DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
24
Mingueza piłkarz meczu, to pokazuje na jakim poziomie gramy xd
6
Bombelek wejdzie i uratuje klasyk
1
Gdyby Fabian tak ogarniał karne na Euro, jak robi to teraz, to byśmy grali w finale z Francją :/
0
@Uukasz_93 Wiesz w Championship dominują, jak na granie w takiej słabej drużynie w Premier League, to staty ma naprawdę dobre. Nie wiem co on robi w tym Norwich i czemu tam gra.
13
Pamiętam jak mówiono, że La Liga jest słaba dlatego Barca z Realem robią po 90
+ punktów co sezon, że w lidze angielskiej by nie dali rady. Pokazuje to teraz City albo Liverpool, które co sezon robią po 90+pkt. Po prostu wtedy w Anglii nie było drużyny, która poziomem dorównywała Barcelonie lub Realowi.
0
Wyobraźcie sobie że City dzisiaj przegrywa, Liverpool wygrywa 4:0 i jest różnica 2 bramek na korzyść City. Kto wygra wyżej ostatni mecz ten ma mistrza i się tak gonią w bramkach. Piękna sprawa.
5
@AmigoBlancos Zależy do przeciwnika w 1/8. Półfinał byłby bardzo dużym osiągnięciem i wydaje się takim maksimum. Chociaż przykład Realu pokazuje, że LM może wygrać każdy. Tylko problem jest taki, że my nie umiemy wygrać dwumeczu, gdy jesteśmy słabsi od przeciwnika. Tak jak to zrobił Real, który miał tylko momenty.
0
@Mario96w Ale 100 na co? przecież kurs był 1,40. Z podatkiem chciałeś wygrać 25zł?
33
Mocne
0
@macio_944 Toż to dopiero 26 stopni, jest ciepło ale bez upału. To jak ty żyjesz przy 33?
4
Sprzedanie De Jonga i zastrzyk 90mln? Strzał w dziesiątkę, patrząc na to że przyjdzie Kessie i Soler.
0
@karolek981 Soler, na jego miejsce przyjdzie. Jakoś dużo nie ryzykujemy bo De Jong to typowy solidny zawodnik, który w Barcelonie nie wspiął się nawet na TOP10 zawodników na swojej pozycji. Soler będzie 3 razy tańszy, a dawać może podobne efekty.
1
@Matix28 Jestem za sprzedażą obu, ale jeśli miałbym wybrać jednego to byłby Marc. Przecież on od 2 sezonów jest cieniem samego siebie i jest tragiczny. Trafia mu się jeden mecz na 5, gdzie zagra dobrze. Ostatni moment by wziąć za niego jakieś pieniądze.
1
Powiem wam, że jestem w grupce na facebooku, typowej o Barcelonie. Tam to są ludzie typowo odklejeni którzy mecze oglądają, patrząc na statystyki z flaschore. Dla nich Ter Stegen to dalej TOP5 bramkarzy na świecie na przykład, a De Jong to jeden z najlepszych pomocników świata, bo w Ajaxie taki był.
14
Imagine dostać za Ter Stegena z De Jongiem 120mln.
3
@patryk355 A ile miał doliczyć jak 8 minut trwała przerwa Araujo?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Szkoda że Luuk piętką nie wykończył a drugą przewrotką.
5
Ogólnie jak Xaviemu ktoś się nie spodoba, to już mu szansy nie da, nawet jak pokazuje się z przyzwoitej strony. Dlaczego Depay zszedł i dlaczego Adama nie gra już w ogóle? Nawet w takich meczach nie wchodzi z ławki?
0
Wiecie o tym, że nie Puig był na spalonym tylko Garcia?
0
@Ali3231 Ewidenty spalony Erica
0
Nie ma spalonego Puć z golem
6
Gdyby Dembele wywrócił się sekundę wcześniej to byłby karny, za ciągnięcie za koszulke.
4
Przecież Dembele musi tu zostać, nie widzę innej opcji. Co ten chłopak gra w ostatnich miesiącach.
7
Bombele co powrót to nie mam pytań
2
Gdyby tu bylo 3:2 to już tego meczu byśmy nie wygrali.
0
To co Lenglet i 3:3 nawet możliwe przy graniu w 10?
9
Depay w formie to jest top. Dajcie mu wrócić po kontuzji. Pierwsze 2 miesiące przypominam, że ciągnął nas solo.
1
Czy mi się wydaje czy w większości bramek jakie puszcza Ter Stegen to nawet się nie rzuca? xd
2
@hayek drużyny 9-24 będą grały play-offy więc różnica jest.