15

@HighestInTheRoom Ooo panie, to ten od grafiki? Może zaczął kibicować Realowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

Spoko pomysł tylko zamiast MLS, dać zwycięzcę Copa Libertadoes. Chociaż wiadomo, że jak w USA to musi być klub z ameryczki...

3

@Kusco15 Boras ma przerośnięte ego. Przez to często ma zakrzywiony obraz postrzegania.

7

No i super. Czas na nowe, Zubi nie powinien kosztować chorej kwoty, jeśli jest z Hiszpanii. Jeszcze pożegnać po sezonie Pique i Albe.

0

@Janas11224 Tak troszku nie pasuje kompletnie

2

@TR3YWAY notatnik w telefonie

0

PSG gra to co powinni grać już sezon temu. Chociaż LM i tak nie wygrają, dobrze ustawiona drużyna znowu ich wyeliminuje.

0

@okiemtypera_lucaxx95 nie warto grać po tak niskim kursie.

16

@Deviler Chłop jest kolosem wielkim i wystarczy, że wyczekałby go minutę, aż by się spompował. wiec Szpilka w miarę dobrze unikał tych wiatraków.

5

Ferran to powinien w Elche grać, takie ma umiejętności obecnie xd

9

Fajny skład, Kessie zasłużył na grę w pierwszym, a Depay może coś pokaże u boku Lewego, bo w końcu będzie komu podawać w pole karne, jak z niego wychodził.

32

Dla wielu młodych chłopaków z Brazylii, piłka to jedyna szansa, żeby wyjść w życiu na prostą. Niestety niewielkiemu odsetkowi tych osób się to uda.

0

@Medium Zawsze zazdrościłem PSG tego Jordana, fajne rzeczy mają.

1

Co ten Haaland zrobił to nie mam pytań.

1

Real to w pierwszej połowie celowo daje się wyszaleć tym przeciwnikom, a w drugiej ich tylko punktuje?

1

3

Messi gol zaczyna pościg po Ronaldo.

20

Co ten Bayern na tej stronie taki potężny? xd
https://zapodaj.net/eb5e731f46bbb.png.html

0

@LS W Chelsea robił to notorycznie xd ale poza tym kryciem, jakoś dawał dzisiaj radę.

0

Niestety naszych trzech najlepszych piłkarzy jak Dembele, Lewy i Pedri zawiedli. Co nie zmienia faktu, że pierwsza połowa, jeśli chodzi o drużynę bardzo dobra i obiecująca.

0

@BulaKG Za późno wprowadził ich Xavi, gdy mecz już zabity.

1

Potężny Ferran potężna główka.

1

Ferran ahahahha

0

@RobiS Dalej go kochasz?

1

Haha, a teraz Var działa żeby dać żółtą Busiemu hahaha

0

Faul na Lewym, nie gwizdze

1

Busi zaczyna show hehe

2

@Kgorecki2500 Pilzno strzeli gola.

0


Fajny film o historii Dembusia ukochanego.

1

Kompletnie nie zwróciłem uwagi na to, że straciliśmy 1 bramkę w 5 meczach w lidze. Garcia w formie, Araujo nie zawodzi jak zawsze, Christensen i Kounde dobre wejście do drużyny do tego młodziutki Balde, który zaskakuje. Pięknie to wygląda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?