8

@msmsms Tak, bo ewidentnie brał udział w akcji, nie dotykając nawet piłki. Absorbował uwagę obrońców.

6

@Coutinho007 No i słuchając komentatorów. Nie mający siły biegać od 2 minuty meczu.

0

@Rewolucja123 Na Gavin był faul przed Gavim.

10

Ale duet wchodzi, jeszcze brakuje Alonso xd

0

Gdyby miał o 1 mniejszy rozmiar buta :/

0

Barcelonie się tekstura popsuła na spodnenkach i nie załadowała, czy o co chodzi?

1

@barcanawieki Przecież tam będzie jeszcze większa bieda przez to.

17

3 pkt i brak Ferrana w następnym meczu, same plusy.

0

@Peciak Walka w parterze z facetem, a nie córką Lucho to pokazanie jaj? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@KrwawiaceoczyVEB Na pustą nie trafił piłkarz Villarealu, bo Courtois był w polu karnym Villarealu.

0

Najgorsze jest to, że widzisz każdą normalną drużynę i mówisz, że nie ma szans, że strzelą te dwie bramki w 10 minut, maksymalnie jedną. Widzisz Real i wiesz, że jak strzelą jedną to wtedy od razu dołożą drugą.

4

Współczuje obrońcom w erze Varu. Na ich miejscu to bym sobie ręce uciął.

0

To jest niesamowite, że oni te karne nabiją wszędzie XD Zawsze jakaś przypadkowa ręka wpadnie, kompletnie z niczego.

0

Zaraz 4:4 za wcześnie ten gol. Nie ma z czego się cieszyć.

2

Ale to wyjął chłop :O

0

Pena nie speniał.

16

Mecze 1/16 pucharu króla kojarzą mi się z meczami Rikiego Pucia. Powinniśmy go sprowadzić tylko na ten mecz :/

1

Torres i Dembele to nawet na poziomie amatorów wyglądają jak amatorzy.

0

@MesQueUnClub96 Chyba to drugie jednak :)

0

Fakty. Nigdy nie zagłosowałem w plebiscycie Złotej Piłki, bo nie wiem jakiego mam maila, a nie chce mi się pisać do moderacji.

5

5 pkt @LeoMessi za wygranie MŚ
3pkt @Lionel_Messi10 za wygranie Ligue 1
1pkt @VegetaPolska za to żeby mial czym pochwalić się w opisie na tinderze.

22

Podoba mi się ten 2023. Messi jest od dwóch tygodni mistrzem świata, a Ronaldo wczoraj zakończył karierę piłkarską.

0

@Kaamilos87 Za kabaret też się płaci.

1

Zepsuliście nam sylwestra...

2

Dembele odciąga wszystkich od sędziego. Najmądrzejszy na boisku Dembele, mogę umierać.

0

To jest kpina xd

0

Ten człowiek jest nienormalny XD

0

To zaczynamy mecz, bo nuda była.

1

Co ten Courtois ratuje Real.

1

@Sulimo Jakie to ma znaczenie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?