DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
@HighestInTheRoom Ooo panie, to ten od grafiki? Może zaczął kibicować Realowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
Spoko pomysł tylko zamiast MLS, dać zwycięzcę Copa Libertadoes. Chociaż wiadomo, że jak w USA to musi być klub z ameryczki...
3
@Kusco15 Boras ma przerośnięte ego. Przez to często ma zakrzywiony obraz postrzegania.
7
No i super. Czas na nowe, Zubi nie powinien kosztować chorej kwoty, jeśli jest z Hiszpanii. Jeszcze pożegnać po sezonie Pique i Albe.
0
@Janas11224 Tak troszku nie pasuje kompletnie
2
@TR3YWAY notatnik w telefonie
0
PSG gra to co powinni grać już sezon temu. Chociaż LM i tak nie wygrają, dobrze ustawiona drużyna znowu ich wyeliminuje.
0
@okiemtypera_lucaxx95 nie warto grać po tak niskim kursie.
16
@Deviler Chłop jest kolosem wielkim i wystarczy, że wyczekałby go minutę, aż by się spompował. wiec Szpilka w miarę dobrze unikał tych wiatraków.
5
Ferran to powinien w Elche grać, takie ma umiejętności obecnie xd
9
Fajny skład, Kessie zasłużył na grę w pierwszym, a Depay może coś pokaże u boku Lewego, bo w końcu będzie komu podawać w pole karne, jak z niego wychodził.
32
Dla wielu młodych chłopaków z Brazylii, piłka to jedyna szansa, żeby wyjść w życiu na prostą. Niestety niewielkiemu odsetkowi tych osób się to uda.
0
@Medium Zawsze zazdrościłem PSG tego Jordana, fajne rzeczy mają.
1
Co ten Haaland zrobił to nie mam pytań.
1
Real to w pierwszej połowie celowo daje się wyszaleć tym przeciwnikom, a w drugiej ich tylko punktuje?
1
@Barca1992 https://dubz.co/v/whk2cq proszę
3
Messi gol zaczyna pościg po Ronaldo.
20
Co ten Bayern na tej stronie taki potężny? xd
https://zapodaj.net/eb5e731f46bbb.png.html
0
@LS W Chelsea robił to notorycznie xd ale poza tym kryciem, jakoś dawał dzisiaj radę.
0
Niestety naszych trzech najlepszych piłkarzy jak Dembele, Lewy i Pedri zawiedli. Co nie zmienia faktu, że pierwsza połowa, jeśli chodzi o drużynę bardzo dobra i obiecująca.
0
@BulaKG Za późno wprowadził ich Xavi, gdy mecz już zabity.
1
Potężny Ferran potężna główka.
1
Ferran ahahahha
0
@RobiS Dalej go kochasz?
1
Haha, a teraz Var działa żeby dać żółtą Busiemu hahaha
0
Faul na Lewym, nie gwizdze
1
Busi zaczyna show hehe
2
@Kgorecki2500 Pilzno strzeli gola.
0
Fajny film o historii Dembusia ukochanego.
1
Kompletnie nie zwróciłem uwagi na to, że straciliśmy 1 bramkę w 5 meczach w lidze. Garcia w formie, Araujo nie zawodzi jak zawsze, Christensen i Kounde dobre wejście do drużyny do tego młodziutki Balde, który zaskakuje. Pięknie to wygląda.