DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Lewy po mundialu do ekstraklasy się nadaje z tą techniką xd
1
Kessie na twardo grające Bilbao wydaje się idealny
1
Gdyby Casemiro nie grał prawie całej kariery w Realu Madryt i nie miał immunitet na kartki to pobiłby rekord Ramosa.
5
@AmigoBlancos Martwi brak Pedriego
0
Ramos w Realu już, by dwie bramki dzisiaj miał.
0
Fenomenalnie to PSG klepie na 40 metrze.
0
@Szmulek No i bardzo dobrze.
3
@PatrychoO No to w fazie pucharowej ostatni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
PSG to próbuje w ogóle to odrobić?xd
2
Messi gra fatalnie
0
Może Ramos strzeli dwa gole po wrzutkach Messiego.
9
Muller absorbował uwagę, więc nie ma znaczenia czy dotknął ją czy nie.
1
Muller spalił bo absorbował uwagę.
0
@require Za co?XD czysto było. Czupo o własne nogi się wywala.
0
@FCB24 Wyjdzie im to jeszcze na dobre, jak odejdą gwiazdeczki. Dwa okienka, przy takiej kasie i zapomną o tej trójce.
3
@Nano22 Jest 5 minuta człowieku.
1
@Rust_Cohle Człowieku on robi taka robotę w klubie, że dziwisz się, że się go nie pozbędą? Jest jedyną szansą Motoru na wyjście z 2 ligi. Z piłkarzami dogaduje się świetnie, jedynie z prezesem mu nie po drodze.
13
Role się odwróciły, kiedyś Real przepychał mecze, a teraz robi to Barca.
3
A skąd Orłowski wie, że te obrazki są skierowane do Viniciusa?
3
@Pawel13sz Patrząc to ten atak który wymieniłeś jest lepszy na ten moment, niż Ferran-Rapha-Ansu xd
0
O tak jeszcze Garcii brakowało. Szansa na karny dla Valencii wzrasta pięciokrotnie. Z wzoru Hajty obliczone.
3
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@MesQueUnClub96 Ale na co tutaj czekać?xd Pauzuje jeden mecz i koniec.
0
@Rust_Cohle Przecież jeszcze jest mecz z Bilbao.
1
@Deviler Większej głupoty nie słyszałem.
4
@Kapitan hawk Wciąż lepiej, niż Fati na skrzydle i Ferran na szpicy.
0
@wawrzyn1 Z jakiej racji miałby pauzować dwa? Czerwona to czerwona, przyszły mecz go nie będzie.
0
To jeszcze Ferrana niech ściągnie.
0
Do Bilbao bez Araujo ajaja.
3
Ferran to jest zawodnik, uwielbiam go, crack.