1

Ferran każdy pojedynek fizyczny przegrywa, miernota.

1

Ktoś się jeszcze łudzi, że Ferran będzie piłkarzem na miarę Barcelony?xd

6

Gavi ma immunitet na kartki jak kiedyś Casemiro.

0

Dlaczego sędzia nie przerwał gry?

17

Ktoś mówił, że przy takim ataku musimy liczyć na own goala i nie zawiódł xd

0

Nie wiem czy był spalony, centymetry.

0

Dajcie czerwoną temu Viniemu, co on robi?

0

Nigdy jeszcze nie widziałem tak beznadziejnej Barcelony w El Clasico.

0

Słaby skład to i słaba gra. Nie ma co oczekiwać fajerwerków.

1

Nie było spalonego, więc byłby gol.

0

@kylian7 30 tysiecy brutto.

0

Sergi Roberto na ŚO

3

A PSG nie podziękuje? ͡(° ͜ʖ ͡°)

1

Po co tego Depaya oddawali, jak teraz nie ma kto grać z przodu?

1

Ferran bardzo ładne wrzutki dzisiaj daje.

1

To co to było zwycięstwo?

0

Alba za Kounde, Balde na prawą. Alba w ofensywie coś będzie mógł dać w przeciwieństwie do Ferrana i Fatiego.

0

@truqsi Roberto to nie napastnik, pomyliłeś go z Lewym.

22

Kessie też o wiele lepiej wygląda, gdy gramy na 4 pomocników.

1

Busti Top, a Lewy tragedia. Psuje wszystko i masa prostych błędów.

0

Dla mnie to nie jest karny, bez przesady, żeby każdy kontakt gwizdać. To nie koszykówka.

10

@Jackazz Z wzoru Hajty obliczone?

0

@takisobiektos Po prostu Real to co miał to wykorzystał.

2

Karny dla Liverpoolu? Gol ze spalonego Realu przy podaniu do Rodrygo, wow.

0

Czemu spalonego nie odgwizdali, jak to było najważniejsze podanie w akcji?

0

Spalony Rodrygo był.

2

@Kimirionum Co powinien być? Nie żartuj sobie człowieku.

0

@PatrykBarca Ale Real nie strzelił w tym meczu żadnego gola z kontry, więc o czym Ty mówisz?

0

Ale ten Nunez jest wolny i drewniany xd

2

Wygrał im LM w poprzednim sezonie, wystarczy xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?