóstwo czasu ma.
0
Jaki ten Griezmann jest cienki.
0
Faul na De Paulu był.
0
Real i tak wciśnie 2 bramki na koniec i tyle z tego będzie.
0
@GCBW Szok co nie? Od 9-tki Barcelony, wymaga się coś więcej niż tylko goli.
0
Lewy bez formy po mundialu, ale bramki strzela. Dzisiaj też powinien mieć jedną, gdyby nie De Jong.
5
Alonso ma 2 minuty, żeby coś zepsuć, da radę?
2
Ter Stegen się nudzi, więc stworzył okazję Sociedad, żeby sobie obronić.
5
Przed Dembele już się sami potykają bez dryblingu.
55
Grajcie na Dembele ma tryb Ronaldinho.
2
Dembele tryb Maradona mówiłem.
2
Wszystko wygląda dobrze do momentu strzału...
0
Ten pajac musi wylecieć. Taak jest!
0
Ten Mendes to z czerwem powinien już skończyć.
0
Busi dzisiaj jak profesor.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Co ten Dembele rozgrywa to nie mam pytań.
4
Dembele dzisiaj Maradona jak nic.
5
Pedriemu piłki się nie da odebrać, nawet jak w 3 doskakują xd
0
@mate92 Jakby mieli to uznać, skoro De Jong dotknął piłki na 5 metrowym spalonym?