0

@MesQueUnClub96 Kogo, by nie dostali to i tak, by wyszli z pierwszego miejsca.

1

Dlaczego Inter nie mógł grać z Lipskiem i Realem? XD

2

Inter, Bayern faza grupowa powie, czego możemy szukać w LM.

0

Dlaczego ten typ co losuje patrzy na kulki i widzi co wrzucił chłop XD Przecież to jest bez sensu.

1

Haaland tłumaczy, że sam nie wie jak to możliwe że dostali karnego xd

14

Ten karny to żart xd

1

@Kgorecki2500 Na Twitchu nie trzeba wiele zrobić, żeby dostać bana xd

0

Może to dobrze, że Kounde nie był zarejestrowany na Sociedad? xd

7

@Deviler Gdzie chodzisz do fryzjera? Jeśli do pani Basi, która nie wie co to jest w 2022 roku cieniowanie, to już masz odpowiedź dlaczego nie czaisz.

0

@Kimirionum Też się zastanawiam.

3

@czółkovsky To gdzie w końcu mogę obejrzeć ten mecz, na canal plus?

2

@Culer_1906 Ja nie wiem, po co my chcemy tego Alonso, jak mamy większe braki na PO, a Balde daje po raz kolejny radę?

5

@arasz1819 De Jong miał kilka groźnych start, a passów wyprowadzających nie miał jakoś nie wiadomo jak dużo.

2

@Emhyr Z jakim to trudem? Jak pogra jeszcze z 5 lat to na luzie może pyknąć prawie 900 goli. Pamiętaj, że w Argentynie pewnie trochę postrzela, a obstawiam że z 2 sezony tam pogra.

1

Te dryblingi Dembele na 40 metrze, które nic nie dają xd

0

Ferran zaczyna xd

1

Dwa rykoszety w jednej akcji i gol ehhh

0

De Jong jest za dobry na ten klub, świetne wyprowadzanie piłki.

1

Alba cały sezon siedzisz na ławie, nie obchodzi mnie to.

0

@Emhyr Raphinha ostatnio same złe decyzje podejmował, a na Fatiego to trzeba dmuchać, więc może to i dobrze, że zagra Ferran.

0

@Nano22 Tylko podaj mi karne jakie zawalił Ronaldo w ultra ważnych meczach? Messiego jestem w stanie od razu wymienić trzy, bez żadnego zastanowienia. PSG-Real, Chelsea- Barca, Finał CA. Ronaldo chyba zawalił ważnego karnego jak był nastolatkiem na Euro 2004.

3

W jedno okienko styczniowe, szejki stworzyły potwora, chore xd

8

@Pablit Bartomeu powinien pójść siedzieć na długie lata za to wszystko. Ja się nie zdziwię, jak on to wszystko porozdawał, bo amigosi mu jakiś % odpalą xd Przecież to jest niepojęte! Co to ma być, że zawodnik dostaje 50mln za odejście?

4

Dzisiaj w San Sebastian 25 stopni, a pod wieczór już koło 20, więc pogoda nie będzie mogła być wymówką.

6

@Hubsao To był najlepszy mecz tamtych mistrzostw. Świetnie się to oglądało. To przez to, że mecz był bardzo otwarty, a obrona Argentyny była na poziomie dosłownie ekstraklasowym.

0

@Miszcz Textu FCB Zamyka mi Barca kupon z Rayo było to samo, więc już musi się udać.

0

@tomek8756 Zwycięstwo

1

Ostatnio Barca mi zamykała kupon za 600zł, to teraz robi to ponownie. Proszę nie zepsujcie tego.

2

Ronaldinho i Nazario w formie!

0

@Vebrol Koniec świata. Powinien reklamować Biedronke.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?