0

Alba jakby został tak dotknięty w twarz przez Kosticia to by już leżał na ziemi xd

1

@KrychaFCB Do Betisu go w takim razie, tylko nie Atletico.

5

Przecież Adam to taki zmiennik idealny. Szybki, silny żeby poszarpać w końcówce meczu na podmęczonego rywala.

0

Jak można nie kryć Benzemy w takiej sytuacji?

39

Tutaj chodziło o jego życie, a było go stać żeby sobie taką wątrobę kupić. Tak naprawdę będąc w jego sytuacji większość z nas zrobiłaby to samo. Więc nie mi to oceniać.

1

@Pilka_jest_okragla Nada się na jakichś ogórków, bo w ofensywie dalej ma to coś.

3

Dembele powinien mieć już 1 asyste. Idealnie wrzucił Do Jongowi.

0

haha za co ten karny on sam na niego nabiegł a obrońca celty zabierał nogę.

0

@Pitinho Spokojnie Celta coś na pewno strzeli tylko ciekawe czy Real nie odpowie.

6

Szuka już wytłumaczenie w razie wysokiej porażki( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

@socha Czyli jesteś sezonowcem i kibicujesz tylko tym co dobrze grają. Już rozumiemy, teraz ten De Bruyne w avatarze ma sens.

0

@P33ck No to wychodzimy my i Meksyk. Papa Argentyna

0

Rozdarte serca no nieee :)

1

Niemcy też nas omijają! Ale pięknie na razie to wygląda dla nas

0

Przeraża mnie szyja tej prezenterki, i nie żartuje.

1

@dzagos Obstawiam dokładnie tak samo xd

2

Katar/Portugalia, USA, Polska, Kamerun/Walia(jeśli mielibyśmy Katar). Tak widzę grupę marzeń dla Polski. Uważam że z Portugalią moglibyśmy powalczyć, grają toporny futbol.

2

@Objectivo Tak jestem za Polską bo ja kibicuje klubowi w którym grają piłkarze, a nie samym piłkarzom. Oni grając z Polską nie reprezentowaliby Barcelony.

1

Dobra gra w defensywie i jakaś brameczka Lewego z niczego, może dać nam tylko awans w tym meczu.

0

@Emhyr Czyżby chodzi o $$$$?

3

Pamiętacie francuską kolonie w Barcelonie? Po sezonie prawdopodobnie nie zostanie już u nas żaden Francuz.

2

@Jackazz Awans to zwycięstwo razem z ewentualną dogrywką i karnymi. Przy zwycięstwie liczy się wynik do 90 minuty+doliczony czas.

1

@MarioVeB! Polskie mam papiery, a na imię Mosa Ghawsi. Matka z domu Kalinowska.

0

@Rust_Cohle A ty?

0

Też bardziej kojarzycie większość użytkowników po samym avatarze niż nicku?

1

Wszystko czego dzisiaj dotknę to staje się złotem, to staje się złotem.

1

Zdrowy Dembele który często popełnia głupie błędy to wciąż lepszy piłkarz. Tylko no właśnie czy on będzie zdrowy? To dopiero jego pierwszy sezon w Barcelonie gdzie nie dolegają mu większe kontuzje.

3

@macio_944 ja jem od 18 lat. Warzywa są Ok

10

@Death_voice Chłop miał obsesje na punkcie Xaviego i miał racje jak widać

0

Ktoś mówił że dla Realu taka przerwa tygodniowa tylko wyjdzie na złe bo nie potrafią grać po przerwach i miał rację!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?