DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Tam był jeszcze rykoszet, dobra interwencja Ter Stegena
1
My kompletnie nie umiemy grać z kontry, smutne to jest.
0
Wszystko co niebezpieczne idzie stroną Alby xd
1
Torres gollazozzz
19
Alba już nawet szybkości nie ma jak widać, zbędny piłkarz.
2
@Pilka_jest_okragla Cienko to wygląda oj cienko.
0
@Witekk10 Co mnie oznaczasz hehehe, nie temu donowi odpowiedziałeś
133
Jak to brzmi w ogóle, co za kuriozalny news.
0
Dembele???????? Coś ty zrobił
1
@avanes Od 10 minut stoimy w miejscu, więc jakie to dobrzE?
0
Niech se strzela ten Dembele, przynajmniej widać że jest na boisku, bo Torres to miał z 3 kontakty z piłką gdzie tylko podał do tyłu.
0
@pt9 Na Luuka aż dobiegnie
1
Nie wygraliśmy z Realem od 5 meczy, smutne. Ciekawe ile lat temu taka seria mogła być.
0
@Wittgenstein To znaczy że wszystko z nią w porządku, jakby nadużywała to byłoby wtedy coś z nią nie tak.
8
@The_Man Zabraliśmy sporo piłkarzy z Barcelony B w tym sezonie, więc nie dziwne że idzie im gorzej.
0
@Adi123456789 W pucharze był remis, dopiero w dogrywce wygrana i to też remis po 2 bramkach w ostatnich minutach.
1
Granada to jest nasz kat, nie wygraliśmy z nimi od 4 meczy.
4
Nikt nic nie gra, ale wyżywać trzeba się na Puigu xd Kiedyś pupilek La Rambli, teraz najbardziej hejtowany piłkarz.
7
@Kitek1640 Zielona Góra.
1
@sintesox Nie zapomnij o Umtitim.
35
Ale mu Glik pokazał, zachowanie jak dziecka z gimnazjum, Sousa się nie pozbiera.
https://x.com/kamilglik25/status/1476527018544181248
5
To co zaczynamy tradycję jak co roku i najpierw będziemy pisać ile to nie wypijemy w pasterkę, a rano będziemy się tym chwalić, to takie dojrzałe :)
0
Niezły ten tercet Argentyński z PSG. 50 minuta ani 1 strzału na bramkę z Lorient.
1
@DonAndrzejos Dali za Torresa 55 mln to teraz będą trąbić że stać nas na Dembele i Haalanda xd
0
Atleito 1 pkt więcej od Barcelony, tak od tej Barcelony. Z taką kadrą oni powinni mieć co najmniej tyle samo punktów co Real.
0
Simeone musi odejść, z taką kadrą taką padake grać
2
Ciekawe czy Barcelona byłaby aż w takim bagnie gdyby wygrał on a nie Laporta, który zawodzi po całej linii. Laporta już w 2015 pokazał, że nie ma pomysłu na tę drużynę. Przestawiając idiotyczny projekt, przez który przegrał z Bartomeu.
0
Macie pooglądajcie sobie, dawno tego nie uświadczymy. Cieszyłem się wtedy bardziej niż jak LM wygrywaliśmy wcześniej.
23
@Veysel Jeśli Onana ma przyjść to Ter Stegena nie ma sensu trzymać i po prostu trzeba by było go sprzedać.
18
@Katalonbar Po asyście Hakimiego i obronionym w 94 karnym przez Navasa.