1

Lewy psuje wszystko.

8

Co miał Lewy w głowie teraz?xd

2

@masq Ja tam nie wnikam, jakie Ty strony masz w zakładkach i może przypadkiem kliknąłeś. Na pewno oglądałeś mecz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Uff, ale szczęście, że gramy teraz w czwartki w lidze Europy. W środę będę świętował sobie z koleżanką dzień singla ( ͡° ͜ʖ ͡°) , a w czwartek meczycho. W lidze mistrzów nie byłoby tak kolorowo.

2

@regatta52 doje**** jak Ferrando Torres.

1

@macio_944 Farmazony gadasz. A jest pierwsze w alfabecie, więc wcale daleko nie trzeba zjeżdżać. GOAT

0

@Kuba_1 Tak, dlatego mnie to dziwi, bo w Barcelonie już dawno, by coś chciał zrobić, patrząc na okoliczności.

1

94 minuta Messi stoi przy linii i nie prosi nawet o piłkę. On chce w tym PSG w ogóle grać? xd

1

Alba w defensywie moze nie dojezdzac, ale w ofensywie zawsze daje rade.

0

Rafa co się zabawił.

0

Alba i Kessie zamykaja buźki La Bambie.

0

@kuz Przecież to nie na niego gwizdy.

0

"The Sun": Pomimo wycofania zarzutów, piłkarze Manchesteru United nawet NIE CHCĄ WIDZIEĆ Masona Greenwooda w szatni Czerwonych Diabłów!"

Dawać go do Barcy za darmo, jak rozwiąże kontrakt.

1

@JohnyMemonik Mamy 50 pkt po pierwszej rundzie, a Ty człowieku gadasz że wygramy dzięki Realowi. Słyszysz co Ty mówisz?

2

Messi co nożke ma ułożoną, kupę piłkarzy dookoła, piłka niespodziewanie trafia do niego, a ten sobie na luzaczku strzela zza pola karnego.

0

@QQL5 Brałem udział w rozmowie o pracę jako konsultant PKO BP. Ludzie mieli do mnie dzwonić z problemami, a ja jeszcze miałem za zadanie wcisnąć im kredyt XD Jak to usłyszałem to zastanawiałem się czy oni sobie żartów nie robią.

8

@Kuba_1 Tak, inaczej by tak nie mówił, jakby ktoś ten profil prowadził i odwalił w przyszłości maniane.

0

@macio_944 Jak dwóch z nich będzie zawodnikami na 10 lat to będzie dobrze.

0

Lewy przecież po mudnialu kopie się często po czole, robiąc proste będy, ale finalnie zawsze prawie strzela. Nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby go ściągać.

1

Ale Pedri w tym meczu jest irytujący. Wszystko psuje.

0

Balde jaki Ty jesteś kocur

1

@Adran360 To prawda, gustobello naprawdę robi robotę. Kiedyś myślałem, że donatello jest dobra, ale gustobello jest 5 razy lepsza.

8

@Martwy Dwa sezony bez gry to się stało. Pewnie gdyby nie te kontuzje, byłby w innym miejscu. Szkoda, bo talent miał ogromny, ale te dwa sezony stracone przez kontuzje na takim poziomie, będą kluczowe. Szansa, że ujrzymy jego najlepszą wersje jest mała.

2

Jak my wygrywamy te mecze to ja nie wiem xd Real tak wygrywał za Zidana.

6

Kiedyś Zidane miał pakt z diabłem, teraz Xavi.

3

Balde jest piekielnie szybki i na skrzydełku będzie mógł zrobić teraz wiatr.

2

Alba w takich meczach jest na wagę złota. Powinien w takim meczu na skrzydle grać i lepiej zagrałby od Raphinhi xd

1

Ale w tym meczu będzie brakować takiego Robcia, który potrafi strzelić bramkę z niczego.

1

Z takim atakiem to my nie postrzelamy. Z Ericiem i Alonso też jest duża szansa, że stracimy. Ciężko będzie nawet 1:0 wywieźć.

1

@TheNekro94 Tylko przy tak szybkiej masie przy 88kg, będziesz już nieźle zalany i miał ciało takiego "tatusia". Tylko przy redukcji chociaż nie ucinaj natychmiastowo nie wiadomo ile kcal, tylko jedz tak do 500kcal mniej niż zapotrzebowanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?