DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@VegetaPolska Na tinderze na początku znajomości, nie prowadzi się poważnych rozmów i nie pytaj po chwili pisania o zainteresowania xd Tam musisz się wyróżnić, nawet głupkowatą rozmową/opisem. Staraj się odnosić do tego co widzisz na zdjęciach w tle. Na jakieś smaczki i detale, im bardziej dziwne pytanie tym lepiej, w granicach rozsądku. Rozmawiałam tam z około tysiącem kobiet i nigdy nie zapytałem o zainteresowania. To, że dobra rozmowa, tak niespodziewanie się ucina jest jak najbardziej normalne i nie bierz tego do siebie. Większość lasek chce sobie tam tylko podbić ego.
1
@Criss18Barca No tak Bednarek z Glikiem lepsi xd Jak taką dwójką stoperów wyjdziemy to nawet Arabia coś strzeli.
4
Najgorsze jest to, że jak Polska przegra z Meksykiem to już ma po turnieju, smutne to będzie, bo zabraknie emocji.
1
@slayer Na pewno dostanie szansę z ławki.
15
@Kgorecki2500 Przecież tu jeszcze będzie masa strat punktów.
4
Chłop miał piłkę meczową na głowie.....
1
@matirix20 Oglądałem ich dwa mecze z Rayo i Barceloną. Dawno nie wiedziałem tak słabej drużyny w La Liga.
2
@WiemJak Nie wiem gdzie bardziej się ośmiesza Barcelona. Na portalach społecznościowych czy w Lidze Mistrzów.
5
@Rewolucja123 Błaszczykowski podobno dalej czeka na zmianę, tak samo jak na powtórzenie karnego.
7
@SkilledHydra16 Stary Demble przy tym kopnięciu, by się połamał.
0
De Jong lepsze piły posyła na stoperze, niż grając w pomocy.
4
Rafa co teraz poszedł i jeszcze rożnego wywalczył.
0
Piłkarz Osasuny to bronił czy co?
3
Charizard na boisku
2
Nawet jak tego nie wygramy to jestem dumny, bo pokazaliśmy charakter.
43
Pique kariere kończy to se jeszcze zjechał pajaca na koniec, za te wszystkie lata xd
5
Słuszna żółta, więc o co wam chodzi?
0
osasuna pampeluna
0
@Nano22 Też mam taką czutkę, że dzisiaj starta pkt, ale może się uda.
0
@AmigoBlancos Jedną Borussie.
5
Po wczorajszym meczu Realu, aż miło będzie oglądać meczyk Barcy. Proszę nie zepsujmy tego.
5
@Pedri16Future Mamy Ter Stegena w formie, który wyprawia cuda. Tak samo jak Tibo u nich wyczyniał w tamtym sezonie.
0
Nie cieszcie się, bo i tak już przegraliśmy ligę, areczek wie lepiej.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12326458#comment-12326475
4
Dawno nie widziałem tak promadryckiego komentarza. Jak ucichli po bramce xd
https://www.facebook.com/ElevenSports.Polska/videos/1190873198442529
2
Co ten obrońca zrobił XD wylewu dostał?
1
Gol z karnego, gol z rożnego i tak można żyć.
1
U nas, by grali dalej a tutaj gre przerywa XD
2
To jest 1/16 LE tu nie ma i tak najmocniejszych rywali. Każdego Barca powinna łyknąć.
2
Fatalna wiadomość dla Barcelony. Zagra tam od dechy do dechy 4-5 meczy, nawet jak będzie miał lekki dyskomfort, bo to MŚ, a Barca będzie zbierać żniwa w styczniu.
1
Nie no te losowanie było potężne. Barca, fajnie bo będzie mogła zmierzyć się z United, a pary Real-Liverpool i PSG-Bayern są piękne.