1

@Pawel13sz Godin w prime z Suarezem i wyglądałoby to naprawdę bardzo dobrze. No i oczywiście Araujo jeszcze trzeba byłoby dodać.

0

Hazard widać, że bez ogrania. Przyjął ładnie, ale strasznie niechlujnie podał do Tielemansa, troszkę za plecy i za mocno.

1

Tielemans chyba zabrał następną dziewczynę De Bruyne, jak to zrobił Courtois, bo nie wierzę, że go nie widział xd

0


6:08 dlaczego Messi nie oddawał strzału do pustej bramki?xd

0

Czemu my auty wyrzucamy do Meksykanów?

0

Ale kopanina paanie

0

Szczęsny zaczyna zabawę

0

Już bez przesady takie losowe odbicie od klaty do tego zagrożenia nie było. Po prostu ten karny nie byłby sprawiedliwy.

1

@FCBeSeM Bilans bramek.

0

Czemu on tego nie kończy?

0

@Faro Co Ty gadasz xd Wybronił to co musiał.

1

Pusta bramka Messi nie strzela? xd

0

Faul na bamkarzu i spalony.

14

@Piernik Co Ty gadasz człowieku xd Nie przegrali meczu od 2 lat. Wygrali Copa America, a Ty uważasz, że było to bez racjonalnych podstaw? Euro 2020 mieli wygrać, czy jak?

1

@MesQueUnClub_87 1,12 kurs zagrałeś na 5 kuponach? xd

0

Z tą 9 to jakiś Arabski Lewandowski?

3

@blackhawk94 To woda święcona była

1

W finale LM z United, by strzelił xd

6

Ktoś tu pisał, że przegramy z Arabią, żeby wygrać z Argentyną. Ten scenariusz nabiera kolorów.

1

Farta ma ta Argentyna, że z Polską nie gra pierwszego meczu, bo już z 3:0 by przegrywali, a tak to mogą wyciągnąć wnioski.

0

Karny to jest przecież

0

@Janas11224 Mecz o honor chciałeś powiedzieć.

0

ahahahahahha co się dzieje

0

3:1 typowałem, dawać teraz 2 Argentyna.

0

@czosnekfcb Nie będzie miała jak, bo będziemy stać w polu karnym :)

0

@cracker Bark wystawał jeszcze

1

Messi coś późne te piłki posyła, już drugi raz zdecydowanie za późno o jedno tempo.

0

Mógł wystawić Messiemu na pustą :/

1

Ale Laskowki wie, że liniowy interweniuje, tylko i tak główny czeka?xd

0

Niech nasi oglądają i wiedzą, że teraz w polu karnym nie można trzymać w erze Varu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?