0

@BART97 Jesus Alfaro, miał 26 lat jak zaliczał takie staty. Chyba nie sądziłeś, że jeszcze rozwinie się na tyle by stać się piłkarzem na miarę Barcelony?

1

Najlepszy klub XX wieku? Real Madryt. Najlepszy klub XXI wieku? Real Madryt. Szkoda, że tak wyszło bo w XXI wieku do 2015 roku, deklasowaliśmy ich.

0

@VegetaPolska jakie 8? 13/14 ostatnie wygrali czyli 9

7

5LM w 10 lat?XD Z dwoma trenerami, Totalna deklasacja której nigdy nikt już nie powtórzy

0

Spalony mógł być wcześniej.

0

Dobry ten Real, masa pomysłów na rozegranie akcji xd

14

@quarto Zapytaj dzieci, a nie nas.

1

Zakładam króciaki, ona top, w windzie łapie mnie za krok.

0

Kurs 1,88 na to że Vini odda 2 strzały w meczu, nie muszą być celne to chyba okazja?

1

@RomanHoffer Pewnie chcesz dużo więcej, a sam nie wiesz dokładnie czego chcesz.

5

@RomanHoffer Co Ty gadasz Roman. Pizza zamówiona, pies na kolanach, koń zwalony, finał Lm. Czego od życia chcieć więcej?

14

Szkoda, że ten Villareal nie awansował, to byśmy mieli pewność, że to oni by wygrali. W końcu Villareal pokonał Barce 2:0, a Barcelona Real 4:0, więc wynik byłby tylko jeden, 8:0 dla Villareal.

0

@Transu96 Pewnie że tak, jeśli chodzi o umiejętności i doświadczenie to przepaść z Materlą.

0

@jeyx77x Tylko jak będzie remis, to pamiętaj że Real to będzie urządzało i nie będą tak naciskać.

0

@Xavyol Dlaczego wybrałeś akurat STSa? Toż to najmniej korzystny buk w polsce. Prawie zero bonusów.

0

@jeyx77x Niemożliwe, Real na pewno nie wygra przed regulaminowym czasie jak już to w dogrywce/karnych, a Pudzian też bez szans.

9

Dembele, Griezmann, Coutinho, prawie pół miliarda wydane dosłownie w błoto. Nie dali nam absolutnie nic. Niesamowite to jest.

0

@Cule1234 Ciekawe jak sobie poradzi w jakimś średniaku z La Liga.

2

Wyobraźcie sobie zdrowego Dembele z ostatnich pół roku, na drugiej stronie Fatiego, a na szpicy Lewy, ale by to chodziło.

0

@patrykzmc2000 Brać od nich 100mln i niech idzie.

1

Potrzebujemy bramkarza, Ter Stegen nie gwarantuje żadnego poziomu.

8

Słuchajcie mam wam coś bardzo ważnego do powiedzienia, zupełnie od siebie:
"☎️Coś się dzieje w Barcelonie !!!!!☎️" Musicie mi zaufać, na pewno.

44

Za rok już na bank się uda

0

Mbappe to mój ulubiony piłkarz.

0

Co robi Messi bo nie oglądam meczu, że on przy tylu golach, nawet bramki nie zdobył?

0

@Cule1234 Superliga niebezpieczna xd Niech on się nie ośmiesza, no tak lepiej żeby kaskę zgarniała Uefa niż kluby.

0

Mbappe po wypełnieniu kontraktu z PSG stanie się jednym z najbogatszych ludzi na świecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

7

Jeśli Mbappe zostanie w PSG, to będzie nasz to najlepszy transfer. Taki kozak gwarantuje co najmniej 20 bramek i 10 asyst w samej lidze. Tylko nie podawajcie przykładu Hazarda bo to nie ta klasa.

0

A co gdyby przedłużyć kontakt z Dembele o 1 rok, na tych warunkach które są zbliżone do jego wymagań? Jeśli w przyszłym sezonie, dalej będzie tak grał i unikał kontuzji, to podpiszę się z nim na dłużej.

3

@Sau_Ron Jakbyś miał na imię Maciek a nazwisko na literę J, to byłoby to możliwe. Tak nie widzę szans.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?