DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Każdy przecież leci na strumyku, no bo gdzie?
6
Mi tam się wydaje, że Gavi czekał, aż odejdzie Puig i dopiero teraz przedłuży umowę. Doskonale wiedział, że jak Riki pozostanie to Gavi szanse na skład będzie miał żadne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Wyobraźcie sobie, że cofamy się rok do tyłu i dzisiaj żegnamy Messiego, a w nadchodzącym sezonie dalej czeka Koeman na ławce, z takimi tuzami w ataku jak Brait czy Abde, a w środku obrony musi grać Lenglet. Ja się nie dziwię, że tych meczy nie chciało mi się oglądać.
14
Balde na wypożyczenie w takim razie. Nie rozumiem tego ruchu bo chłopak w presezonie pokazał że mógłby spokojnie być godnym zastępca Alby i zagrac sporo minut.
1
@escarabajo To nie było na stadionie chyba.
6
Prezentacja Lewego na TVN24 xd W mojej opinii pierwszy oficjalny mecz Lewego w Barcy, powinien zostać świętem narodowym i wszystko powinno być pozamykane.
10
Mówcie co chcecie, ale Lewy spłacił się już tą prezentacją ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@talizmo Ale Barca może wykupić te prawa z powrotem i nie musi to trwać 25lat.
3
@Zorrocule Miał ciało 14 latka, a grająco twardo i fizycznie Atletico, nie umiało mu odebrać piłki, bo tak sprytnie się przy niej utrzymywał. Nie każdy musi być atletą.
2
Jakby było więcej tak dobrze zarządzanych klubów w Polsce jak Raków, to może za 10 lat polska piłka, nie byłaby takim wstydem.
2
Ale mnie boli, że straciliśmy tego Cucurelle, teraz byłby na wagę złota, a Chelsea za niego płaci 60mln... W Eibarze na wypożyczeniu już ładnie śmigał.
0
Jest już gdzieś rozpisane ile milionów średnio rocznie, będziemy tracić za sprzedanie tych wszystkich dźwigni?
0
@Esteban_ Mental i maszyna
5
Nawet Pjanić już gra lepiej od De Jonga.
0
Mówiłem, że wchodzi prawdziwa 9.
5
Roberto to jest piłkarz mem xd
5
Balde, co nimi kręci jestem w szoku.
0
@rejkam95 Konto od 11 dni, Lewy schodzi, rejkam idzie spać.
2
Wchodzi prawdziwa 9 :D
2
Liniowy wygląda, jak wyciągnięty z okręgówki xd
4
@Nazio87 Pedro to miał dopiero mental.
0
Raphinha wydaje się mega inteligentnym piłkarzem.
2
@Wossi61FCB Po to jest sparing, żeby to sprawdzić...
1
Lewy ucz się od Dembusia.
14
Dembele to jest taki kocur. Takiego chce go oglądać już cały czas.
1
W Bayernie, by wpadło. Dla Niemców, by strzelił.
2
@Kamilos84 Grają jakby coś dodało im skrzydeł.
0
@abram3k Zubi, był największy.
3
De Jong podsumował swoją dotychczasową karierę w Barcelonie.
0
Teraz wszędzie składy Barcy podane w całym internecie na mecz towarzyski. Co to będzie, jak wystartuje liga.