2

Karny ale najpierw był spalony!

3

@domin682 Ciężko wybrać najgorszego kiedy prawie wszyscy są słabi.

22

@kuz Mój stary, gdyby nie kontuzja miałby wtedy 21.

0

Jak ktoś liczy na jakieś smaczki o Barcelonie, podczas wywiadu z Lewym to niech obejrzy pierwsze 30 minut, bo potem już nic ciekawego nie ma, a dalej są pytania jakby zadawało je dziecko z podstawówki.

0

Oni każdą główkę po 80 minucie zawsze wygrywają, to jest niesamowite.

1

@Ojciec5tkidzieci A niech idzie to w świat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

@Kapitan hawk Jak ktoś na start pisze taki komentarz, zamiast po prostu komentować, to w 9/10 przypadkach będzie to troll.

1

Oglądam ekstraklase pierwszy raz od nie wiem kiedy, bo mam na kuponie i to co się tam dzieje to jest cyrk xd Bramkarz kiksuje przez co piłkarz wychodzi na pustą bramkę, ale wywraca się po drodze symulując karnego.

2

W końcu wygraliśmy w stylu Realu.

0

@tomek8756 Raczej bez szans, bo w maksymalnie trzech wyjdzie od pierwszej minuty. Dzisiaj pewnie wyjdzie w pierwszym składzie, bo jako jeden z nielicznych nie jest po meczach reprezentacyjnych.

1

@HighestInTheRoom Musieliby wykręcić koło 100pkt, a jest to mało prawdopodobne. City z Haalandem, raczej jest zbyt mocne, ale zobaczmy jak to będzie.

1

Kibice Arsenalu po 15 latach mogą wyjść z jaskiń. Zasługują na to.

0

@LaRoja ale ja mówię o mainstreamie, wszyscy przepadli poza jeszcze sokołem, ale on to mi nie siedzi.

1

@Medium Pezet to jedyny raper, którego da się słuchać pomimo tego że jest tyle lat na scenie. Nie ma nikogo innego, który tyle czasu się utrzymuje. Nowej płyty jeszcze nie słyszalem ale opinii nie zmienię.

3

Lewy na 11 miejscu w strzelcach wszechczasów w reprezentacji. Fajnie, jakby strzelił jeszcze 14 bramek, żeby przeskoczyć Dahariego, który będzie za chwilę na 4 miejscu, bo Messiemu brakuje jednego gola.

0

@Qba2312 Gdyby nie pisała głupot to nawet nie wiedziałbym że ona istnieje, więc to co robi działa i pewnie jest z tego zadowolona.

3

Ma szczęście Argentyna, że z Polską gra ostatni mecz w grupie, bo niestety rekordu bez porażki, by nie pobili, a tak jeszcze jeden mecz towarzyski i dwa w fazie grupowej, więc pobiją Włochów.

10

Messiasz bierzesz mundial i masz ósmą złotą piłkę, czyli adekwatnie 3 więcej od Ronaldo :)

1

@KlonaZepan Ale o czym Ty mówisz? Chodzi mi o dzisiejszy mecz.

14

Hiszpania zaczęła dopiero grać jak Enrique wprowadził Barcelońską pomoc, takie są fakty xd Kiedyś Busi, Xavi, Iniesta, teraz Busi, Gavi, Pedri.

1

@MrPGG Przecież ma kontakt do 2024 to dlaczego miałby odejść?

3

Świder z Lewym jako duet napastników na MŚ, inaczej tego nie widzę.

0

@sevs Obie strzela ładny kurs, a jest duża szansa że wjedzie. Z naszą obrona na pewno coś stracimy, a strzelić coś się w końcu powinno udać.

7

@Medium Trzymaj się tam

0

@Michalak Cała trójka poza Bellerinem, który nie miał jeszcze okazji dużo pograć, spisuje się dobrze, więc nie ma co narzekać.

15

@HighestInTheRoom Ooo panie, to ten od grafiki? Może zaczął kibicować Realowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

Spoko pomysł tylko zamiast MLS, dać zwycięzcę Copa Libertadoes. Chociaż wiadomo, że jak w USA to musi być klub z ameryczki...

3

@Kusco15 Boras ma przerośnięte ego. Przez to często ma zakrzywiony obraz postrzegania.

7

No i super. Czas na nowe, Zubi nie powinien kosztować chorej kwoty, jeśli jest z Hiszpanii. Jeszcze pożegnać po sezonie Pique i Albe.

0

@Janas11224 Tak troszku nie pasuje kompletnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?