DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pawel13sz Godin w prime z Suarezem i wyglądałoby to naprawdę bardzo dobrze. No i oczywiście Araujo jeszcze trzeba byłoby dodać.
0
Hazard widać, że bez ogrania. Przyjął ładnie, ale strasznie niechlujnie podał do Tielemansa, troszkę za plecy i za mocno.
1
Tielemans chyba zabrał następną dziewczynę De Bruyne, jak to zrobił Courtois, bo nie wierzę, że go nie widział xd
0
6:08 dlaczego Messi nie oddawał strzału do pustej bramki?xd
0
Czemu my auty wyrzucamy do Meksykanów?
0
Ale kopanina paanie
0
Szczęsny zaczyna zabawę
0
Już bez przesady takie losowe odbicie od klaty do tego zagrożenia nie było. Po prostu ten karny nie byłby sprawiedliwy.
1
@FCBeSeM Bilans bramek.
0
Czemu on tego nie kończy?
0
@Faro Co Ty gadasz xd Wybronił to co musiał.
1
Pusta bramka Messi nie strzela? xd
0
Faul na bamkarzu i spalony.
14
@Piernik Co Ty gadasz człowieku xd Nie przegrali meczu od 2 lat. Wygrali Copa America, a Ty uważasz, że było to bez racjonalnych podstaw? Euro 2020 mieli wygrać, czy jak?
1
@MesQueUnClub_87 1,12 kurs zagrałeś na 5 kuponach? xd
0
Z tą 9 to jakiś Arabski Lewandowski?
3
@blackhawk94 To woda święcona była
1
W finale LM z United, by strzelił xd
6
Ktoś tu pisał, że przegramy z Arabią, żeby wygrać z Argentyną. Ten scenariusz nabiera kolorów.
1
Farta ma ta Argentyna, że z Polską nie gra pierwszego meczu, bo już z 3:0 by przegrywali, a tak to mogą wyciągnąć wnioski.
0
Karny to jest przecież
0
@Janas11224 Mecz o honor chciałeś powiedzieć.
0
ahahahahahha co się dzieje
0
3:1 typowałem, dawać teraz 2 Argentyna.
0
@czosnekfcb Nie będzie miała jak, bo będziemy stać w polu karnym :)
0
@cracker Bark wystawał jeszcze
1
Messi coś późne te piłki posyła, już drugi raz zdecydowanie za późno o jedno tempo.
0
Mógł wystawić Messiemu na pustą :/
1
Ale Laskowki wie, że liniowy interweniuje, tylko i tak główny czeka?xd
0
Niech nasi oglądają i wiedzą, że teraz w polu karnym nie można trzymać w erze Varu.