DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alba jakby został tak dotknięty w twarz przez Kosticia to by już leżał na ziemi xd
1
@KrychaFCB Do Betisu go w takim razie, tylko nie Atletico.
5
Przecież Adam to taki zmiennik idealny. Szybki, silny żeby poszarpać w końcówce meczu na podmęczonego rywala.
0
Jak można nie kryć Benzemy w takiej sytuacji?
39
Tutaj chodziło o jego życie, a było go stać żeby sobie taką wątrobę kupić. Tak naprawdę będąc w jego sytuacji większość z nas zrobiłaby to samo. Więc nie mi to oceniać.
1
@Pilka_jest_okragla Nada się na jakichś ogórków, bo w ofensywie dalej ma to coś.
3
Dembele powinien mieć już 1 asyste. Idealnie wrzucił Do Jongowi.
0
haha za co ten karny on sam na niego nabiegł a obrońca celty zabierał nogę.
0
@Pitinho Spokojnie Celta coś na pewno strzeli tylko ciekawe czy Real nie odpowie.
6
Szuka już wytłumaczenie w razie wysokiej porażki( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
@socha Czyli jesteś sezonowcem i kibicujesz tylko tym co dobrze grają. Już rozumiemy, teraz ten De Bruyne w avatarze ma sens.
0
@P33ck No to wychodzimy my i Meksyk. Papa Argentyna
0
Rozdarte serca no nieee :)
1
Niemcy też nas omijają! Ale pięknie na razie to wygląda dla nas
0
Przeraża mnie szyja tej prezenterki, i nie żartuje.
1
@dzagos Obstawiam dokładnie tak samo xd
2
Katar/Portugalia, USA, Polska, Kamerun/Walia(jeśli mielibyśmy Katar). Tak widzę grupę marzeń dla Polski. Uważam że z Portugalią moglibyśmy powalczyć, grają toporny futbol.
2
@Objectivo Tak jestem za Polską bo ja kibicuje klubowi w którym grają piłkarze, a nie samym piłkarzom. Oni grając z Polską nie reprezentowaliby Barcelony.
1
Dobra gra w defensywie i jakaś brameczka Lewego z niczego, może dać nam tylko awans w tym meczu.
0
@Emhyr Czyżby chodzi o $$$$?
3
Pamiętacie francuską kolonie w Barcelonie? Po sezonie prawdopodobnie nie zostanie już u nas żaden Francuz.
2
@Jackazz Awans to zwycięstwo razem z ewentualną dogrywką i karnymi. Przy zwycięstwie liczy się wynik do 90 minuty+doliczony czas.
1
@MarioVeB! Polskie mam papiery, a na imię Mosa Ghawsi. Matka z domu Kalinowska.
0
@Rust_Cohle A ty?
0
Też bardziej kojarzycie większość użytkowników po samym avatarze niż nicku?
1
Wszystko czego dzisiaj dotknę to staje się złotem, to staje się złotem.
1
Zdrowy Dembele który często popełnia głupie błędy to wciąż lepszy piłkarz. Tylko no właśnie czy on będzie zdrowy? To dopiero jego pierwszy sezon w Barcelonie gdzie nie dolegają mu większe kontuzje.
3
@macio_944 ja jem od 18 lat. Warzywa są Ok
10
@Death_voice Chłop miał obsesje na punkcie Xaviego i miał racje jak widać
0
Ktoś mówił że dla Realu taka przerwa tygodniowa tylko wyjdzie na złe bo nie potrafią grać po przerwach i miał rację!