4

Tam był jeszcze rykoszet, dobra interwencja Ter Stegena

1

My kompletnie nie umiemy grać z kontry, smutne to jest.

0

Wszystko co niebezpieczne idzie stroną Alby xd

1

Torres gollazozzz

19

Alba już nawet szybkości nie ma jak widać, zbędny piłkarz.

2

@Pilka_jest_okragla Cienko to wygląda oj cienko.

0

@Witekk10 Co mnie oznaczasz hehehe, nie temu donowi odpowiedziałeś

133

Jak to brzmi w ogóle, co za kuriozalny news.

0

Dembele???????? Coś ty zrobił

1

@avanes Od 10 minut stoimy w miejscu, więc jakie to dobrzE?

0

Niech se strzela ten Dembele, przynajmniej widać że jest na boisku, bo Torres to miał z 3 kontakty z piłką gdzie tylko podał do tyłu.

0

@pt9 Na Luuka aż dobiegnie

1

Nie wygraliśmy z Realem od 5 meczy, smutne. Ciekawe ile lat temu taka seria mogła być.

0

@Wittgenstein To znaczy że wszystko z nią w porządku, jakby nadużywała to byłoby wtedy coś z nią nie tak.

8

@The_Man Zabraliśmy sporo piłkarzy z Barcelony B w tym sezonie, więc nie dziwne że idzie im gorzej.

0

@Adi123456789 W pucharze był remis, dopiero w dogrywce wygrana i to też remis po 2 bramkach w ostatnich minutach.

1

Granada to jest nasz kat, nie wygraliśmy z nimi od 4 meczy.

4

Nikt nic nie gra, ale wyżywać trzeba się na Puigu xd Kiedyś pupilek La Rambli, teraz najbardziej hejtowany piłkarz.

7

@Kitek1640 Zielona Góra.

1

@sintesox Nie zapomnij o Umtitim.

35

Ale mu Glik pokazał, zachowanie jak dziecka z gimnazjum, Sousa się nie pozbiera.
https://x.com/kamilglik25/status/1476527018544181248

5

To co zaczynamy tradycję jak co roku i najpierw będziemy pisać ile to nie wypijemy w pasterkę, a rano będziemy się tym chwalić, to takie dojrzałe :)

0

Niezły ten tercet Argentyński z PSG. 50 minuta ani 1 strzału na bramkę z Lorient.

1

@DonAndrzejos Dali za Torresa 55 mln to teraz będą trąbić że stać nas na Dembele i Haalanda xd

0

Atleito 1 pkt więcej od Barcelony, tak od tej Barcelony. Z taką kadrą oni powinni mieć co najmniej tyle samo punktów co Real.

0

Simeone musi odejść, z taką kadrą taką padake grać

2

Ciekawe czy Barcelona byłaby aż w takim bagnie gdyby wygrał on a nie Laporta, który zawodzi po całej linii. Laporta już w 2015 pokazał, że nie ma pomysłu na tę drużynę. Przestawiając idiotyczny projekt, przez który przegrał z Bartomeu.

0


Macie pooglądajcie sobie, dawno tego nie uświadczymy. Cieszyłem się wtedy bardziej niż jak LM wygrywaliśmy wcześniej.

23

@Veysel Jeśli Onana ma przyjść to Ter Stegena nie ma sensu trzymać i po prostu trzeba by było go sprzedać.

18

@Katalonbar Po asyście Hakimiego i obronionym w 94 karnym przez Navasa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?