0

Każdy przecież leci na strumyku, no bo gdzie?

6

Mi tam się wydaje, że Gavi czekał, aż odejdzie Puig i dopiero teraz przedłuży umowę. Doskonale wiedział, że jak Riki pozostanie to Gavi szanse na skład będzie miał żadne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Wyobraźcie sobie, że cofamy się rok do tyłu i dzisiaj żegnamy Messiego, a w nadchodzącym sezonie dalej czeka Koeman na ławce, z takimi tuzami w ataku jak Brait czy Abde, a w środku obrony musi grać Lenglet. Ja się nie dziwię, że tych meczy nie chciało mi się oglądać.

14

Balde na wypożyczenie w takim razie. Nie rozumiem tego ruchu bo chłopak w presezonie pokazał że mógłby spokojnie być godnym zastępca Alby i zagrac sporo minut.

1

@escarabajo To nie było na stadionie chyba.

6

Prezentacja Lewego na TVN24 xd W mojej opinii pierwszy oficjalny mecz Lewego w Barcy, powinien zostać świętem narodowym i wszystko powinno być pozamykane.

10

Mówcie co chcecie, ale Lewy spłacił się już tą prezentacją ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@talizmo Ale Barca może wykupić te prawa z powrotem i nie musi to trwać 25lat.

3

@Zorrocule Miał ciało 14 latka, a grająco twardo i fizycznie Atletico, nie umiało mu odebrać piłki, bo tak sprytnie się przy niej utrzymywał. Nie każdy musi być atletą.

2

Jakby było więcej tak dobrze zarządzanych klubów w Polsce jak Raków, to może za 10 lat polska piłka, nie byłaby takim wstydem.

2

Ale mnie boli, że straciliśmy tego Cucurelle, teraz byłby na wagę złota, a Chelsea za niego płaci 60mln... W Eibarze na wypożyczeniu już ładnie śmigał.

0

Jest już gdzieś rozpisane ile milionów średnio rocznie, będziemy tracić za sprzedanie tych wszystkich dźwigni?

0

@Esteban_ Mental i maszyna

5

Nawet Pjanić już gra lepiej od De Jonga.

0

Mówiłem, że wchodzi prawdziwa 9.

5

Roberto to jest piłkarz mem xd

5

Balde, co nimi kręci jestem w szoku.

0

@rejkam95 Konto od 11 dni, Lewy schodzi, rejkam idzie spać.

2

Wchodzi prawdziwa 9 :D

2

Liniowy wygląda, jak wyciągnięty z okręgówki xd

4

@Nazio87 Pedro to miał dopiero mental.

0

Raphinha wydaje się mega inteligentnym piłkarzem.

2

@Wossi61FCB Po to jest sparing, żeby to sprawdzić...

1

Lewy ucz się od Dembusia.

14

Dembele to jest taki kocur. Takiego chce go oglądać już cały czas.

1

W Bayernie, by wpadło. Dla Niemców, by strzelił.

2

@Kamilos84 Grają jakby coś dodało im skrzydeł.

0

@abram3k Zubi, był największy.

3

De Jong podsumował swoją dotychczasową karierę w Barcelonie.

0

Teraz wszędzie składy Barcy podane w całym internecie na mecz towarzyski. Co to będzie, jak wystartuje liga.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?