4

@VegetaPolska Na tinderze na początku znajomości, nie prowadzi się poważnych rozmów i nie pytaj po chwili pisania o zainteresowania xd Tam musisz się wyróżnić, nawet głupkowatą rozmową/opisem. Staraj się odnosić do tego co widzisz na zdjęciach w tle. Na jakieś smaczki i detale, im bardziej dziwne pytanie tym lepiej, w granicach rozsądku. Rozmawiałam tam z około tysiącem kobiet i nigdy nie zapytałem o zainteresowania. To, że dobra rozmowa, tak niespodziewanie się ucina jest jak najbardziej normalne i nie bierz tego do siebie. Większość lasek chce sobie tam tylko podbić ego.

1

@Criss18Barca No tak Bednarek z Glikiem lepsi xd Jak taką dwójką stoperów wyjdziemy to nawet Arabia coś strzeli.

4

Najgorsze jest to, że jak Polska przegra z Meksykiem to już ma po turnieju, smutne to będzie, bo zabraknie emocji.

1

@slayer Na pewno dostanie szansę z ławki.

15

@Kgorecki2500 Przecież tu jeszcze będzie masa strat punktów.

4

Chłop miał piłkę meczową na głowie.....

1

@matirix20 Oglądałem ich dwa mecze z Rayo i Barceloną. Dawno nie wiedziałem tak słabej drużyny w La Liga.

2

@WiemJak Nie wiem gdzie bardziej się ośmiesza Barcelona. Na portalach społecznościowych czy w Lidze Mistrzów.

5

@Rewolucja123 Błaszczykowski podobno dalej czeka na zmianę, tak samo jak na powtórzenie karnego.

7

@SkilledHydra16 Stary Demble przy tym kopnięciu, by się połamał.

0

De Jong lepsze piły posyła na stoperze, niż grając w pomocy.

4

Rafa co teraz poszedł i jeszcze rożnego wywalczył.

0

Piłkarz Osasuny to bronił czy co?

3

Charizard na boisku

2

Nawet jak tego nie wygramy to jestem dumny, bo pokazaliśmy charakter.

43

Pique kariere kończy to se jeszcze zjechał pajaca na koniec, za te wszystkie lata xd

5

Słuszna żółta, więc o co wam chodzi?

0

osasuna pampeluna

0

@Nano22 Też mam taką czutkę, że dzisiaj starta pkt, ale może się uda.

0

@AmigoBlancos Jedną Borussie.

5

Po wczorajszym meczu Realu, aż miło będzie oglądać meczyk Barcy. Proszę nie zepsujmy tego.

5

@Pedri16Future Mamy Ter Stegena w formie, który wyprawia cuda. Tak samo jak Tibo u nich wyczyniał w tamtym sezonie.

0

Nie cieszcie się, bo i tak już przegraliśmy ligę, areczek wie lepiej.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12326458#comment-12326475

4

Dawno nie widziałem tak promadryckiego komentarza. Jak ucichli po bramce xd
https://www.facebook.com/ElevenSports.Polska/videos/1190873198442529

2

Co ten obrońca zrobił XD wylewu dostał?

1

Gol z karnego, gol z rożnego i tak można żyć.

1

U nas, by grali dalej a tutaj gre przerywa XD

2

To jest 1/16 LE tu nie ma i tak najmocniejszych rywali. Każdego Barca powinna łyknąć.

2

Fatalna wiadomość dla Barcelony. Zagra tam od dechy do dechy 4-5 meczy, nawet jak będzie miał lekki dyskomfort, bo to MŚ, a Barca będzie zbierać żniwa w styczniu.

1

Nie no te losowanie było potężne. Barca, fajnie bo będzie mogła zmierzyć się z United, a pary Real-Liverpool i PSG-Bayern są piękne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?