DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 Kogo, by nie dostali to i tak, by wyszli z pierwszego miejsca.
1
Dlaczego Inter nie mógł grać z Lipskiem i Realem? XD
2
Inter, Bayern faza grupowa powie, czego możemy szukać w LM.
0
Dlaczego ten typ co losuje patrzy na kulki i widzi co wrzucił chłop XD Przecież to jest bez sensu.
1
Haaland tłumaczy, że sam nie wie jak to możliwe że dostali karnego xd
14
Ten karny to żart xd
1
@Kgorecki2500 Na Twitchu nie trzeba wiele zrobić, żeby dostać bana xd
0
Może to dobrze, że Kounde nie był zarejestrowany na Sociedad? xd
7
@Deviler Gdzie chodzisz do fryzjera? Jeśli do pani Basi, która nie wie co to jest w 2022 roku cieniowanie, to już masz odpowiedź dlaczego nie czaisz.
0
@Kimirionum Też się zastanawiam.
3
@czółkovsky To gdzie w końcu mogę obejrzeć ten mecz, na canal plus?
2
@Culer_1906 Ja nie wiem, po co my chcemy tego Alonso, jak mamy większe braki na PO, a Balde daje po raz kolejny radę?
5
@arasz1819 De Jong miał kilka groźnych start, a passów wyprowadzających nie miał jakoś nie wiadomo jak dużo.
2
@Emhyr Z jakim to trudem? Jak pogra jeszcze z 5 lat to na luzie może pyknąć prawie 900 goli. Pamiętaj, że w Argentynie pewnie trochę postrzela, a obstawiam że z 2 sezony tam pogra.
1
Te dryblingi Dembele na 40 metrze, które nic nie dają xd
0
Ferran zaczyna xd
1
Dwa rykoszety w jednej akcji i gol ehhh
0
De Jong jest za dobry na ten klub, świetne wyprowadzanie piłki.
1
Alba cały sezon siedzisz na ławie, nie obchodzi mnie to.
0
@Emhyr Raphinha ostatnio same złe decyzje podejmował, a na Fatiego to trzeba dmuchać, więc może to i dobrze, że zagra Ferran.
0
@Nano22 Tylko podaj mi karne jakie zawalił Ronaldo w ultra ważnych meczach? Messiego jestem w stanie od razu wymienić trzy, bez żadnego zastanowienia. PSG-Real, Chelsea- Barca, Finał CA. Ronaldo chyba zawalił ważnego karnego jak był nastolatkiem na Euro 2004.
3
W jedno okienko styczniowe, szejki stworzyły potwora, chore xd
8
@Pablit Bartomeu powinien pójść siedzieć na długie lata za to wszystko. Ja się nie zdziwię, jak on to wszystko porozdawał, bo amigosi mu jakiś % odpalą xd Przecież to jest niepojęte! Co to ma być, że zawodnik dostaje 50mln za odejście?
4
Dzisiaj w San Sebastian 25 stopni, a pod wieczór już koło 20, więc pogoda nie będzie mogła być wymówką.
6
@Hubsao To był najlepszy mecz tamtych mistrzostw. Świetnie się to oglądało. To przez to, że mecz był bardzo otwarty, a obrona Argentyny była na poziomie dosłownie ekstraklasowym.
0
@Miszcz Textu FCB Zamyka mi Barca kupon z Rayo było to samo, więc już musi się udać.
0
@tomek8756 Zwycięstwo
1
Ostatnio Barca mi zamykała kupon za 600zł, to teraz robi to ponownie. Proszę nie zepsujcie tego.
2
Ronaldinho i Nazario w formie!
0
@Vebrol Koniec świata. Powinien reklamować Biedronke.